Jump to content
Dogomania

Jak reagować na ciągłe piszczenie suczki po sterylizacji


postrowski1

Recommended Posts

Pacjent to 9 letnia suczka amstaff. Wczoraj miała zabieg ze względu na ropomacicze.
Dzisiaj w 2 dniu otrzymala zastrzyk przeciw bólowy, jutro antybiotyk kolejny. Nie ma temperatury rana -ok.
Czy dzień po operacji drgawki (2-3 razy dziennie) to normalna sprawa?
Czworo-łap też kilka razy dyszy?Za ciepło?Ból?Czy coś inego.
Je i wode pije, lekarz mowi, ze jest ok i to normalne zachowanie.
Jakie objawy powinny mnie zaniepokoić, lekarz wspomniał tylko o obfitym krwawieniu.
Po powrocie do domu ciągle piszczy - o miskę o kanapę że zajęta o to że ktoś wyszedł akurat, pewnie też trochę z bólu.Jak reagować na to?Głaskać czy nie zwracać uwagi. Kocham swojego potworka ale to ciągłe piszczenie jest już nie do zniesienie. Dodam tylko, iż nie jest to żadne wycie czy też skomlenie, po prostu takie ciche śpiewy.;)

Link to comment
Share on other sites

Kastrowałam swoją sukę.Piszczała.TEL DO WET ....wet przyjechał i duża dawka środków przeciwbólowych.Pies jak piszczy czy skomle to już bardzo go boli.Jak będzie wyć to chyba granice wytrzymałości bólu.Pamietaj...psa musi już bardzo boleć ,gdy to okazuje.Poczytaj o tym.

Link to comment
Share on other sites

dostała środki przeciwbólowe zaraz po jak i dzisiaj również, co do piszczenia to jest bardziej takie wzdychanie(ja to określam zawracaniem gitary). Lekarz mówił, że u nich przez sen tak nawet gwizdała po za biegu, przestał gdy wyczuła kotka obok. Vet twierdzi iż nie ma prawa czuć bólu jest to pewnie takie żalenie się, kwestia psychiki. Ona np przez dwie godziny w ten sam sposób ,,piszczała" przed lodówką. Dlatego temat jest jak reagować na to. Gdy pytałem się o te drgawki to usłyszałem ze długo wychodzi z narkozy.
Mam jeszcze pytanie odnośnie tych wycieków po operacji z pochwy, 4 małe 2 cm plamki to nie powód do paniki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...