Jump to content
Dogomania

Jakim wilkiem chciałbyś/łabyś być?


Opal

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest szansa, że będę miała w domu takiego niby czarnego wilka... :loveu: ;)

Mianowicie czekam na zamówionego szczeniaka grenlanda (sunię). Ojciec jest czarny niczym sam diabeł, jest szansa, że któraś z miotu się w niego wrodzi :cool1:

No, a jakie są grenlandy, to pewnie wiecie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Jest szansa, że będę miała w domu takiego niby czarnego wilka... :loveu: ;)

Mianowicie czekam na zamówionego szczeniaka grenlanda (sunię). Ojciec jest czarny niczym sam diabeł, jest szansa, że któraś z miotu się w niego wrodzi :cool1:

No, a jakie są grenlandy, to pewnie wiecie :eviltong:[/quote]
oooo super:D:loveu:
grenlandy są cudowne, a jak jeszcze czarne to juz w ogóle ekstra:multi:

trzymam kciuki za Twoją czarną "wilczycę":p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W 100% zgadzam się z Marzenka18 nieważny jest kolor sierści ale to czy się jest wolnym wilkiem na którego za każdym drzewem nie czycha myśliwy czy "pseudohodowca" owiec.
Ja chciałabym być wolnym wilkiem, żebym mogła bez ograniczeń gnać przez łąki, lasy i górki zasypane śniegiem z wiatrem w futrze.... żebym mogła napawać się zapachem wolności i dziekiej przyrody... Ot tak się rozmarzyłam siedząc w pracy w brudnym Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='APSA']Po polsku pisze się "alfa", "alpha" jest po angielsku :cool1:[/quote]
Ja wolę mówić Alpha bo Alfa mi się kojarzy z tym Alfem z serialu xP
A po za tym Polacy tego nie wymyślili i normalnie wszędzie gdzie się kopnę mówią Alpha ^^

[quote name='Myszu']W 100% zgadzam się z Marzenka18 nieważny jest kolor sierści ale to czy się jest wolnym wilkiem na którego za każdym drzewem nie czycha myśliwy czy "pseudohodowca" owiec.
Ja chciałabym być wolnym wilkiem, żebym mogła bez ograniczeń gnać przez łąki, lasy i górki zasypane śniegiem z wiatrem w futrze.... żebym mogła napawać się zapachem wolności i dziekiej przyrody... Ot tak się rozmarzyłam siedząc w pracy w brudnym Krakowie.[/quote]
Rozumiem :) Też chciałabym być wolnym wilkiem... ale chyba nie zrozumieliście pytania ;) Ja tozumiem, że chcecie być wolni, gdybyście mieli stać się tymi czworonogami ^^ Jednak byłam ciekawa - to taka jakby sonda - jaką odmianę (nie kolor sierści - to dwie różne rzeczy) preferujecie ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...