Jump to content
Dogomania

Hotel dla psów KADIF - wątek informacyjny :)


Hotel KADIF

Recommended Posts

Pozwolę sobie zaprosić cioteczki na pizamkowy bazarek przeznaczony na opłatę hotelika dla Murzynka u Dif. Zapraszamy!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243117-Piżamkowy-zawrót-głowy-dla-Murzynka-Bazarek-potrwa-do-15-05-2013-godz-24[/url]

Link to comment
Share on other sites

Smutno mi strasznie, bo Nelsonik którego 5 lat temu pomogłam wyadoptować z sochaczewskiego schroniska, którego razem z całą rodziną zawiozłam do Kasi, do Gdańska, przedwczoraj został uśpiony z powodu rozległych zmian nowotworowych. :(
Ostatnie niecałe pół roku swojego życia spędził razem z przyjaciółką z jednego boksu. Nelsonowa została przez Kasię adoptowana 16 listopada. Przez 5 lat nie zapomniała o przyjaciółce Nelsona i jak tylko było to możliwe adoptowała ją. Niestety psiaki cieszyły się sobą krótko.
Bardzo mi przykro, bo Nelson był naprawdę wyjątkowy.
Był Kasi miłością! :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Smutno mi strasznie, bo Nelsonik którego 5 lat temu pomogłam wyadoptować z sochaczewskiego schroniska, którego razem z całą rodziną zawiozłam do Kasi, do Gdańska, przedwczoraj został uśpiony z powodu rozległych zmian nowotworowych. :(
Ostatnie niecałe pół roku swojego życia spędził razem z przyjaciółką z jednego boksu. Nelsonowa została przez Kasię adoptowana 16 listopada. Przez 5 lat nie zapomniała o przyjaciółce Nelsona i jak tylko było to możliwe adoptowała ją. Niestety psiaki cieszyły się sobą krótko.
Bardzo mi przykro, bo Nelson był naprawdę wyjątkowy.
Był Kasi miłością! :(:(:([/QUOTE]
Anulka, dziękuję za wsparcie.Dziękuję za to, że wyciągnęłaś Nelsona z pomocą Luki i Assiam zza krat i dzięki temu mogłam spotkać takie Cudo i kochać Je ze wzajemnością.
Był moją miłością, jest i będzie.
Nelson naprawdę był Aniołem, w każdym razie największym darem.
Zjawiskowy, charazymatyczny, tam, gdzie był, tam zdobywał serca i to nie tylko ludzi, nawet podwórkowe koty go kochały.
Emanował ogromną, bezwarunkową miłością do ludzi, do świata, niezwykłym szacunkiem do otoczenia.
Jego szlachetność, mądrość, dobro i męstwo pomimo kalectwa są dla mnie jak lekcja, której wciąż muszę się uczyć.
Miłość, wdzięczność, pokora i radość promieniowały z niego tak bardzo, że większość ludzi była pod jego wielkim wrażeniem. On, poprzez swój brak łapki i niezłomny optymizm uwrażliwiał świadomość ludzi, których spotkał. Nawet na wsi, gdzie był ostatnie dwa lata, miał swoich fanów wśród twardych facetów, tamtejszych mieszkańców.
Nelson jak żaden człowiek wpłynął na mój kręgosłup moralny, etykę życia czy jak to nazwać, nauczył mnie najpiękniejszych LUDZKICH wartości i tym zamierzam się kierować, bo nie przybył do mnie na darmo.
Przepraszam Anulko za ten górnolotny ton, jeszcze nie umiem inaczej, a któż mnie lepiej zrozumie jak Ty, która znałaś Nelsona i uparłaś się,m że znajdziesz mu dom.
Przywiozłaś mi Anioła.
Bardzo, bardzo cenię to co robisz. I do końca życia będę Ci wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu! Tak pięknie ubrałaś Nelsonika w słowa, że aż się popłakałam!
Naprawdę bardzo się cieszę, że pomogłam spotkać się takim dwóm wspaniałym Duszom! Przeżyliście 5-letnią wspaniałą przygodę i to jest bardzo cenne.
Ja dzięki Nelsonowi poznałam Ciebie i jestm mu za to ogromnie wdzięczna.
Nie zapomnę go NIGDY! :(
Trzymaj się, Kasiuniu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DIF']Kasiu! Tak pięknie ubrałaś Nelsonika w słowa, że aż się popłakałam!
Naprawdę bardzo się cieszę, że pomogłam spotkać się takim dwóm wspaniałym Duszom! Przeżyliście 5-letnią wspaniałą przygodę i to jest bardzo cenne.
Ja dzięki Nelsonowi poznałam Ciebie i jestm mu za to ogromnie wdzięczna.
Nie zapomnę go NIGDY! :(
Trzymaj się, Kasiuniu![/QUOTE]

Bardzo, bardzo dziękuję Aniu, fakt, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Ty, podnosi na duchu.
Mam nadzieję, że istnieje Niebo dla psiaków, dla Zwierząt i że są tam one zawsze szczęśliwe i mój Nelsonik również.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:

[B] [SIZE=4][COLOR=#0000cd]Wczoraj naszego trójłapka Moriska zawiozłam do nowego domu! Był u nas 1 rok i 9 miesięcy!
Zamieszkał pod Warszawą, w Zielonce.
[/COLOR][/SIZE]
[/B]:smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol::smilecol:


Wczoraj też, na ulicy znalazłam takie Maleństwo.
Waży niecałe 4,5 kg :(
Zapchlone, brudne, zadredzone i zakleszczone :(

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/2098/2945f75e71bacd76.jpg[/IMG][/URL]

To sunieczka. Dostała na imię Kaja. Ma około 2 lat, nie ma chipa, nie jest w ciąży i nie jest wysterylizowana.

Po sterylce i doprowadzeniu "się" do ładu zostanie przeznaczona do adopcji. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Aniu pozwoliłam sobie dodać Was tu:

[URL]http://psilos.org/rekomendacja/[/URL][/QUOTE]
Ja również pozwoliłam sobie przesłać rekomendację.
Wczoraj odwiedziłam DIF i Jej pensjonariuszy w towarzystwie Magdy B. - trenerki, behawiorystki, biegłej - która oceniła dobrostan zwierząt w hotelu Kadif na piątkę z plusem:)
Psiaki są bardzo zadbane, mają bardzo dobre warunki i doskonałą opiekę. Gratulacje, Aniu!:Rose:
Magda przyjechała na moja prośbę, gdyż DIFcia zgłosiła niejaki problem z przewrażliwieniem Syriusza - szczegóły na jego wątku. Przy okazji widziałyśmy wszystkie psiaki i była to wielka przyjemność!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Ja też jak byłam kiedyś u Ani, to stwierdziłam, że warunki są naprawdę bez zarzutu.
W niedługim czasie wybieram się ponownie w odwiedziny do Ani, do Polci i pozostałych mieszkańców hoteliku :)[/QUOTE]

Absolutnie bez zarzutu.
Też się wybieram, trochę jak sójka za morze ale dojadę ponownie również.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Donoszę, że w ub tygodniu, przy okazji sesji fotograficznej Polci, nawiedziłam hotelik i jego mieszkańców.
Jak zwykle wszystko było w największym porządku. Wszystkie zwierzaczki zadbane i szczęśliwe.
Aniu, miło z Tobą współpracować. Dziękuję za wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...