Jump to content
Dogomania

"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!


sunshine

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

nie, zjadłyśmy je same, pyszne było:]

Kilka kg leży jeszcze u mnie w piwnicy kilka ma Magda jeszcze po prostu nie odebranych ze zbiórek domowych a resztę odbierał schron sam albo tak jak np. od Ośrodka podrzucił je ktoś inny jeszcze w czasie trwania akcji.

Te od Drzaghody tak jak od początku było ustalone Pani z Szamotuł odebrała sama i zabrała do siebie ( w końcu zabiera od nas masę psiaków a martwiła się że zima będzie ciężka) fundacja co do dostarczenia dogadywała się osobiście bo to nie małe ilości.

nie wiem o co Ci chodzi, nie musisz bojkotować działań innych z czystej zawiści. Otwórz trochę serce i zacznij dostrzegać dobre chęci innych bo pomoc w każdej formie jest potrzebna a o schronisku dowiedziało się dzięki temu sporo osób.

Link to comment
Share on other sites

Hejo:D

Dzaghoda podarowała nam 250 kg karmy!!! :D i do tego... koce i inne które w zimowe dni grzeją dupcie psiaczkom:)
A potrzebne to potrzebne, szczeg,ólnie starszym i chorym podopiecznym Pani Elżbiety:)

[IMG]http://static.europosters.cz/image/460/7659.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Akcja super, wy szamiecie psi pokarm, a ja koci. Siedzę sobie tak w kąciku, jem ten pokarm i myślę, że jak ktoś robi coś dobrego to temu co nic nie robi, nic do tego. Ja bardzo dziękują ze swej strony, bo dzięki temu, piesek wzięty z Wrześni, stary i schorowany ma co jeść. No i szczeniaczki z Wrześni także. Tyle było rabanu, że poumierają, ale ci co najbardziej krzyczeli, ponabierali wody w usta i pozaszywali kieszenie. Starszy piesek Dobosz także dziękuje za karmę, bo paniusie wybrały pieska, tylko miejsca zabrakło. Dziewczyny, róbcie swoje, bo mądralińska także się nie wykazuje. Ciekawe jak to jest, że te kłaczate, małe i ti, ti, zawsze miejsce mają? To jest ta bezinteresowna pomoc? Ciekawe? A i pijcie dużo wody, bo suchy pokarm może stanąć w gardle.Wiem to z własnego doświadczenia, choć pokarm koci jest trochę mniejszy.

Link to comment
Share on other sites

No to podesłać trochę pieniędzy na słomę i pełną miskę , a nie rady dawać? Jak ja lubię takich mądrali, co to pojedli rozumy wszystkie. Do kiedy jeszcze będzie pani dawała rady zza miedzy? U nas jak pieski się wydaje, to jest góra 20- 30 Euro, nie 250 Euro, niestety. Choć jak rasowy, to dopiero można kupę słomy kupić???????????

Link to comment
Share on other sites

Też chcialam pomagać,ale bylo dosc nieprzyjemnie napisane na poprzednich stronach.Czułam się jakbym komus wchodzila w paradę.Nie wiem dobrze o co tu chodzi.


Wydawałoby się ,że dobrze jakby kazdy kto moze pomogł coś psiakom.Niby przysłowie mówi,jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o ......

Na tym kończę i idę pomagać innym,co nie przeganiają ....

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim, jak się pomaga, to się potem nie wygaduje. W końcu komu pomagamy..sobie czy psiakom? No właśnie. Jest wiele osób, które pomagają, ale po swojemu i poklasku nie potrzebują. A bardzo często bywa również, że ten co najwięcej zrobił, spychany jest na margines tej pomocy, bo pomaga po swojemu i po cichu. Dziewczyny zrobiły bardzo wiele, poświęciły swój czas, siły a Wam stale źle. To nie pomagajcie i nie doradzajcie z daleka, bo realia polskie i niemieckie są różne.Poza tym, my nie krytykujemy waszego działania, choć nie wszystko nam się podoba. Ale, jak ktoś spróbuje tylko zająć zdanie, to już wielkie halo. Czas poszedł do przodu, manufaktury nie uprawiamy, jeżeli już wysyłamy psy do Niemiec, to przynajmniej legalnie, bo chcemy wiedzieć, czy ta ziemia obiecana, jest realna. Do tego mają prawo i psy i my.Czy to takie trudne do zrozumienia? Czy pieniądz i chęć pomocy pieskom, ma zamknąć nam usta? To nie pomagajcie, skoro robicie łaskę. Schronisk nie brakuje, może kolejne także przejrzy na oczy.A może podstawić lektykę i ciepłe papcie od progu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...