Jump to content
Dogomania

Umierający owczarek Baks - kto mu to zrobił. Nie dał rady. Przeszedł za TM. Żegnaj!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wielka szkoda kolejnego psa, który zaufał człowiekowi, a został potraktowany gorzej niż rzecz..żegnaj piesku!
Dobrze, że w ostatniej chwili nie był sam i że jego biedne ciałko zostanie pochowane w godny sposób...
Jako ludzie musimy przede wszystkim zrobić wszystko - z całych naszych sił wlaczyć, żeby takich wątków już więcej nie było - żeby inni ludzie się wreszcie opamiętali i zrozumieli, że nie żyją sami na tym świecie i że nie są władcami innych żywych istot i nie mają praca skazywać ich na takie życie i cierpienie.

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, że nie napisze za wiele, bo naprawde jest mi źle, smutno, jakoś beznadziejnie.
Cierpienia Baksa jednak nadeszły. Rano przestał reagować na leki i zanim agonia opanowała jego całego - w sposób delikatny Paweł pomógł mu przejść za TM.
Żal, ból - mimo, że nie pierwszy nasz psiak, ale taki młody, tak skrzywdzony - nie dał rady.
Na dzisiaj mam dosyć.

Wybaczcie....
Dziękuję Wam!

Link to comment
Share on other sites

Ty jedna kryształowa spływasz po policzku
Cicha i skromna, choć w sobie nosisz tyle krzyku
Zgrabnymi ruchami zmywasz znamiona cierpienia
I z trzaskiem kończysz życie z poczuciem spełnienia.
Choć jesteś niema ,słyszę twoje wołanie,
I choć brak ci duszy ,czuję palące twe cierpienie
Znają cię jako wytwór boleści ,rozpaczy
Nie wiedzą tego że pozwalasz przetrwać ,przebaczyć
....

˜”* ♥. Światełko dla Baksia .♥ *”˜

░░░░░░░░░░░░█
░░░░░░░░░░░███
░░░░░░░░░░██░██
░░░░░░░░░██░░░██
░░░░░░░░██░░░░░██
░░░░░░░░██░░█░░██
░░░░░░░░░██░█░██
░░░░░░░░░░░███
░░░░░░░░░██████
░░░░░░████████████

Link to comment
Share on other sites

[I]"Odchodzisz w ciszy, choć dusze nasze
Krzyczą niemymi słowami.
Pomału wspinasz się ku niebiosom
Wsparty naszymi myślami.

Skończył dla Ciebie się czas udręki
drogę przebyłeś długą.
Dawałeś siebie wszystkim wokoło
Dziś jesteś już Pana sługą. "[/I]

[*][*][*]

:(:(

Link to comment
Share on other sites

to ON wam dziękuje razem z nami za Wasze serce .... [quote name='supergoga']Wybaczcie, że nie napisze za wiele, bo naprawde jest mi źle, smutno, jakoś beznadziejnie.
Cierpienia Baksa jednak nadeszły. Rano przestał reagować na leki i zanim agonia opanowała jego całego - w sposób delikatny Paweł pomógł mu przejść za TM.
Żal, ból - mimo, że nie pierwszy nasz psiak, ale taki młody, tak skrzywdzony - nie dał rady.
Na dzisiaj mam dosyć.

Wybaczcie....
Dziękuję Wam![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Wybaczcie, że nie napisze za wiele, bo naprawde jest mi źle, smutno, jakoś beznadziejnie.
Cierpienia Baksa jednak nadeszły. Rano przestał reagować na leki i zanim agonia opanowała jego całego - w sposób delikatny Paweł pomógł mu przejść za TM.
Żal, ból - mimo, że nie pierwszy nasz psiak, ale taki młody, tak skrzywdzony - nie dał rady.
Na dzisiaj mam dosyć.

Wybaczcie....
Dziękuję Wam![/QUOTE]
Dziękujemy za wszystko, co dla Baksika zrobiliście, również za tą trudną decyzję, dzięki której już nie cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Ile on tak leżał przed śmiercią , ile umierał... po tak umęczonym ciałku widać , że długo. Jego krótkie życie, takie bolesne. Uwolnił się , łzy spływają gdy tylko smierć przynosi już ulgę, a nie było dane mu żyć , wąchać trawę , gryźć kija ...nikt go nie kochał , na końcu jego wybawiciele, ale tego też nie było mu dane tego poczuć.Łzy spływają , gdy pomyślę , że urodził się by cierpieć..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...