Jump to content
Dogomania

Dolores odeszła :-(((


go-ja

Recommended Posts

[quote name='Ag_konin']Witam.
Dolores jest przepięknym psem i wyjątkowo łagodnym. Na początku była bardzo przestraszona, ale powoli oswaja się z nową sytuacją. Widocznie nie była już potrzebna w domu, nie ten wiek i warunki do rodzenia maluchów...[/QUOTE]

Ag_konin - fajnie, że jesteś :). Miałam nadzieję, że zjawi się ktoś, kto poznał sunię w schronisku. Pisz nam jak najwięcej :). Bardzo byłabym też wdzięczna za zdjęcia. :)
Mamy też wydarzenie na FB: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=200697303339886[/url]
Jest jedna osoba z Warszawy, która chciała dać jej tymczas. Jakąś godzinę temu napisała, że mogłaby ją adoptować. Straciła psa nie dawno. Przemyślimy to, bo na razie mnie zaskoczyła :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorota w-l']Niedaleko Konina jest miejscowość Babiak a tam pan hodoffca owczarków kaukaskich . Moży na potęgę , ogłasza się na forach . Typowy małorolny hodujący nie tylko kaukazy w szopach na podwórku .
WPISZCIE W WYSZUKIWARKĘ "SPRZEDAM OWCZARKI KAUKASKIE BABIAK"[/QUOTE]

Ma ktoś adres tego miejsca???

Link to comment
Share on other sites

oo nie wiedziałam,że Dolores ma wątek, andzia69 pytała o ogon - ma ciachnięty, no i jeszcze jedna fotka jest, wszystkie były zrobione zaraz po przybyciu do schroniska

[IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9791/mastifsuczka3.jpg[/IMG]

najbardziej przykre było to,że ona tak stała i było jej wszystko jedno...

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że jest nas więcej :), że są osoby, które mają przyjemność mieć teraz kontakt z Dolores. Wszystkie zdjęcia z forum mam, są podobne. Możecie zrobić jakieś nowe?

Info z dzisiaj:
Rozmawiałam wczoraj przez tel. z Agnieszką P. (z wydarzenia na FB - prezes fundacji Rotka). Agnieszka jest gotowa adoptować sunię :-). Ma doświadczenie z racji tego, czym się zajmuje i właściwie nie ma przeszkód, żeby sunia z nią zamieszkała. Jeśli nie polubi życia w mieście albo będą jakieś problemy między psami (Agnieszka ma jeszcze suczkę i psa, które są neutralne wobec innych zwierząt) - Dolores będzie miała DT w Warszawie u mamy Agnieszki i dalej będziemy szukać jej domu. Dzisiaj musimy się dowiedzieć czy Dolores obowiązuje 2 tyg. kwarantanny i kiedy będą wyniki wszystkich badań. Wieczorem Karinka zadzwoni do pani Marty z TOZ Konin i zapyta o to wszystko. Chyba, że wcześniej tutaj pani Marta nam napisze :).

Mam nadzieję, że będą jakieś wpłaty na Dolores jeszcze, że pokryjemy badania i że dobre jedzonko ma. Karinka wpłaciła 150 zł i jeszcze będzie przelew ode mnie i od Moniki z Warszawy, która już mi przelała 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

to świetnie,że już się ds znalazł
moze byc problem z suczka tej pani, bo Dolores dzisiaj bardzo nie spodobała się mała sunia, która do niej podbiegła i byłaby draka....z psem była w pomieszczeniu i panowała harmonia
wyniki na grzyba beda w piatek,bo juz cos uroslo na wymazie,wiec grzyb jest tylko nie wiemy jaki i jakieś bakterie tez są tylko rowniez nie wiemy w tej chwili jakie

leczenie bedzie dlugotrwale no i jak wiadomo moze byc zarazliwe dla innych zwierzaków

wszystko zalezy od przyszlego domu, czy chcialby miec sunie juz teraz ale wtedy wiadomo ze trzeba leczyc, poza tym konieczna bedzie operacja usuniecia trzeciej powieki i sterylka

najlepiej jakby ta pani skontaktowała sie telefonicznie z nasza prezeska np w piatek pod wieczor bo beda juz znane wyniki zeskrobin i odcisku skóry i po prostu porozmawialy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martka1982']to świetnie,że już się ds znalazł
moze byc problem z suczka tej pani, bo Dolores dzisiaj bardzo nie spodobała się mała sunia, która do niej podbiegła i byłaby draka....z psem była w pomieszczeniu i panowała harmonia
wyniki na grzyba beda w piatek,bo juz cos uroslo na wymazie,wiec grzyb jest tylko nie wiemy jaki i jakieś bakterie tez są tylko rowniez nie wiemy w tej chwili jakie

leczenie bedzie dlugotrwale no i jak wiadomo moze byc zarazliwe dla innych zwierzaków

wszystko zalezy od przyszlego domu, czy chcialby miec sunie juz teraz ale wtedy wiadomo ze trzeba leczyc, poza tym konieczna bedzie operacja usuniecia trzeciej powieki i sterylka

najlepiej jakby ta pani skontaktowała sie telefonicznie z nasza prezeska np w piatek pod wieczor bo beda juz znane wyniki zeskrobin i odcisku skóry i po prostu porozmawialy[/QUOTE]

Dziękujemy za ten opis :). Tak właśnie dzisiaj pomyślałyśmy, że pani Agnieszka, która chce adoptować sunię powinna rozmawiać już z p. prezes Martą. Jutro Karina zadzwoni do pani Marty i zapyta czy może przekazać nr tel. do bezpośredniego kontaktu. Agnieszka jest prezesem Fundacji Rottka - ma doświadczenie i nie przeraża ją to, że jeszcze długie leczenie przed Dolores i sporo tych spraw do załatwienia. Zobaczymy jak to będzie. Na pewno wszystko dobrze się poukłada. Agnieszka jest też przygotowana na to, że jej sunia może nie pogodzić się z Dolores i ma awaryjnie DT dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniła do mnie Agnieszka. Sunia jest już w Warszawie. Zamieszkała póki, co w DT u pewnej pani, bo nie powinna mieć kontaktu z innymi psami. Jej skóra jest w fatalnym stanie - może zarażać świerzbem, grzybicą itd. Została wykąpana. Agnieszka potwierdza, że sunia ma bardzo fajny charakter i można z nią robić wszystko :). Weterynarze też ją obejrzeli. Leczenie będzie trwało jeszcze długo. Na tych zdjęciach, które mamy nie widać jak bardzo jest zaniedbana. Dużo ran, strupów itd. Ma tatuaż... więc prawdopodobnie da się ustalić hodowcę i może nawet właściciela. Zobaczymy. Sunia podobno też jest młodsza, niż to stwierdzono w schronisku. Czekamy na dalsze wieści od Agnieszki i zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka P'][B]suka ma nr tatuazu 037 AA, znamy hodowce i wlascicela po weeknedzie składamy zawiadomienie o znecanie i porzucenia na policji
wszystkie info na naszym forum
[URL]http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=77415#77415[/URL][/B][/QUOTE]
Dlatego mam nadzieję , że odpowie za zaniedbanie i porzucenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...