Jump to content
Dogomania

Luna, ruda spanielka ze schroniska, ma najlepszy i najmádrzejszy dom na swiecie!!!


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='Asia & Ginger']Bardzo chętnie, znajdzie się przytulaśny spanielek. A wiadomo skąd są Ci ludzie?...[/QUOTE]
Opoczno - domek pod miastem. Zgryz - brak bramy w ogrodzeniu.

[quote name='Asia & Ginger']Pewnie napisała z formularza Allegro. ;-)[/QUOTE]
W allegro podany jest mój nr telefonu i fundacyjny e-mail.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Byl dzis mail o Lunké, napisalam czy majá doswiadczenie i co oferujá, bo nie bylo nic o tym co oferujá dla psa. Zobaczymy czy odpiszá :)

Nie wiem czy juz minélo 2 tyg. od ostatniego wyróznionego allegro? Bo to tyle trwa i wtedy nowe :)[/QUOTE]
jeszcze 6 dni :)
pamietam, że mam wznowić

Link to comment
Share on other sites

Mialam wstawic zdjécia Lunki, ale zapomnialam swojego hasla do fotosika. Zjem swój kapelusz!

EDIT: Ale za to wstawié narazie relacjé z DT :):

[COLOR=black][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman]"Ale ona potrafi kochać!Na lóżko wchodzi teraz jak jej pozwolę-własnie rano przytulałyśmy się a tak mnie wylizała ze mogłam juz nie korzystać z toalety:)Wszystkim daje sie pogłaskać, jakby szukała swojego pana.Śpi tylko w swoim koszyku i tam dostaje smakołyki.Biega bez smyczy za ogrodzeniem i bardzo się pilnuje.W aucie można nie wlączać alarmu-tak szczeka.Nie lubi szarpania, wtedy warczy i weta:0Ktoś kto kocha psy da sobie z nią rade-ale musi chcieć.Początki są zawsze trudne.Ja wcześniej też nie miałam doczynienia ze spanielami a daje rade dogadać się z Lunką.Życze jej zeby była dla kogos miła gwiazdką i zeby dała komus tyle radosci co daje nam!"[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

UWAGA: Sá chétni na Lunké ludzie pod Lodziá. Elunia rozmawiala przez telefon (dziékujé Elu, jak zawsze), na wszystko sié zgadzajá, nawet na ustépowanie "zébolinskiej", zeby unikac konfrontacji hehe. Jesli wizyta modliszki (dziékujé modliszko) potwierdzi, ze Panstwo sá w stanie zaopiekowac sié naszá slicznotká odpowiednio, to moze jechac od zaraz. Hotelik juz placze po suni ;pp powiedzialam im ze jest taka mozliwosc adopcji, zaproponowali nawet ze já dowiozá sami jesli Panstwo nie mogá jej odebrac. Panstwo mieli juz spaniela wiéc znajá trasé. Umarl na raka biedak. Wszystko zalezy teraz do pomyslnosci wizyty :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']UWAGA: Sá chétni na Lunké ludzie pod Lodziá. Elunia rozmawiala przez telefon (dziékujé Elu, jak zawsze), na wszystko sié zgadzajá, nawet na ustépowanie "zébolinskiej", zeby unikac konfrontacji hehe. Jesli wizyta modliszki (dziékujé modliszko) potwierdzi, ze Panstwo sá w stanie zaopiekowac sié naszá slicznotká odpowiednio, to moze jechac od zaraz. Hotelik juz placze po suni ;pp powiedzialam im ze jest taka mozliwosc adopcji, zaproponowali nawet ze já dowiozá sami jesli Panstwo nie mogá jej odebrac. Panstwo mieli juz spaniela wiéc znajá trasé. Umarl na raka biedak. Wszystko zalezy teraz do pomyslnosci wizyty :)[/QUOTE]
Emilka masz nr telefonu, nazwisko tych ludzi albo adres? W okolicach Łodzi mam 2 rodziny na swojej prywatnej czarnej liście, wyślij mi ich dane na PW, porównam z moimi danymi.

