Jump to content
Dogomania

KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...


kakadu

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witaj karolinko :)
kochani przedstawiam wam karoline, która wynegocjowała z panem doktorem najniższą możliwą kwotę za operacje kanisa; gdyby nie ona to wszystko nie byłoby takie proste;
bardzo ci za to dziękuję karolinko :calus:

co do tej operacji to najpierw trzeba zrobic plastyke opuszki centralnej, zeby ja wstawic jakby w odpowiednie miejsce, a potem dopiero pin; takie sa wstępne plany;
czekam teraz na telefon bo kanis mial dzis pojechac na pulawską; iwonka z jackiem mieli go zawieźć; mam nadzieję, zę wszystko sie uda zrobić;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Trzymaj sie Kanisku, oby leczenie przyniosło efekty. A sponsorzy hojnie sypneli groszem:lol:[/QUOTE]
trochę na to liczę, bo mnie dopadły wątpliwości, czy zdołam(y) uzbierać na spłatę długu...
szacowany koszt to 2000,00 zł; mam(y) czas do 15 kwietnia...
dam(y) radę...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']trochę na to liczę, bo mnie dopadły wątpliwości, czy zdołam(y) uzbierać na spłatę długu...
szacowany koszt to 2000,00 zł; mam(y) czas do 15 kwietnia...
dam(y) radę...?[/QUOTE]

Ja mogę pomóc w fantach na bazarki - niedługo się wyprowadzam - zrobi się gruntowne porządki - i pewnie sporo fantów się znajdzie. Jak trzeba bedzie przelać te moje 50 zł prosze o pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='megii1']Ja mogę pomóc w fantach na bazarki - niedługo się wyprowadzam - zrobi się gruntowne porządki - i pewnie sporo fantów się znajdzie. Jak trzeba bedzie przelać te moje 50 zł prosze o pw.[/QUOTE]
dobrze, dziekuje bardzo, bardzo :)
dam znac jak juz sie zacznie akcja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agushka']Witam, mam trochę książek dla dzieci po moim synu, może się przydadzą na jakiś bazarek? Jeśli tak to proszę o info, nie wiem, jak i komu je przekazać. Mogłabym też zadeklarować 50zł jednorazowej wpłaty. Żałuję, że inaczej nie mogę pomóc.[/QUOTE]
alez to ogromna pomoc - dziekujemy bardzo agushko :)
czy mozesz zrobic zdjecia okladek tych ksiazek i przeslac mi na
[email][email protected][/email]?
bedzie łatwiej, unikniemy przesylania w te i z powrotem w razie gdyby sie nie sprzedaly; a jak ktos kupi to po prostu wyslesz, a ja zwroce ci na rachunek koszty przesylki z tego co zaplaca kupujacy, bo kupujacy ponosza koszty przesylki;

moze juz zaczniemy zbierac w takim razie, bo pies w szpitalu wiec koszty się generują;
jesli pozwolicie to wysle osobom ktore zadeklarowaly pomoc finansowa rachunki do wplaty;

Link to comment
Share on other sites

czesc kociu :)
drogie panie - kociabanda jest autorką tych pięknych zdjęć ze spacerku w lesie i oczywiście filmów również :)
widzisz jaką masz szczęśliwą rękę kociu?

dobra, ide robic zdjęcia na bazarki - to będzie męczarnia z takim światłem i takimi umiejętnościami...

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czemu, wlasnie dostalam od kogos maila wiec chyba wszystko gra; moze masz zly adres? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
pod taki piszesz? sprawdz jeszcze :)

najswieższe wieści o kanisku są takie, że skubany ściąga sobie kołnierz i potem sie dobiera do zabandażowanej nogi więc trudno jest utrzymac opatrunki; ale wszyscy walczą więc sie uda - nie ma innej opcji ;)

Link to comment
Share on other sites

gdyby nie wy nie dałabym pewnie rady - taka prawda;
wię kiedy kanis choć trochę naprawiony zaśnie w końcu spokojnie w swoim własnym, ciepłym i kochającym domu, wiele osób odetchnie z ulgą i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku;
jest jeszcze jedna fajna rzecz - dzieki łobuzowi mogłyśmy się poznać - to bezcenne :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...