Jump to content
Dogomania

Zaprzyjaźnij się z żywiołem.


Karilka

Recommended Posts

[quote name='Karilka']nick - to mój może być gończym polskim :). Ważne, że pracuje tak jak chciałam.[/QUOTE]

słuchaj to jest najistotniejsze.. jest Dobkiem z jakimś tam wyglądem gończego.. Ty go akceptujesz i supcio :loveu: A OSÓBki:loveu:trzecie zajmijcie się JUPIKAMI itd :p:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']proszę o coś bardziej mądrzejszego.. :)[/QUOTE]

Oh, najpierw troszeńkę musiałbyś się podnieść :) "Bardziej mądrzejsze" (:diabloti:) posty są dla tych, którzy potrafią na nie odpisać w ten sam sposób.

Twój hejt, no cóż, jest zwykłym piłowaniem ryja bez powodu. Mojemu pieskowi na to nie pozwalam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Oh, najpierw troszeńkę musiałbyś się podnieść :) "Bardziej mądrzejsze" (:diabloti:) posty są dla tych, którzy potrafią na nie odpisać w ten sam sposób.

Twój hejt, no cóż, jest zwykłym piłowaniem ryja bez powodu. Mojemu pieskowi na to nie pozwalam :D[/QUOTE]

ojoju, więc za głupia jesteś niestety...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nick_']słuchaj to jest najistotniejsze.. jest Dobkiem z jakimś tam wyglądem gończego.. Ty go akceptujesz i supcio :loveu: A OSÓBki:loveu:trzecie zajmijcie się JUPIKAMI itd :p:loveu:[/QUOTE]
Akceptuję. Może tak wyglądać.

[quote name='nick_']dobry przykład DOBKa TO CHOĆBY VATO lub JARI.. dziękuje.. to tak jakbym, jamnikowi uszy obciol i oogn i mowił ze jest super.. ludzie!!:shake:[/QUOTE]
Ludzie na wsiach tak "urasawiają" psy. Dla mnie źle by to wyglądało,jakby pies był brzydki. Że jest ładny to moze i z nocnikiem i 3 ogonami biegać.

[quote name='Rinuś']No ale Vuko to chociAŻ może biegać i się nie męczy :diabloti:[/QUOTE]
Męczy sie czasami. Znaczy... hmm. jeżeli pijesz do tego, że labradory nie biagają - to tak. Masz rację - w porównaniu do labradorów i Blabradorów - nie męczy się wcale :).

Link to comment
Share on other sites

ok dzieciaki , hejty są fajne , bo walczą z nudą ... ja tam kumam o co kum kum akurat ;)
ale nie każdy tu obecny , wie o sohozi

nie jest to kulturalne , by tak komuś pieska krytykować , no jest to przykre.
osobiście bym łeb urwała , gdyby jakiś cwaniaczek odważniaczek .. nastukał w chińskie kuwerty , że moja myszka Franciszka jest brzydka :diabloti: wystarczy że mi Rekinka krytykujecie :evilbat: a to też śliski temat.I serduszko me krwawi.

Temat dobry , tylko proszę - zmieńcie miejsce stukania OKI ?

serio mam ciekawsze zajęcia , niż odwiedzanie entego blogaska ... bo mi skrzynkę majlową zapychają raporty.
ja mam poważne rzeczy do roboty , farmę prowadzę , muszę zarobić 250 tysięcy monet by dokupić pola .. a kukurydza 20 godzin rośnie :diabloti:

tematy gończych polskich mnie znudziły ...


bo żeby nie było potem płaczu , że małpce dali banana .......... ostrzegam publicznie lojalnie

Link to comment
Share on other sites

Piesek - pląsa wesoło nieświadomy, że jest ktokolwiek, komu on sie nie podoba :eviltong:.
Myślę, że jak nawet wie (a czasami sam jest za kopiowaniem ogona) to mało go to interesuje.

Temat ogona - ma, będzie miał i kUniec!

Cieszy mnie fakt, że budzi takie zainteresowanie i skrajne uczucia :diabloti:... Ale bez PRZESADYZMU! :mad:
Bez obrażania innych przy okazji głupiego ogona!

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1cZt6ZvLngw/UZW9Jn7M3gI/AAAAAAAABSQ/VftTIjqSnPA/w789-h528-no/Vuko1.jpg[/IMG]

A tu fotecka: Nie dość że piesek ma OGON (!!!!!) to jeszcze handler nie umi go ustawić. No masssaaakrra! Tragedyja!
No i cały dzień popsuty. Taki widok, wbija się głęboko w psychike i zostaje na lata :-(

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Ja chciałabym zobaczyć filmik jak Brutus idzie przy nodze w kontakcie, i do tego jeszcze krokiem hiszpańskim :diabloti: hiperaktywne psy nie mają z tym problemu, ale labka jeszcze nie widziałam :shake: Mój chyba nie jest wyjątkiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Czep sie! Moje gończaki są grzeczne :). Cięte, nie ciete... Temperament podobny.
(szczęście i nieszczęście)

[IMG]http://farm8.staticflickr.com/7293/8744405603_40057fa0eb_z.jpg[/IMG]

No to zamawiam fototapete :diabloti:

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...