Jump to content
Dogomania

W końcu i LETKA doznała miłości w życiu, jest pełnoprawną córą swojej pańci :)


Kika9004

Recommended Posts

  • Replies 337
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuję Wszystkim Ciociom za kupno cegiełek na transport Lety i przede wszystkim Cioci Olena84 :iloveyou:za Jej błyskawiczną pomoc,operatywność i ciężką pracę przez czuwanie nad bazarkiem. Nawet nie wiecie jak jestem wdzięczna!!!!
I Leta oczywiście też;)

Link to comment
Share on other sites

siusiu na spacerku:p z Paniunią. Z Panem Letka jeszcze nic nie robi,trzeba czasu.

A wczoraj i koopa była:shiny: też na spacerku. I Letka jak zrobiła to taka podobno zadowolona podbiegła do Pani! Pani mówiła,że jest jej chyba wdzięczna,że wreszcie ulżyło.
Pani mówi,że Letka taka kochana,taka wierna. I mężowi zapowiedziała,że gdyby tfu,tfu coś jej się stało,to ma się Letką opiekować tak jak ich dzieckiem,bo to taka jej córeczka już jest. I że nigdy jej już nikomu nie odda.

U weta byli,Letka zdrowa.A kupa bez robali,bo Pani oglądała.

Link to comment
Share on other sites

Uff, w końcu dorwałam komputer z internetem :), w domu aktualnie nie mam ani neta, ani telewizji, jestem jak człowiek prehistorii ;).

Bardzo, bardzo się cieszę, że [B]Letka[/B] w końcu zrobiła siusiu bo takie trzymanie jest trochę niebezpieczne dla zdrowia, kamienie i te sprawy ....
Za chwilkę zaktualizuje temacik :).

Link to comment
Share on other sites

Ale super wiadomości z domku Letki :multi:. I tytuł wątku jaki teraz piękny :multi:. Jak ja bardzo się cieszę, :multi::multi:. Tej suni tak bardzo ten domek był potrzebny i wreszcie na niego trafiła!

A gdzie Pani znalazła ogłoszenie Letki? Jest jeszcze kilka co najmniej psiaków, którym ten dom potrzebny na cito...

Gosiu - wyobrażam sobie jak bardzo się cieszysz :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana]AlfaLS[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana],tak baaardzo się cieszę[/FONT][/COLOR]:Cool!::Cool!::Cool!:

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Czekała mna tą chwilę 1,5 roku! Tylko i aż! Jak słusznie zauważyłaś był czas kiedy byłam na wątku sama, wtedy było najciężej[/FONT][/COLOR]:-([COLOR=#222222][FONT=Verdana]Momentami traciłam zupełnie nadzieję... Ale wiedziałam,że ja jako człowiek mogę coś zrobić ,mam choćby neta,ona - Letka zamknięta w schronisku nie zrobi bidulka już nic. Może tylko czekać.Ogłaszałam,ogłaszałam,ogłaszałam,często już tylko automatycznie przedłużając,nie było nowych zdjęć,nikt nie mógł nic nowego o niej napisać... Byłam zła na tą bezsilność,na to,że weszłam na jej wątek, gdy przeczytałam,że siedzi z depresją w drewutni i nie wchodzi...Myślałam,żeby ją zabrać gdzieś,do hotelu,dt-ale wciąż otoczona jakimiś tymczasami, które same pchały się pod nogi nie miałam jak[/FONT][/COLOR]:placz:[COLOR=#222222][FONT=Verdana],nie miałam za co. A tymi ogłoszeniami już naprawdę... rzygałam[/FONT][/COLOR]:wallbash: tzn.robieniem ich.
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Raz Cioteczka edek miała na zbyciu pakiet ogłoszeniowy,który wykupiła na jakimś bazarku-poprosiłam,żeby był dla Letki. I być może także stamtąd...[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]I nagle TEN telefon[/FONT][/COLOR]:loveu:
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Nie robiłam sobie wielkiej nadziei,niewiele mogłam o suni powiedzieć,choć starałam się poruszyć niebo i ziemię,by zrobić wszystko,co w ludzkiej mocy,by pomóc suni,skontaktować Panią z kim trzeba,zagadać najmilej jak potrafiłam. I udało się[/FONT][/COLOR]:multi:

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Szczerze mówiąc,do teraz jeszcze nie wierzę[/FONT][/COLOR]:crazyeye::loveu:[COLOR=#222222][FONT=Verdana].[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Oczywiście,że od razu spytałam z jakiego portalu[/FONT][/COLOR];-) [COLOR=#222222][FONT=Verdana]Ale Pani nie bardzo pamięta. Mówi,że przeglądała jakieś ogłoszenia z nieruchomościami i ogłoszenie Letki nagle jej wyskoczyło. Może to przeznaczenie? Mówiąc szczerze nigdy nie wierzyłam ,że dawanie ogłoszeń o adopcji zwierząt na takich portalach coś wskura. A jednak! [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Nadzieja zawsze powinna umierać ostatnia[/FONT][/COLOR];-) [COLOR=#222222][FONT=Verdana]Ale wiem jedno,bardzo ostrożnie będę już wchodzić na wątki...[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#222222][FONT=Verdana]Dziś odebrałam pięknie wygrawerowaną,trwałą adresatkę dla Letki(moje psy taką mają,przetestowana),jutro wysyłam [/FONT][/COLOR]:-P

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana]Kika [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana]obiecałaś kilka dni temu uzupełnić info finansowe dot. transportu w 1 poście,jest tam nadal stan z 10.07. [/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=#222222][FONT=Verdana]esperanza[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#222222][FONT=Verdana],podaj proszę ostateczny stan konta dot.transportu Lety[/FONT][/COLOR]

Edited by gosia7
literówki
Link to comment
Share on other sites

kurczę,tyle się napisałam wczoraj,wchodzę dziś a tu zżarło pół posta:roll:
dopiszę wieczorem.

[B]Kika,[/B] obiecałaś uzupełniać stan konta dot. transportu Letki w 1 poście- a tam nadal stan na dzień 10.07. widnieje, a już tydzień minął...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...