Jump to content
Dogomania

Gubin - 9 psów do adopcji, koty i kozy u 82-letniego dziadka.Konczymy i dziékujemy!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IVV']Agnieszka pisala ,ze tona wegla kosztuje 800zl + drzewo opalowe 120zl za m przestrzenny ( myslalam ,ze 3m powinno wystarczyc na podpalke i zaczecie paleniska z wegla )
razem mam chyba wyslac 1160zl
ustalcie co i jak i dajcie mi znac prosze i gdzie mam przeslac pieniadze .czy na fundacje czy do Agnieszki ?[/QUOTE]
i jakie decyzje ?
do fundacji mam Paypal ,do Agnieszki poprosze

Link to comment
Share on other sites

Pisalam ,pisalam sporo ,aż niechcacy kliknęlam i zniknęlo -w dzień napiszę parę zdań ponownie ,glownie o tym komorniku i dlugach nie wiadomo za co i tej karze za kozy-kolczykowanie i postawę gminy itp. A czy ptactwo dom.też się odrobacza ? Może i tak ..Piekne to stadko zwierzakow tego pana i widac ,że kocha je wszystkie i dba jak potrafi a one są za swym panem wszystkie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']A indor ?
Ptaki tez moga chyba miec jakies pasozyty ?[/QUOTE]

hehe, JAn ma chyba swojá fanké. Pewnie ze go mozna prysnác o ile to jest dla indora korzystne a nie zaszkodzi :)

[quote name='olga7']Pisalam ,pisalam sporo ,aż niechcacy kliknęlam i zniknęlo -w dzień napiszę parę zdań ponownie ,glownie o tym komorniku i dlugach nie wiadomo za co i tej karze za kozy-kolczykowanie i postawę gminy itp.[/QUOTE]

Pisz jutro, rady dobre sá tu potrzebne jak najbardziej, dziéki.

Link to comment
Share on other sites

Juz w dzień ,bo teraz juz nie mam sily powtarzać i pozno dość.Zawsze coś tam każdy od siebie doda i prędzej coś doradzić ..Cięzko będzie temu panu rozstawać się ze swymi psami pewnie i im także ,bo widać ,że dobry z niego czlowiek i kochają go wszystkie -ten indor Jaś i kozy też pewnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']Agnieszka pieniadze juz wyslane do Ciebie 1160zl . Ja zrobilam oplate przesylkowa wiec powinnas miec cala ta sume .
Mam nadzieje ,ze szybko bedziesz mogla zamowic ten opal i dziadzio Tadzio bedzie juz mial cieplo .[/QUOTE]
Tak, mam całą kwotę, dziękuję w imieniu dziadunia :)
Juz zleciłam przelanie do banku. Zaraz skoczę do składu opałowego umówić się na transport.
W tej mojej dziurze jest tak, że wozi na zlecenie ktoś obcy i z nim trzeba się umówić.
Postaram się na jutro wszystko zgrać.

Indor Jasiek ma fankę nie tylko tutaj. Dziewczyna która ze mna pojechała w niedzielę na wieś ubrała się na czerwono. Jan dostał szału :) Jak śmiała mieć coś takiego na sobie, co przyćmiło kolor jego korali?? Biegał za nią z gulgotem. A Aga myślala, ze to z miłości, więc odwzajemnia uczucie, wrzuciła fotkę ptaszydła na swój profil na FB :)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Weszłam na wątek Pana Tadzia i jego stadka zwierząt. Po prostu straszne, że można tak funkcjonować, starszy człowiek pozostawiony sam sobie...[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dobrze, ze Agnieszka się zainteresowała jego losem. Miał człowiek szczęście. Agnieszka zresztą też - trafić na kolejne bidy...[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Też jestem ciekawa skąd komornicy, skoro starszy Pan nie brał żadnych kredytów? Może to jakieś długi za leczenie chorej żony...[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wpłynęły na konto Fundacji KASTOR przelewy z przeznaczeniem dla Pana Tadka i Jego stadka:

25,00 - Anna S. Dziećmierowo
28,00 - Katarzyna Wiktoria Kraków

Emilko, będę dopisywała wpłaty kilka razy w ciągu dnia, żeby szybko się ukazywały, a Tobie może będzie wygodniej wpisać do rozliczenia jak już wpiszę wszystkie wpłaty z danego dnia.

