Jump to content
Dogomania

Umierający owczarek Baks - kto mu to zrobił. Nie dał rady. Przeszedł za TM. Żegnaj!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mmd']Nie możemy prosić psa, który nie ma siły żyć o to, żeby dla nas pobył jeszcze trochę. Jeśli jego ciałko nie ma już siły, pozwólmy mu odejść. On wie najlepiej i na pewno się stara :([/QUOTE]

Jestem tego samego zdania... :-(
Zbyt długo czekał na ratunek...

Link to comment
Share on other sites

Po co ludzie biorą psy do domu? Dlaczego ludzie nie myślą?!?! Dlaczego nie biorą pod uwagę tego, że pies może zachorować, że przyjdą deszcze a on uświni ściany, dywany...Że będzie hałasował w domu!!! A potem idą na łatwiznę. Zamiast przekazać psa w bezpieczne miejsce skazują go na coś takiego!!! Po co? Wystarczy na sanym początku zadać sobie pytanie czy podołam!

Przepraszam was, ale niestety nie mam siły patrzyć jak on cierpi . Jest mi go tak strasznie żal i chyba po raz pierwszy napiszę, że wolała bym żeby to się już skończyło :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Dziewczyny nie chce nic pisac by nie nabijac postow i nie denerwowac odwiedzajacych ale czy naprawde nic nigdzie nie wiadomo, ma ktos fb i moze cos wie, bo naprawde dawno sie tak zadnym psem nie denerwowalam.[/QUOTE]

Olenka na fejsie tez cisza, wiem tylko tyle co z porannych wiadomosci ;( tez czekamy majac nadzieje ze brak wiesci to jednak dobra nowina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...