Jump to content
Dogomania

Gubin - 9 psów do adopcji, koty i kozy u 82-letniego dziadka.Konczymy i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

Kura faktycznie fajna!! Leciałam jej zycie ratować, a ona zdziwiona, że budzą :)
No tak... trawkę zawiozłam. Matkooo... lecę sprawdzić co za zielsko u mnie tak wyrasta ;)

Emilko, nic jeszcze nie odebrałam, ale mam jedno awizo z poczty (nie było mnie 2 dni) to skoczę jutro na pocztę. Faktury wyślę.
Nie wiem czy potrzeba ciuszków na lato, chociaż myslę ze Pan Tadeusz nie obrazi sie na kilka koszulek.

Karmę dla psów mam jeszcze, dla kotów zdobywam lub kupuję. Nadal suszę chleb dla kóz.
Mam dostać kilka kg kaszy z warzywami, gdzieś na stołówce się przeterminowało, może kury to zjedzą.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Zdrówko dopisuje...
Na stanie 15 kóz, 12 indyków, stado kur, 6 psów. Siódmy pies nie wiadomo gdzie :(
Nie byłam u dziadka 20 dni, wyjechałam na wakacje pierwszy raz od lat. Ale od powrotu już dwa razy odwiedziłam. Raz z koleżanką z Warszawy. Renia była w szoku, ze tak mozna żyć. Poryczała się :( Chce pomóc, a znając ją to pomoże.
W niedzielę pojadę znowu.
Pan Tadeusz jest w nadzwyczaj dobrej formie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

z tego co wiem, to tak. ubrania ma, ale cała reszta kuleje. pozwolę sobie zacytować Taygę (bo wczoraj pytałam, mam nadzieję, ze się nie obrazi):
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]"Ciągle opiekuję się dziadkiem i jego zwierzakami, chociaż wydarzenie zaniedbałam. Psów zostało 5, kotów chyba też 5. Kóz to już nie wiem ile, jakieś kury i indyki. Dowożę karmę, odrobaczam towarzystwo. No i Panu Tadziowi dostarczam co tylko mogę. Ciuchy ma, jedzenie dostaje."

ja przez następne 2 tyg. nie mogę nic dorzucić, ale później się postaram choc troszkę wpłacić.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[COLOR=#000080][/COLOR][COLOR=#000080][B]
Wklejam podobny wątek .Tez są kozy ,psy,koty- w sumie spory inwentarz.Każda pomoc jest potrzebna -choćby dobre slowa i rady .Nie wspomnę już o takiej bardziej wymiernej .
[/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Na pomoc czeka ok.30 psów -20 kóz oraz koty chyba też- wieś kolo Kamiennej Gory -Dolny Slask [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238265-DOGOMANIA-POMOCY!-ZWIERZĘTA-W-POTRZEBIE-!-ok-30psów-i-20-kóz-głodnych!Potrzebne-dekl[/URL][/B]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/img4117at.jpg/"][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5514/img4117at.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...