Jump to content
Dogomania

Umierający owczarek Baks - kto mu to zrobił. Nie dał rady. Przeszedł za TM. Żegnaj!


supergoga

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Dziewczyny nie chce nic pisac by nie nabijac postow i nie denerwowac odwiedzajacych ale czy naprawde nic nigdzie nie wiadomo, ma ktos fb i moze cos wie, bo naprawde dawno sie tak zadnym psem nie denerwowalam.[/QUOTE]

ja mam FB ale nie ma tam żadnych nowych informacji. choć ludzie się dopytują i tez czekają na nowe info odnośni Baksa

tez czekam od samego rana :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasiulek 27']ja mam FB ale nie ma tam żadnych nowych informacji. choć ludzie się dopytują i tez czekają na nowe info odnośni Baksa

tez czekam od samego rana :placz:[/QUOTE]

kasiulek 27 a wiesz czy jest wydarzenie na fb, ja mam tylko namiary na album z opisem. Nikogo nie mogę się doprosić o linka do wydarzenia ( albo zaproszenia) ..

Link to comment
Share on other sites

Baksiu,tyle dobrych ludzkich serc ogrzewa cie myslami i prosba do Najwyzszego - musisz wygrac,bidusiu :-( Badz dzielny i walcz,przeciez potrafisz i dasz z siebie wszystko, zeby nacieszyc nasze oczy juz zdrowym i radosnym Baksiem :loveu: Moc pozytywnej energii juz do ciebie plynie.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam wszystkich że nie pisze od rana stałych wieści. jednak pracuje, a praca nie pozwala mi na uczestniczenie w portalach netowych. Tyle co wiedziałam przekazałam rano Oli a póxniej Anecie.
Czekam na kolejne wieści - nie chce tez opiekunowi psa zawracac głowe co godzine pytając. Jest bardzo źle i obawiam się, że ostatnia wiadomość może być z tych ostatecznych. Dzisiaj bardzo pogorszył się stan psa. Możliwości lecznicy zostały wyczerpane. Być może nowoczesna super klinika byłaby w stanie uratowac go - ale niestety w stanie w jakim jest Baks nawet myślec nie było można o transporcie.
Jak tylko się dowiem czegos, dam znać. teraz z psem jest Paweł.

Link to comment
Share on other sites

nie chcę być źle zrozumiana, ale skoro z psiakiem jest aż tak źle, to czy nie warto się zlitować i oszczędzić mu tak strasznego cierpienia?? przecież te robale go zjadają od środka!!! :( jeśli Baksiu cierpi, to ja uważam, że powinno się go uśpić, już wystarczająco się nacierpiał przez swojego właściciela. skoro jest coraz gorzej a nie lepiej, to czy nie lepiej zakończyć jego mękę???

Link to comment
Share on other sites

Jak daleko od miejsca pobytu Baksa, znajduje sie nowoczesna klinika? Czy nie mozna sprobowac przewiezc Baksa? Szanse przezycia rozkladaja sie po rowno, tyle ze w moim mniemaniu, w dobrze wyposazonej klinice istnieje mozliwosc przeprowadzenia kompleksowych badan i tym samym wieksza szansa na uratowanie psiaka.Przepraszam,jezeli zle mysle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...