Jump to content
Dogomania

"Młodzieżowa akcja dla schroniska-psiska pełna miska" Września :)!


sunshine

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sunshine']Dostałam dziś kolejne kg suchej karmy, małe legowisko dla psa i smaczki ;)

I jutro ide odebrac kolejne:D[/QUOTE]

W schronisku legowisko sie nie przyda, poprostu zaraz zostanie zniszczone, może lepiej dla takich rzeczy zrobić bazarek ? Nie wiem tylko jak zareagowalby w takim wypadku ofiarodawca ...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o akcje organizowane w małych miasteczkach to widzę, że wystarczy organizować raz do roku. Wtedy jest jako takie zainteresowanie. Niestety obecną akcję jaką organizowaliśmy w Witkowie uważam za totalna porażkę..... w niektórych szkołach nie było nawet puszki...... Co wiocha to wiocha.... ;)

Dobrze, że we Wrześni nareszcie coś się rusza, brawo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ms_arwi']my :diabloti:[/QUOTE]
hehehe nadzieja dla ludzkości:D
[quote name='MyszkaMiki']Sunshine mogłabyś mi napisać o co chodzi z tymi karnetami?
Umieszczę na stronie.[/QUOTE]
później cos sklecę;)

Czas się zabrać za odbieranie karmy, najgorzej będzie pozbierać dane tych wszystkich osób. Tych od których odbieralam oczywiście mam gorzej z "karteczkami" z worków o ile takowe w ogóle są ;)

Link to comment
Share on other sites

Młodzieżowa akcja dla schroniska - psiska pełna miska odniosła zdecydowany sukces! :multi:
Dzięki Wam udało się zebrać: 1050,5 kg karmy dla psiaków + akcesoria:D

I tak od:
- Fundacji 800 kg
- ZSTiO 7 kg + miski,posłanie, obroże, puszorki, zabawki i smakołyki
- LO 5 kg
- Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrześni z ul. Żeromskiego 180 kg
- Salon Mody Ślubnej ul. Rynek 10 10 kg
- Galeria Zdrowia i Urody "Relax" 10 kg
- osoby prywatne - "zbiórka na telefon" 38,5 kg + posłanie i smakołyki

A to jeszcze nie koniec bo czekamy na wieści z Przedszkola Tęczowa Chatka oraz
SSP nr 1 :)

Link to comment
Share on other sites

artykuł dla przeglądu:

Dnia 22 grudnia dobiegła końca „Młodzieżowa akcja dla schroniska – psiska pełna miska” .
Akcja zorganizowana z inicjatywy wrzesińskiego wolontariatu działającego przy Schronisku dla Zwierząt we Wrześni okazała się strzałem w dziesiątkę. W trakcie trwania zbiórki zebrano łączne ponad tonę suchej karmy dla psiaków. Jest to niewątpliwie olbrzymi sukces.
Zbiórka zyskała ogromne poparcie w oczach Wrześnian. Udział w niej wzięły Wrzesińskie szkoły i firmy ale także osoby prywatne. Z pewnością do sukcesu przyczyniła się aura Świąt , ale nie mniej oznacza to iż Wrześnianie pamiętają o schronisku i interesuje ich los bezpańskich piesków. W trakcie trwania akcji oprócz zbiórki w szkołach wolontariusze odbierali karmę z domów osób zgłaszających taką chęć telefonicznie.
Okazało się, że oprócz serca dla zwierząt Wrześnianie oferują także dobroć samym darczyńcą dla których firmy BlackBall oraz Galeria Zdrowia i Urody "Relax" ufundowały karnety i zniżki.
Wolontariat ciesząc się z powodzenia akcji i ogromnego wsparcia mieszkańców zapowiada, że to nie ostatnia tego typu akcja. W przyszłości planowane są dalsze kroki w działalności na rzecz psów i poprawy ich losu. Już teraz na stronie internetowej [URL="http://www.wirtualny-opiekun.pl/"]www.wirtualny-opiekun.pl[/URL] można znaleźć zdjęcia i opisy niektórych mieszkańców schroniska, którzy czekają na swoje miejsce u boku nowej rodziny. Zachęcamy również osoby chętne do dołączenia do wolontariatu i bezpośredniej współpracy z nami i naszymi psiakami.

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/A3983%7E1.SZU/USTAWI%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpg[/IMG]
180 kg karmy przekazanej przez Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrześni przy ul. Żeromskiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']Młodzieżowa akcja dla schroniska - psiska pełna miska odniosła zdecydowany sukces! :multi:
Dzięki Wam udało się zebrać: 1050,5 kg karmy dla psiaków + akcesoria:D

I tak od:
- Fundacji 800 kg
- ZSTiO 7 kg + miski,posłanie, obroże, puszorki, zabawki i smakołyki
- LO 5 kg
- Ośrodek Szkolenia Kierowców we Wrześni z ul. Żeromskiego 180 kg
- Salon Mody Ślubnej ul. Rynek 10 10 kg
- Galeria Zdrowia i Urody "Relax" 10 kg
- osoby prywatne - "zbiórka na telefon" 38,5 kg + posłanie i smakołyki

A to jeszcze nie koniec bo czekamy na wieści z Przedszkola Tęczowa Chatka oraz
SSP nr 1 :)[/QUOTE]

A my tutaj uwzględnieni jesteśmy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']A my tutaj uwzględnieni jesteśmy?[/QUOTE]
Ja pierdznicze! zapomniałam na śmierć o Was... przepraszam :( Zgubiłam kartke na poczatku i to dlatego... nie wybacze sobie...:/ zaraz poprawię:D

Ile dokładnie od was pojechało kg i jak Was nadmienić / nazwać:) zaraz zredaguje artykuł, taka pomoc nie może być nie zauważona!

Tak mi wstyd...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']
Ile dokładnie od was pojechało kg i jak Was nadmienić / nazwać:) zaraz zredaguje artykuł, taka pomoc nie może być nie zauważona!
[/QUOTE]

Głogowskie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom AMICUS ;) A ile pojechało? Nie wiem :eviltong: Nie liczymy, dajemy ile mamy ;) Musisz pytać tych co brali :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...