Jump to content
Dogomania

Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas


Maupa4

Recommended Posts

Porządne hodowle też są!


oczywiście że sa - ale chyba coraz mniej.
z tego co widzę i ci dobrzy tez łapią ... bakcyla :D


 

Ona też śpi w takim ścisku jak reszta?



???
Że niby spi z nimi/nami ?
Oczywiście że śpi z nami - wyrko mamy całkiem spore. Powiem więcej przenieśliśmy się na większe żeby ... ścisku nie było.

WZ-a - jakieś uprzedzenia ? Stereotypy ?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 47.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Maupa4

    27969

  • Bila

    6040

  • ockhama

    3031

  • wilczy zew

    1578

przesłodka jest i mam nadzieję, że mądre głowy dadzą radę jej pomóc! Ona wygląda jakby się niczym nie przejmowała i niech tak zostanie!


Obawiam się że ona to Monar 2 :(


 

Super, że WBM dobrze zniósł operację - zagojone ładnie? J pamiętam jak się u Zgredka bałam tego miejsca i gojenia ale poszło super


Zagoiło się ładnie :)
Nie powiem że ja nie miałam cykora ale wszystko poszło ok. Ze wzgledu na wiek operację miał robioną na głupim jasiu i środkach przeciwbólowych - nie dali mu normalnej narkozy a potem był od razu wybudzany.
Link to comment
Share on other sites

A ona lubi na kupie?


Na razie nie.

WZ przeciez ona jest u nas od srody późnym wieczorem a od czwartku rano nic innego nie robimy tylko po wetach latamy.



Dobra WZ - masz mnie ... lubi spac na kupie ... :D

Ogarnęła się już po zmianie domu i zaanektowała dla siebie kanapę - to jej kojo ;)

f97a517e27613616med.jpg

0448c27ed88d1cedmed.jpg

44ff00bab5fc2ad0med.jpg

6c6c28a1df507b64med.jpg

5e4e34f27efe973dmed.jpg
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W razie potrzeby zapraszam do nas, mieszkamy bardzo blisko weterynarii, miejsca dla gości mamy dość.


Dzięki Poker :)
Ale zdaje sie ze nie jedziemy do Wrocławia - dostałyśmy wstępną odmowe przeprowadzenia operacji

W sumie mi ulżyło - jednak mamy i miałysmy takie psy a nie inne i ogarniamy w miarę sprawnie takie czy inne choroby i intuicyjnie wiemy już kiedy można operowac a kiedy nie.
Własciwie już w trakcie wizyty u dr Niziołka (jak wyliczał po kolei wszystkie wady) wiedziałam że to mówienie (i to bez przekonania) o możliwości a nie konieczności operowania jest jednoznaczne z nieoperacyjnością.

Mała już się rozkręciła w nowym miejscu - teraz trzeba ją pilnowac żeby nie przedobrzyła z tym fikaniem.


Myszeidy dwie ;)

ce4a33bcb907e619med.jpg

ed98f1bcdd6fdbd6med.jpg

5e7468510b61f373med.jpg
Link to comment
Share on other sites


W czwartek byłam z Chilli u okulisty.
Dostała krople konkretnie na to oko i bedziemy próbowali jednak naprawic oko bez operacji której nie da się zrobic. Czy się uda zobaczymy bo podobno niewielkie szanse ale kto nie próbuje i tak dalej. :roll:


3f1beeb75219b3b8med.jpg

d0425bc63e147868med.jpg

d2374ec566ab070emed.jpg

f4d7f74e795d2b4bmed.jpg

5c5fc6ec9365213fmed.jpg
Link to comment
Share on other sites

7074a48059fdbeecmed.jpg

a80814436f0aa167med.jpg

89f0154c72cee2d4med.jpg

3486c44476851294med.jpg

d7fe212888e6b806med.jpg

Własciwie to powinnam tak przedświatecznie pierdzielnąc post o wielkiej miłosci wszelkich producentów papierowych piesków wszystkich ras do swoich ras i rozmnazactwu w szczytnej idei ulepszenia ras ale chyba nie ma to sensu ...
Chilli serdecznie pozdrawia wszystkich Gargameli :D
Jakby nie było jest rasowym papierowym psem z jedynie słusznego związku.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...