Jump to content
Dogomania

śluz w kale


Prince

Recommended Posts

No i znowu to samo...problem z kupkami u obu psiaków. Znowu zaczął się równocześnie. Raz kupki są dobre ale błyszczące, a raz ze śluzem. Dodam, że na bieżącą badamy kał, ostatnim razem chyba dwa tygodnie temu i nic. Zero robali. Zatem co to może być? Chyba czeka nas metronidazol a to dla mnie najgorsza opcja. Metro.., żeby wybić ewentualne bakterie, które są w jelicie. Lamblii nie podejrzewamy bo była już parokrotnie sprawdzana. Czy macie jakieś doświadczenie z tym lekiem? Jak długo Wasze psy brały ten lek i czy im nie zaszkodził?

Link to comment
Share on other sites

tak mam dosc spore doswiadczenie jesli chodzi o metronidazol.mój pies miał labliozę.stosował go przez miesiąc(4-miesięczny wtedy szczenior),łącznie z osłonowymi na watrobe i raz na 2 tyg kontrola biochemiczna(transaminazy).nie miał efektów ubocznych(pies).

Link to comment
Share on other sites

Zrobiliśmy badanie krwi. Tylko próby wątrobowe (przed podaniem metronidazolu) i lipazę. I okazało się, że u obu psiaków lipaza jest zaniżona. Znowu wracamy do Gastro Intestinal. I będziemy robić dalsze badania. Bo chyba z trzustką jest coś nie tak. I to u obu psów naraz. Szukamy nadal przyczyny. Jeśli ktoś zetknął się z podobnym przypadkiem bardzo proszę o informację.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...