Jump to content
Dogomania

NOWE TWARZE


Nat

Recommended Posts

Bona i Zuzia od zawsze były takie szczupłe nawet jak były młode. Teraz mają już jedna 12,5 roku, a druga 10 lat ale dalej sie nie zmieniły. W zimie tak tego nie widać, ale w lecie jak zrzucą futro, to wyglądają jak "szczurki" :P :wink: Jak ide to ludzie często mówią jakie one są chude i że je głodze, ale co zrobić one poprostu mają taką budowe. A zdrowie im dopisuje, nigdy poważnie nie chorowały i pomimo swojego wieku nadal trenuje z nimi i super biegają, nawet lepiej niż młody Paco :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam zaciekle to forum od ..... czasu jak postanowilem sprawic sobie haszczaka (w sumie to sunia czyli haszcz... eeee) bedzie juz 6 miesiecy tego ,. no i wreszczcie postanowilem cos skrobnac i sie przedstawic.

>WITAM<

a ponizej moj mlodszy psiak Drako

(zdjecie robione cos w 4 dzien po naszym poznaniu)

zdjecie "starszej" bedzie pozniej jak czas pozwoli

Pozdrawiam i..... dardzo dziekuje forumowiczom za wiele cennych rad ktore pozwalaja mi zrozumiec haszcza nature.

drako04.JPG

*Roon*

Link to comment
Share on other sites

Heh

tak male jest piekne ale zapewniem cie jaki ladny taki diabel.

jak nie spi nie moze byc 1 min bez opieki. co ja mowie wystarcza mu 10 sec. Mam nadzieje ze wyrosnie na zdrowego i ladnego pisaka tak jak Tajra.

A to wlasnie mala chwilka wypoczynku dla wszystkich w domu.

index.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Postanowiłam dołączyć do Szanownego Grona odwiedzającego to forum :D

Jestem dumną właścicielką dwojga szarych stworzeń 13-sto miesięcznej Kaishy(malamutka) i 12 letniego Behemota (kot dachowiec). Jutro jak się dobudzę to zamieszczę kilka fotek moich pupili.

Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Kaisha ma prawie 13 miesięcy, jej rodzicami są Dublin Sausimayok i White Wanessa ze Śnieżnej Doliny. Jeszcze nie była wystawiana ( ma za sobą już dwie cieczki- wypadły właśnie w okolicach wystaw na które zamierzałam ją zabrać, więc na wystawach pojawiłam się bez psa :D ) ale to nie jest dla nas najważniejsze. Chciałabym rozpocząć z nią treningi i nauczyć ją chodzenia w zaprzęgu ale niestety nie mam jeszcze znajomych z malamutami a o fachową literaturę nie jest tak łatwo.

kaishamala8dw.jpg

To z przed kilku miesięcy, taka malutka była nasza Kaisha

kaishamala21sy.jpg

kaishaikot8on.jpg

Teraz to już kawał psa :D (wyrosła nam pięknie na eukanubie) ,waży 36kg i mierzy 61,5cm w kłębie (jest dość szczupła - mam nadzieję że się jeszcze wzmocni), uwielbia długie spacery i pchać się do łóżka zaraz po powrocie z nich.

kaishaikot26qu.jpg

Myślę że kocha tego szarego małego sierściucha, chociaż często męczy go niemiłosiernie.

mamaikaisha7sx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...