Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziekujemy za zyczenia :) tez skladamy najlepsze na nowy rok
mam wiesci od karolina_g_k - prawdopodobnie kanis nie bedzie mial plastyki tej opuszki; pan doktor ocenil, ze po odnerwieniu noga bedzie w na tyle dobrej pozycji, ze rana nie powinna sie odnawiac;
czyli, ze jak kanisa przestanie bolec to bedzie noge stawial juz normalnie; ale wszystko okaze sie juz niebawem - jutro dzwonie do kliniki i mam nadzieje dowiem sie konkretow :)
sciskam was noworocznie :calus:

Link to comment
Share on other sites

no niezbyt dobre bo dowiedzialam sie dzis, ze kwota wzrosla do... 3 tysiecy :(
a nie bedzie tej operacji opuszki wiec nie wiem czemu tak niedoszacowano wczesniej dokladniej; myslalam, ze moze juz mamy tyle ile trzeba skoro z jednej operacji zrezygnowano, a tu taka przykra niespodzianka... :(

w dodatku zanosi sie na to, ze [COLOR=red][B]zdzisiek33[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]raczej nie zechce zaplacic[/COLOR][/B] 89 zlotych za przedmioty ktore otrzymal, bo od czasu wysylki jakos zamilkl i nie odpowiada na pw :cool3:; a paczka doszla, bo sprawdzalam na poczcie - 20 grudnia zostala odebrana; nie wiem co teraz zrobic...:mad:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny,
nie czytałam dokładnie całego wątku... tylko rzuciłam okiem.
z teg co wiem to dr bissenik jest dobrym chirurgiem, ale drogim.
u mojego psa robił artroskopię obydwu łokci.

może mając wszystkie badania warto by skonsultować potrzebę operacji, czy wogóle słuzszność tej drogi leczenia
z innym chirurgiem ortopedą?
może warto pogadać z dr wiśniewskim z gagarina albo dr sterną z kliniki na bemowie na powst. śląskich?
moze pytać o rabat w przypadku potwierdzenia konieczności operacji...?
na bisseniku świat się ostatecznie nie kończy.

Link to comment
Share on other sites

wiem, ze sie nie konczy, ale sprawa jest juz tak zaawansowana, ze sie nie mozemy wycofac; dzis operacja, kanis jest tam juz od polowy listopada, jest leczony... sama widzisz, ze nie ma co; jesli jest dobry to mnie to wystarczy; jakos sie uzbiera te pieniadze; ale dzieki za glos w sprawie :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczynki, zgłosiłam Kaniska jako jednego z beneficjentów kalendarzowej akcji na forum Owczarek i poprosiłam o 250 zł dla niego. Wygląda na to, że Forumowicze się zgodzą. Podaję im nr konta lecznicy.
[url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=19323&PN=43&title=kalendarz-2012-ju-s[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]zapraszam na bazarek z fantami od [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]:loveu:suomi:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220503-buty-ubranka-noside%C5%82ko-topy-reserved-portmonetka-farba-do-w%C5%82os%C3%B3w-na-kanisa-do-22?p=18326324#post18326324[/URL]


[SIZE=4]i na bazarek z fantami od [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red][B]:loveu:megii1:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/220505-buty-torebka-paski-ciep%C5%82e-getry-i-legginsy-extra-mini-na-kanisa-do-22-01?p=18326354#post18326354[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=purple][B]dostałam wlasnie informacje, ze na koncie kliniki jest [COLOR=red]1612,25[/COLOR] wplacone na kanisa :)
jeszcze prawie drugie tyle, ale to juz pierwsze koty za ploty...

[SIZE=2]policzylam, tak z czystej ciekawosci, ile jest wplat niezidentyfikowanych (z fb, czy innych zrodel) - wyszlo mi, ze 300 zlotych :)[/SIZE]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']Daria z OWCZARKA pisze na wątku kalendarzowym, że kasa dla Kanisa (250) poleciała dzisiaj:)[/QUOTE]
fantastycznie czyli mozna doliczyc do tego co bylo 250,00 plus ja zrobilam rozliczenie kolejnych dwoch bazarkow na laczna kwote 121,00 co razem daje 1983.25
czyli zeby nie ta podwyzka to juz bysmy mieli cala sume... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']oj szkoda, może naliczono cenę pobytu w klinice? przecież to tez kosztuje
nie poddajemy się, trzeba walczyć dalej, ja tez dorzuce ale bliżej drugiej połowy miesiąca
trzymaj się Kanisku, dzielna psinko[/QUOTE]

[quote name='Agushka']Ja zgodnie z wcześniejszą deklaracją wyślę przelew w takiej samej kwocie jak poprzednio. W poniedziałek. Numer konta ten sam?[/QUOTE]

bardzo dziekujemy cioteczkom :loveu:
numer ten sam :)

Link to comment
Share on other sites

[B]najmocniej przepraszam za offa, ale szukam ratunku dla Rawskich psów:( a obecnie dla suni [U]mix rhodesian[/U] :(:( zobaczcie i jak możecie ślijcie dalej
dziękuję i przepraszam:)[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220381-*Rawa-Mazowiecka*-sunia-mix-rhodesian-%C5%9Bpi-na-klatce-schodowej-PILNIE-DT-i-sterylka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

egradska jesli mozesz to podziekuj dziewczynom z owczarka.pl za te pieniazki i powiedz im, ze bede miala potwierdzenie (ustne) ze wplata wplynela, ale dopiero we srode; wczesniej sie niestety nie da wiec bardzo prosze o cierpliwosc :roll:
dam znac zaraz po otrzymaniu informacji;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']egradska jesli mozesz to podziekuj dziewczynom z owczarka.pl za te pieniazki i powiedz im, ze bede miala potwierdzenie (ustne) ze wplata wplynela, ale dopiero we srode; wczesniej sie niestety nie da wiec bardzo prosze o cierpliwosc :roll:
dam znac zaraz po otrzymaniu informacji;[/QUOTE]
Ok. Czy juz wiadomo, kiedy będzie zabieg?

Link to comment
Share on other sites

o rany, myslalam, ze wiesz (pisalam o tym 4 stycznia) operacja byla 4 stycznia, wszystko jest w porzadku, jutro po 20 mam dzwonic bo bedzie dr bissenik; ten doktor co dzis byl nie wiedzial dokladnie jak sie sprawy maja bo nie jest ortopeda; mam tylko nadzieje, ze ta noga bedzie dobrze stawala na ziemi i sobie biedak znowu nie wydepcze dziury...; jutro dr bissenik ma to sprawdzic; to juz bedzie tydzien po operacji wiec szwy sie goja; ja trzymam kciuki w kazdym razie;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']o rany, myslalam, ze wiesz (pisalam o tym 4 stycznia) operacja byla 4 stycznia, wszystko jest w porzadku, jutro po 20 mam dzwonic bo bedzie dr bissenik; ten doktor co dzis byl nie wiedzial dokladnie jak sie sprawy maja bo nie jest ortopeda; mam tylko nadzieje, ze ta noga bedzie dobrze stawala na ziemi i sobie biedak znowu nie wydepcze dziury...; jutro dr bissenik ma to sprawdzic; to juz bedzie tydzien po operacji wiec szwy sie goja; ja trzymam kciuki w kazdym razie;[/QUOTE]

fakt, ślepa jestem, jakoś tak idiotycznie zasugerowałam się, że zabieg będzie, jak się większość środkow znajdzie, i przeoczyłam najważniejszą informację.:mad: No to trzymamy kciuki za rekonwalescencję łapki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...