Jump to content
Dogomania

Herning 5-6.11.2011


Musiałek

Recommended Posts

rzadku ogladam konkurs młodego prezentera - jednak tym razem oglądałam ponieważ jako jedyna cudzoziemka nasza Ewelina mierzyła sie z dunska konkurencja z wypożyczonym psem na wystawie - husky

poniewaz te pokazy zrobily na mnie piorunujace wrazenie postanowilam sie nim podzielic tutaj:

osobna hala, olbrzymi ring glowny w czerwonym dywanie, posrodku 4 osobne pudla jako podium, kwiaty puchary i rozne gadzety przy kazdym, wokol PEŁNE trybuny, muzyka i gra swiateł - robiło to niesamowite wrażenie.

ma sie naprawde niesamowite odczucie ze to co się za chwile bedzie działo, napewno bedzie czyms super waznym dla widzow, organizatorow jak i uczestnikow.

a bylo to tak:

na ring glowny sa dwa wejscia zasloniete duzymi kotarami - jedne do wejscia a drugie do wyjscia

zapowiedz grupy pierwszej
otwiera sie kotara i wbiega pierwsza handlerka w swietle reflektorow - ludzie klaszcza, potem druga ..... i bylo ich 22

zapala sie wiecej swiatel i dziewczynki po kolei robia figury i runde honorowa dookola

sedzia wybiera 4 najlepsze

robia znow figury, runde honorowa i sedzia przyznaje lokaty nastepnie sedzia kazdej z osobna gratuluje przy podium

zdjecia pamiatkowe i runda honorowa w swietle reflektorow i do drugiego wyjscia - ludzie wstaja i klaszcza

grupa starsza - w tym nasza nasza Ewelina
wbiegaja ... kazda osobno było ich 16

i znow sedzia kazda dziewczynke prosi o figure, runda honorowa i wybiera 4 najlepsze, nasza Ewelina w pierwszej 4ce!! emocje rosna ;))

znow figura, znow runda i przyznawanie lokat

Ewelina 2 miejsce!!!!

ja myslałam ze tak jak u nas to juz koniec: wybiora teraz najlepsza sposrod 2 najlepszych a tu NIE...

otwieraja sie kotary i wbiegaja 4 najlepsze z mlodszej grupy i 4 najlepsze ze starszej grupy

wszyscy klaszcza

sedzia po kolei kazdej dziewczynce kaze robic inna figure, runda honorowa a potem spaceruje miedzy nimi a feflektory tancza

z tej 4 wybrał 4 najlepsze! pierwsza z grupy mlodszej i 3 pierwsze z grupy starszej w tym nasza Eweline !!!

dziewczyny stanely pod sciana i nastala cisza ....

otwiera sie kotara i na ring wchodza 4 osoby z 4 nowofunlandami - zatrzymuja sie przed dziewczynami i nastepuje wymiana psow

zostaly 4 najlepsze z 4 takimi samymi - sobie nieznanymi psami

i znow figura i runda honorowa - kazda w swietle reflektorow i przyznanie lokat

4 - ...
3 - ....
2 ....
i 1 EWELINA!!!! Najlepszy Junior Handler dnia!!!

Emocje były tak silne ze az polskie kobitki płakały :)

przez mikrofon bylo słychac Ewelina Mazurek Polska a ludzie stali i klaskali a ona stała w swietle reflektorów z nowounlandem.

Ewelina - jeszcze raz gratuluje i kazdemu polecam Danie - tamtejsze pokazy junior handlingu sa naprawde super wydarzeniem!

Link to comment
Share on other sites

Musiałkowa masz racje, mi wystarczylo spojrzec na piekne zdjecie Eweliny, na niesamowitym ringu z piekna oprawa zeby to "poczuc", a teraz czytajac Twoja relacje zazdroszcze jeszcze bardziej ze niektorzy mogli ogladac to na zywo! :) Pomysl z Nowofundlandami - rewelacja, wreszcie sprawiedliwie - obce psy, ta sama rasa!
Ewelinka - jeszcze raz gratulacje, dobrze wiesz ze od samego poczatku widzialam w Tobie "to cos " :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...