Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Jeju Andzia to Ty teraz możesz jasnowidzem zostać;) A skąd to wiedzą? Wszech....fb!

Marzenko tak , to wyceny .Musiałam tak zrobić , bo wtedy mniej czasu mnie i Tobie to zabiera.

Co do jabłek, to dostałam za darmo....zrób pyszne jabłeczniki:)

A, że psiaki samymi jabłecznikami nie będziesz karmiła;), to dla nich też co nie co skapło;)

 

Dodaj na stronę Takera....aż się boję dawać psy do domów. Szczególnie te młode, ładne i postrzelone!Ale Ci państwo są w porządku, wiem jaki to wariat i postrzeleniec. Do tego zakochał się w innym psie i kiedy tamten przychodził do niego pod dom Taker dostawał białej gorączki . Wszystko demolował, aby zwiać. Nie pomagało zamykanie, kiedy tamten szczekał Taker wariował.Jak mu się udawało wydostać, to biegał po miejscowości obszczekiwać wszystko co się rusza ...razem z tym kochankiem;)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Piękne ma:) 

Moje we 3 się tak bawią a najbardziej zacięta jest ta właśnie dzidzia spod choinki:) Kiedyś była tak chora, że siedziałam przy niej i płakałam a teraz paskuda ma tyle energii, jak całe stado szczeniaków . W ogóle nie śpi , tylko terroryzuje wszystkich.Nikogo i niczego się nie boi. Nora już przed nią chowa się pod kanapę a Abba czasami z podkulonym ogonem zwiewa popiskując.Taka to moc!!!  Pani z niej zrezygnowała, ale może to i lepiej...bo jakoś z kotem jej nie widzę.

Poszły do adopcji piękniochy niebieskookie i wszystkie dzieci Sani:)

A Sani jest szczęśliwa, że może się w końcu wybiegać:)

 

Zapomniałam dodać, że Luis też poszedł do domu:)

Link to comment
Share on other sites

Jeju jaka plucha:( .....

Marzenko wyślę Ci zdjęcia poglądowe nowych psów. ...takie z komórki Andrzeja. To dodaj na razie bez imion na stronę. 

Proszę zdejm Luisa , bo telefon się urywa o niego a i tak nie chcą ludziska w zamian innych psów, to ttylko czas mi to zabiera.

I jakbyś mogła zmienić opis Abby, bo ona się bardzo dobrze czuje a w opisie jest, że nie.

 

Link to comment
Share on other sites

A to Luis w domu? nie wrócił do was?

 

opisy wprowadzę - i zmienię opis Abby, ale jak wrócę do domu. Idę teraz do mamy na obiad ;) --> a jak się spóźnię, to jej się nie spodoba ^^'

tak więc stronę zaktualizuję popołudniu ;)

 

 

U nas słonko i 10 stopni ! właśnie wróciłam z 11 km spaceru ;)

Link to comment
Share on other sites

Troszeczkę tylko zmieniłam opis Promila, wzięłam też zdjęcia z ogłoszenia :)

 Promil to psiak młody, które może mieć wiele lat życia przed sobą. 

 
Ma około 4 lat i wyrok ....siedzenie za kratami do końca życia za niewinność ...

Coś w jego życiu się stało, co spowodowało utratę wzroku - a to przecież wyrok dla bezdomnego psa, bo kto zechce ślepego zwierzaka, jak wokół jest tyle "pełnosprawnych" czworonogów?
 
My jednak wierzymy, że dla Promila znajdzie się promyk nadziei! Znajdzie się ktoś, kto pokocha, stanie się światłem w pełnym mroku świecie tego młodego psa.

Promilowi brak wzroku nie przeszkadza. Doskonale sobie radzi.
Czy jednak ma szansę na dom? Czy ktoś o dobrym sercu go dostrzeże i da mu szczęśliwe życie? 
On tak bardzo kocha ludzi i życie u boku człowieka...na wolności, w swoim domu...

To łagodny,cichy, pogodny, kontaktowy psiak, który potrafi być bardzo grzeczny i czysty w mieszkaniu! To taki bezproblemowy przyjaciel, który po mimo braku wzroku umie dostosować się do warunków panujących w domu i chce jak inne psiaki być kochany.

Potrafi ładnie chodzić na smyczy i poruszać się dosyć sprawnie na spacerach, słuch bowiem ma bardzo dobry !

Promil do pełni szczęścia potrzebuje domu, domu, który pokocha go takiego jakim jest - Niewidzącym psem o wielkim sercu, psem, który chce mieć swoją rodzinę.
 
 
Jest zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany i zaczipowany.
 
 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...