Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

wrócili wszyscy, tylko Maupa ma jakieś Bardzo Ważne Sprawy, więc musicie się uzbroić w cierpliwość do jutra lub piatku

ale wszyscy żyją, psiaki jak zwykle rozrabiają i ogólnie jest luz
a Gizmo wrócił do lecznicy na badania

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Gizmo wrócił do lecznicy na badania[/quote]
Myślałam, że stracił dom.
Dzisiaj sprawdzałam, czy jest ogłoszenie szczeniaków w "Dzienniku Polskim" i znalazłam ogłoszenie o Gizmo. :niewiem:

Maupa ma chyba [SIZE=4]BARDZO WAŻNE SPRAWY[SIZE=2]. ;)[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa, ale tutaj bardzo dużo osób wchodzi, w celu "patrzania" na przygody Maupich bulw, więc pozwolę sobię wkleić:

[B]Dziewczyny i nie tylko mam prośbę o głosy;-)
W imieniu Fundacji ''AST'' i wszystkich potrzebujących TTB prosimy i Ciebie drogi użytkowniku o oddanie swego głosu w konkursie Krak-Vet';u.

Wystarczy się zarejestrować i zagłosować w ankiecie by Twój głos został przyjęty.

Oto link do strony konkursu :

[/B][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776"][COLOR=#0000ff][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=7776[/B][/COLOR][/URL]

[B]PAMIĘTAJ : Konkurs trwa tylko do 31 maja !

Robiąc tak niewiele, w tak krótkim czasie możesz przyczynić się do pomocy tym biednym, potrzebującym psom. [/B][B]Rejestracja trwa tylko 30 sekund, dla Ciebie to tak niewiele a dla Fundacji AST szansa na pomoc kolejnym bullowatym.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Fasolko, pamiętasz operację Dody ? Otóż Pepe tez miał operację, w zeszłym tygodniu - korektę podniebienia miękkiego. Maupa jak juz wróci do świata żywych może napisze co widziała i słyszała - bo akurat była w lecznicy gdy Pepe się wybudzał z narkozy i szukał swojej pańci......

pan doktor powiedział, że jeszcze żaden pies tak się nie skarżył na swój los, jak Pepiś wtedy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Oooo Pepiś bidulek kochany... ŚLiczny jest i wygląda jak kawał chłopa buldożkowego :-) Korekta podniebienia miękkiego, matko świeta jak to brzmi.... Prawdę mówiąc już przy słuchaniu co Dodzia miała robione kolana mi miękły ale płacz Pepisia... Kochane bulgotki :-)
Rozumiem, że już ok? :-)
F.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Fasolko, pamiętasz operację Dody ? Otóż Pepe tez miał operację, w zeszłym tygodniu - korektę podniebienia miękkiego. Maupa jak juz wróci do świata żywych może napisze co widziała i słyszała - bo akurat była w lecznicy gdy Pepe się wybudzał z narkozy i szukał swojej pańci......

pan doktor powiedział, że jeszcze żaden pies tak się nie skarżył na swój los, jak Pepiś wtedy :evil_lol:[/quote]

Oooo a co Doda miała?

Mój Chefren też miał skracane.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']Charczał, chrapał jak stary chłop, ulewało mu się, rzygał i wszystko inne. Teraz jest dużo lepiej.

A Twój ? jest lepiej ?[/quote]

Mój miał dokładnie to samo. Na koniec to już prawie mdlał. Zwłaszcza w sytuacjach stresowych.

Pewnie, że lepiej. Zmiana o 180 stopni. Z tym, że oprócz podniebienia miał jeszcze migdały usunięte. I przez to czasem zdarza mu się złapać zapalenie gardła.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Dziewczyny a jak to się "poznaje" z tym miękkim podniebieniem?
Lekarz to zobaczy?
Czy co?
Jakie to objawy?
Bo aj nic nie wiem, a może mam?????[/quote]

Robi się endoskopię albo usg (jak ktoś się na tym zna).

Objawy...ulewanie jedzenia, zapowietrzanie, kaszel, trudności z przełykaniem, w skrajnych przypadkach omdlenia a nawet śmierć przez uduszenie.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Robi się endoskopię albo usg (jak ktoś się na tym zna).

Objawy...ulewanie jedzenia, zapowietrzanie, kaszel, trudności z przełykaniem, w skrajnych przypadkach omdlenia a nawet śmierć przez uduszenie.:shake:[/quote]

A to sie ma; czy się nabywa.
Chodzi mi o to, czy jak Cassa ma te 6-7 lat i nie ma takich to już nei będzie czy może jeszcze mieć. No, Cassa bardzo chrapie, ale ani nie ulewa, ani nie rzyga, przełyka w locie wszytsko co złapie.
A Szekspiroch ma rok i też nie miewa takich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A to sie ma; czy się nabywa.
Chodzi mi o to, czy jak Cassa ma te 6-7 lat i nie ma takich to już nei będzie czy może jeszcze mieć. No, Cassa bardzo chrapie, ale ani nie ulewa, ani nie rzyga, przełyka w locie wszytsko co złapie.
A Szekspiroch ma rok i też nie miewa takich.[/quote]

To się ma. I rośnie z wiekiem. Mój miał małe jak był mały a później wyhodował 10 cm.:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...