Mam jednak nadzieję, że to będzie ktoś zupełnie inny. :kciuki: :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Emilka masz nr telefonu, nazwisko tych ludzi albo adres? W okolicach Łodzi mam 2 rodziny na swojej prywatnej czarnej liście, wyślij mi ich dane na PW, porównam z moimi danymi.

Mam jednak nadzieję, że to będzie ktoś zupełnie inny. :kciuki: :kciuki:[/QUOTE]
I jak wypadła konfrontacja z czarną listą ?

Link to comment
Share on other sites

Wiéc juz po wizycie, rozmowach, telefonach, znów rozmowach, no i sunia jednak nie pojedzie pod Lódz. W kazdym razie Piechciu, bardzo dziékujé Ci za sprawdzenie domu, nie przekreslalabym go, ale Lunka zébolinska to nie jest psiak do tego domu. Jutro Elunia zadzwoni z nimi porozmawiac, przede wszystkim zapyta o ich owczarka niemieckiego w kojcu, który ma byc jutro uspiony z powodu dysplazji, ale moze posluchajá rad Eluni i dadzá mu szansé :( dowiemy sié jutro.

Selengo, bardzo proszé o przedluzenie wyróznionego alegro dla Zébolinskiej :) czy ja juz wykorzystalam swoje wyróznienia co mialam u Cié zaplacone?

EDIT: i sporo nowych zdjéc suni, wszystkie komórká, ale widac cudownosci szaty suni i minki jakie stroi, albo spi do góry kolami :p

[URL]https://picasaweb.google.com/117537880231945609760/LunaSpanielkaZBelchatowa#[/URL]

takie jest fajne, tlusciosia sié robi i wyleguje na lózku:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IJ3El2YoQYE/TuZ5uvirWhI/AAAAAAAABfI/2Wkva6UBDSU/s640/Zdj-%2525C3%252596cie0635.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7TrUMjexy98/TuZ5-KyhiKI/AAAAAAAABjI/AxLeov_Ysus/s640/Zdj-%2525C3%252596cie0824.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2FVbMd9wT38/TuZ54FS8bwI/AAAAAAAABho/1VSRxphjB9U/s640/Zdj-%2525C3%252596cie0710.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-z34miAy2QgU/TuZ58XWNxkI/AAAAAAAABiw/cbsgtcamamg/s640/Zdj-%2525C3%252596cie0798.jpg[/IMG]

Anioleczek :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']...Szkoda tego owczarka, ale może już bardzo cierpi? :roll:[/QUOTE]
Pytałam czy go coś boli, czy skomli, płacze, ale pani powiedziała, że nie, tylko czasem powłóczy tyłem, zatacza się.
Przecież to wstyd mieć takiego psa, gdy się mieszka bezpośrednio przy ulicy. Ludzie chodzą i patrzą, a tu taka łazenga :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Eluniu, bardzo Ci dziékujé za dzisiejsze i jutrzejsze mediacje z paniá. Tak bardzo chcialabym, zeby Cié posluchala i zadbala o swojego biednego psa a nie brala narazie nowego :-([/QUOTE]
Emi, dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ciężki. Całe popołudnie przebeczane. To z powodu tego nieszczęśnika chorego na dysplazję, któremu zamiast dać miejsce w domu, to wzywają do niego weta ze strzykawą pełna śmierci :cry: to znów 8 szczeniaczków beztrosko oddanych do DT, które nie ma możliwości kontaktu z wetem. K O S Z M A R

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']No to rzeczywiście nienajlepiej o nich świadczy. Zamiast leczyć chcą się szybko pozbyć problemu... :shake:[/QUOTE]
I szukają nowszego modelu.

takie jest fajne, tlusciosia sié robi i wyleguje na lózku:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IJ3El2YoQYE/TuZ5uvirWhI/AAAAAAAABfI/2Wkva6UBDSU/s640/Zdj-%2525C3%252596cie0635.jpg[/IMG]

Wyleguje na łóżku i w objęciach Pani, lub Pana - tego nie wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...