Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Elfik przypomina mi Japońskiego China ;)

o takiego przykładowego z internetu

Znalezione obrazy dla zapytania JAPOÅSKI chin

a takie zachowanie przypisane jest do rasy...jak się Elfik do tego odnosi ? ;)

Jest żywiołowym, przyjacielskim domownikiem, łatwo się przystosowującym i do późnego wieku lubiącym zabawy. Chin japoński akceptuje inne zwierzęta w swoim otoczeniu, łatwy w prowadzeniu przyzwyczaja się do jednego właściciela. Lubi być w centrum uwagi i chętnie prezentuje się na wystawach

 

PS. Mam braki na stronie. Potrzeba mi wieku Elfika, Rity i Porkiego :)

Link to comment
Share on other sites

Usia wróciła....Ludzie w porządku, nawet porobili jej badania. Niestety Uszka przeraźliwie skowyczała,  podobno to było związane z atakiem padaczki.

Nie dało się tego wytrzymać a tym bardziej przeszkadzało to sąsiadom. 

 

a Imka pojechała do fundacji od sznaucerów, forumowej Malawaszki:)

Dziękuję kochana:)

 

Link to comment
Share on other sites

Biedna Uszka :( ale rozumiem rodzinę,ciężko czasem poradzić sobie z chorym psem. Do tego jak się mieszka w mieszkaniu i trza liczyć się z sąsiadami.

Czy masz kontakt do fundacji by można podać na stronie Imki ? W jakim mieście będzie przebywać ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Istar19 napisał:

Elfik przypomina mi Japońskiego China ;)

o takiego przykładowego z internetu

Znalezione obrazy dla zapytania JAPOÅSKI chin

a takie zachowanie przypisane jest do rasy...jak się Elfik do tego odnosi ? ;)

Jest żywiołowym, przyjacielskim domownikiem, łatwo się przystosowującym i do późnego wieku lubiącym zabawy. Chin japoński akceptuje inne zwierzęta w swoim otoczeniu, łatwy w prowadzeniu przyzwyczaja się do jednego właściciela. Lubi być w centrum uwagi i chętnie prezentuje się na wystawach

 

PS. Mam braki na stronie. Potrzeba mi wieku Elfika, Rity i Porkiego :)

Wiesz co Marzenko, to wszystko prawda...to może on jest jakiś Chin podrobiony czy tam Japończyk:p

Link to comment
Share on other sites

Lekkie opóźnienie...przepraszam, ale to teraz tak będzie:( 

Labek, to Zyzio, jutro jedzie do weta, ma na karku i grzbiecie zadrapania. Poza tym jest uroczy i ma ok 3 lat.

Wczoraj trafił taki mini wyżeł Kali, skatowany albo katowany regularnie przez człowieka. Wychudzony, nie widać na zdjęciu, ale ma wystające łopatki. Młody, ma wybite zęby z boku, przekrzywioną szczękę, oku też się dostało:( I ma stare rany na wardze. Jutro też jedzie do weta.Umie chodzić na smyczy. Kochany, merda się do nas:)

 

I jeszcze fotki Maxi yorka Porkiego oraz uroczej i troszkę wystraszonej Liki:) On na smyczy chodzi już pewnie a Likunia jeszcze z pewną nieśmiałością, ale jest do wycałowania. Mam wrażenie, że ma ślad po sterylce.

 

IMG_5373 (625x800).jpg

IMG_5374 (800x674).jpg

IMG_5377 (775x768).jpg

IMG_5381 (568x768).jpg

IMG_5371 (675x800).jpg

IMG_5372 (661x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...