Link to comment
Share on other sites

tak, stadko sie przerzedzi to zaraz nowe beda m podrzucac, zwlaszcza jak zobacza, ze jakas fundacja pomaga i zabiera. tak to na wsi bywa.
temu pana trzeba wiec pomagac nie jednorazowo, a miec na oku sytuacje caly czas, do konca jego zycia.

bo za rok znow bedzie 10 psow i nowych "problemikow".

a ten pan... nie zaglada do kieliszka? wiecie cos o tym? przepraszam, ale lepiej o tym tez wiedziec. tak juz jest.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przepraszam,że się wtrącam...Pod która gminę podlega wieś?Nasza gmina np.przyznaje tzw.dodatki mieszkaniowe..Może ta gmina też coś przyznaje tylko potrzebuje żeby ja popchnąć do przodu?Poszukałabym w przepisach co mają dla takich ludzi jak ów Pan...Chętnie bym o owej gminie poczytała co i jak..
A parafia?Nasza od czasu do czasu daje paczki żywnościowe..Ten Pan jest wiekowy i sam się nie upomni no to ja b.chętnie poczytam o nich..Ostatnio pchałam naszych to i tych też mogę popchać..
Jak ja nie lubię naszej rzeczywistości....
W każdym bądż razie jakbym mogła jakoś pomóc -oprócz finansów-to chętnie.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Przepraszam,że się wtrącam...Pod która gminę podlega wieś?...
Elżbieta[/QUOTE]

[I]Gubin[/I] (niem. Guben, dolnołuż. [I]Gubin[/I]) – miasto i gmina w województwie lubuskim, w powiecie krośnieńskim, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej, nad Lubszą.
A co to za wieś ? Może gdzieś jest, ale umknęło mojej uwadze.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie wiem czy dane są aktualne,ale wyszukiwarka pokazała Urząd Miejski w Gubinie i sugeruję napisanie pisma do nich z przedstawieniem sytuacji w jakiej znajduje się Pan.Zdjęcia warunków w jakich mieszka,jakąś zapomogę mogliby dać-tu się nie ma co krępować....Sprawdzam dalej,bo gminny ośrodek pomocy nie widzę,za to miasta partnerskie i owszem.
Parafie widzę 3..Teren biedny jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Dzisiaj wpłynęły na konto Fundacji KASTOR przelewy z przeznaczeniem dla Pana Tadka i Jego stadka:

25,00 - Anna S. Dziećmierowo
28,00 - Katarzyna Wiktoria Kraków

Emilko, będę dopisywała wpłaty kilka razy w ciągu dnia, żeby szybko się ukazywały, a Tobie może będzie wygodniej wpisać do rozliczenia jak już wpiszę wszystkie wpłaty z danego dnia.[/QUOTE]

Bardzo dziékujemy w imieniu dziadka i stadka :)

Dopisze oczywiscie Elu, Ty moze dostaw na facebook jak masz chwilé albo ja to zrobié wieczorem.

Napisalam do krakvetu i animalii z prosbá o znizké na srodki przeciwasozytnicze (wewnétrzne i zwewnétrzne).

Agnieszko, nie mam odzewu w sprawie prywatnej opieki posterlkowej, wiéc chyba musimy radzic sobie sami. Jesli mozesz sama ich dopilnowac i mialyby zalozone fartuszki, to mozesz zaczác umawiac zabiegi suczek, sama wybierz które najprédzej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...