Jump to content
Dogomania

Umierający owczarek Baks - kto mu to zrobił. Nie dał rady. Przeszedł za TM. Żegnaj!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 362
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani ja też życzę tej biednej psinie jak najlepiej, broń boże nikomu nic nie wyliczam czy zarzucam, po prostu tak się boję, że on cierpi...ale równie mocno jak wszyscy trzymam za Baksa kciuki i wiem, że pomagacie mu jak tylko można!
Podziwiam Was i odwagę i siłę i Bogu dziękuję, że są jeszcze dobrzy ludzie na tym okropnym dla zwierząt świecie

Link to comment
Share on other sites

Baksiu trzymam kciuki za Ciebie. Jeśli masz jeszcze choć trochę siły walcz. Wiele osób ciepło myśli o Tobie. Życzę Ci przede wszystkim spokojnej, bezbolesnej i szczęśliwej nocy. Modlę się, aby dzisiejszy dzień przyniósł poprawę. Wiem, że czasem trudno walczyć, ale warto. Masz jeszcze przed sobą wiele szczęśliwych dni.

Link to comment
Share on other sites

Czy wiadomo jak psiak przeżył noc?...Wiem,jak bardzo przeżywają całą sytuacje Ci,którzy zaopiekowali się Baksikiem.Nie muszę ich widzieć aby to wiedzieć bo sama przeżywałam coś podobnego kiedy ratowałam różne zwierzęta...Pewnie gdybym widziała drgawki psiaka na filmiku to by mi serce pękało...Ale wiem,że jest pod działaniem leków więc być może już aż tak tego nie czuje...Ciekawe jak nerki,wątroba i serduszko...Bo póki nie można wytępić pasożytów wewnętrznych to nadal istnieje poważne zagrożenie dla życia i narządów.Pozostaje nam trzymać gorąco kciuki aby psiak miał wolę życia.Bo póki ją ma można walczyć.Zazwyczaj bo bardzo ciężkich paru dobach poprawia się albo przynajmniej nie pogarsza.Tego życzę dziś Baksowi-aby mu się ustabilizowały parametry życiowe.
Z tego co wiem-dobrze jest podawać duże dawki probiotyków-one ograniczą działanie toksyn z pasożytów w jelitach.Ale weterynarz,którzy się nim zajął zna się na tym znacznie lepiej:)Trzymam kciuki za doktora po podjął się naprawdę ciężkiej sprawy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...