Jump to content
Dogomania

Heks - ast uratowany przed uśpieniem WRÓCIŁ Z ADOPCJI, BŁAGAMY O POMOC!!!!! :(((


Noelle

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaka dobra wiadomość z hoteliku:)
Natalio :loveu: uznanie moje za determinację :)
Masz rację, jak ważne są deklaracje, nawet te malutkie;)
To ode mnie będzie stała dekl. 10 zł/mies.
Pozdrawiam Was i Heksiowi życzę znalezienia niedługo domku:)

Mam konto do Avaloth:)

Link to comment
Share on other sites

Natalia, świetnie się czyta to, co napisałaś. Heksio będzie miał swój własny pokoik, nie będzie musiał się przenosić z mieszkania do boksu, cudownie!:loveu:
Najważniejsze jest to, że osoby, które będą z nim pracowały zrobiły dobre wrażenie na Tobie i nie będziesz teraz siedzieć (a my razem z Tobą) i obgryzać paznokci z nerwów.
Avaloth, ja jeszcze nie przelałam kaski, za sekundkę to zrobię, bo wypadło mi kompletnie z głowy przy tych wszystkich obowiązkach.

Link to comment
Share on other sites

[B]dorota1[/B], [B]wojtuś [/B]DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu:
[B]paula_t [/B],dokładnie, nie będzie marznął w zimie, no i myślę, że szybciej się zaaklimatyzuje, bo jednak kanapa i własny pokój nie będą mu ani trochę przypominać Schroniska :) dla mnie najważniejsze, że te osoby zrobiły dobre wrażenie na Marcinie, który sam świetnie zna się na psach, jego zdanie w tym wszystkim naprawdę bardzo się dla mnie liczy, bo wiem ile zrobił dla Heksa i innych problemowych psiaków. jakoś tak czuję, że wszystko będzie ok- jeśli tylko kasa się pozbiera :)

Edited by Noelle
Link to comment
Share on other sites

[B]ewu[/B] bardzo dziękuję!! :) ale wyczyść proszę skrzynkę, bo masz zapchaną i nie mam jak Ci przesłać nr konta

Dawid z fb zadeklarował wpłacać 10zł co miesiąc, na razie jest to deklaracja na 6 miesięcy, potem nie wiadomo, aczkolwiek to również wiele znaczy :D a więc stałych mamy już 250zł :D
a moja koleżanka, Monika, dała mi dziś 10zł na Heksia- Avaloth, dam Ci je w sobotę w Schronisku, jak pozostali wolontariusze, oraz oczywiście kasę ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

a tu wstawiam rachunek za paliwo, sorry za jakość, ale da się odczytać, tak myślę. w powrotną stronę też poszło kolejne 300zł, no już nie licząc tych cholernych bramek na autostradzie: [IMG]http://i49.tinypic.com/2hwmaac.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no więc z najnowszych informacji- Heksio zdążył zaatakować syna P. Marka, złapał go za nogę (oczywiście ze strachu), ale na szczęście nic się nie stało. jeszcze na nich warczy, gdy wchodzą do jego pokoju, ale wszystko zmierza ku lepszemu ;) w końcu P. Marek bardzo dobrze zna się na rzeczy, no i obaj się Heksa nie boją i nie zrażają :) zbudowanie zaufania z tym psem jeszcze trochę potrwa, aczkolwiek myślę, że wszystko będzie ok :D

Link to comment
Share on other sites

nie będę opisywac problemow Heksa po raz kolejny, bo robiłam już to nie raz, to jest "trochę" bardziej skomplikowane niż zwykłe złapanie za nogę. ;) ale nieistotne, ważne jest teraz zbieranie dalszych deklaracji, bo w kolejnych miesiącach będzie nieciekawie...
jak tylko dostanę jakieś zdjęcia Rybki to wstawię oczywiście na wątek :)
Avaloth, Klaudia wczoraj wpłaciła 15zł, Anka kilka dni temu 20zł, jak dojdzie, to powiedz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...