Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Sorki...

Jordan i czarna sunia to rodzeństwo z nory . Teraz mają ok 4miesiące i będą średnie.

Jordan jest w miarę oswojony i umie chodzić na smyczy, ale nadal bojaźliwy i tylko do domu gdzie jest drugi pies . Nie do budy i nie do mieszkania.

Sunia Szprycha nadal dzikuska i tylko mnie toleruje. Uczy się teraz chodzenia na smyczy, ale dom tylko z innym psem i nie do mieszkania.

IMG_3775 (800x635).jpg

IMG_3783 (800x749).jpg

IMG_3785 (800x705).jpg

IMG_3787 (800x799).jpg

IMG_3792 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Marzenko Litka i Aka są już w jednym domku:)

Są nowe suczki:

Jedna po aborcyjnej a druga pożal się Boże prawie pudelka...tylko kości i skołtuniona skóra.  Wet mówi, że tylko przy sterylce do ogolenia, bo musi być znieczulona.

Na pierwszy rzut tego nie widać...to trzeba czuć. Jutro fotki.

A to mądra ok 2-3 letnia Elza.

Bardzo czysta i mądra. Na tyle, że nie każdy może być jej przyjacielem...od razu wyczuwa ludzi.  Ma bardzo mało do nich zaufania, pewnie nieraz ucierpiała. Chociaż z drugiej strony, jest dobrze wychowana i na smyczy chodzi idealnie.

Jak komuś zaufa, to będzie miał w niej najlepszą przyjaciółkę.

kurka nie można znowu wstawić zdjęć.!!!!!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko nadal nie mogę nic dodać...To  wyślę na Twoją pocztę.

Tam wszystko zapiszę....

Tu napiszę tylko, że Vaja i Dulcia mają dom,  Jordan i Latek są na sprawdzeniu. 

I niestety Alana ma boreliozę, czyli babeszja się w nią zmieniła albo dopiero teraz badania ją wykryły, ale czuje się  w miarę dobrze, tylko wet zalecił dodatkowo antybiotyk.

Czyli Ajana i Alana są nadal leczone.

Link to comment
Share on other sites

Jest!!!!

To wklejam już tutaj Marzenko wszystko.

Szczeniaki mają ok 4 tyg i jest 2 chłopców i 2 dziewczynki. 

Jedna dziewczynka najmniejsza czarna podpalana i dłuższą sierścią i druga większa z krótką z białą krawatką.

Chłopcy podobnie  jeden większy 2 razy i z krótką sierścią a drugi mały z dłuższą. 

Andrzej trzyma parkę większych a potem tych mniejszych.

 

 

 

IMG_4348 (1280x853).jpg

IMG_4350 (1280x853).jpg

IMG_4359 (1280x853).jpg

IMG_4362 (1280x853).jpg

IMG_4370 (1280x853).jpg

Link to comment
Share on other sites

Marzenko jak zwykle opóźnienia mam co najmniej tygodniowe...

zdjęcia dziewczynek robiłam ponad tydzień temu a dopiero dziś wklejam...i to tylko bo muszę a nie, że mam czas.

Wraca jutro Jordan :( nie dają rady... każdy myśli, że co to nie on, że na pewno wychowa dzikuska a później.....masakra!

Jest nowy piesiol, fajny...potem fotki.

A to już blondynki i czarnulka:) Ajana, Alana i Avena:) Wszystkie już zdrowe ale nadal na lekach. Są świetne, wesołe, zabawne i przyjacielskie do człowieka. Z psami bywa różnie.

No i są skoczne, trzeba uważać, aby nie przeskoczyły ogrodzenia, bo to potrafią.

Alana miała  dawno przeciętą szyję jakimś cienkim sznurkiem, ma to już dawno wyleczone, ale z 1,5 cm wgłąb ma szramę . 

Czyli musiała być uwiązywana .

Smycz opanowały, gorzej z utrzymaniem czystości, ale kto pięknemu zabroni:P

 

 

IMG_4081 (1280x1188).jpg

IMG_4083 (1057x1280).jpg

IMG_4085 (1280x853).jpg

IMG_4096 (1280x853).jpg

IMG_4101 (1280x853).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...