Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Faktycznie taka większa wersja psiej Buni. Już wczoraj myślałam o imionku:D I poszłam tym tropem, że jak była Bunia to może teraz Sani :D 

Albo Bajka, Mufka,Tula, Żelka :) 

Lichotka piękna <3 Może na owieczki z nią?:D 

Zdjęcia jak na takie wiercipięty wyszły super:) 

Duduś na smyczy rewelacja, drepta przy nodze jak konik :D Świetnie to wygląda :D 
Sony jak to dzieciak, idzie przez 10 sekund fajnie a za chwilę " o uciekający listek, muszę go dorwać!" i leci nie zważając na to że jest na smyczy przez co się złości i stawia opór:D Ale dziecku to trzeba wybaczyć bo się nauczy ;) 
Haker chodzi nieźle, nie miota się na smyczy tylko idzie w miarę spokojnie a Taker to taki wyrośnięty dzieciak więc trochę podobnie jak Sony :D 
Tutaj pozwolę sobie przedstawić to obrazowo :D Psie sucharki i cały Taker :D Ale wiadomo że faceci później dorośleją :D więc też do wybaczenia:D
3a626e75d5a78741458a46a39aa9e99c.jpg

Psiaki ogólnie przefajne <3

Link to comment
Share on other sites

Oj Bunia troszkę jak nasza fundacyjna Hienka ;)

Nasza sunia najprawdopodobniej za kilka dni jedzie do nowego domku mam nadzieje że i jej się uda ;)!

 Nasza pewnie też znajdzie domek szybko:) bo młoda, piękna i kochana...jedynie maluszki musi wychować i wtedy domek sam się znajdzie;)

 

Zawsze trzeba być optymistą:)Ale trzymaj kciuki ... jeszcze jedna dobra ludzia i tworzy się przychylna energia.

Link to comment
Share on other sites

nowa sunia śliczna ! Nic tylko brać do domu ;)

ale w domu niestety pełno już :]

dodam ją na stronę, jak coś zjem ;)

z tymi zaproszeniami, to nie wiem jak jest...może z moich wchodzi więcej osób, bo mnie już znają? w sensie znają moje bazarki...czy Buńka pisała np. "Zapraszam na bazarek od Istar19 bel ble ble ;) " czy coś takiego?..może to pomoże...
Ja niestety mam całkowicie ..a raczej nie mam teraz całkowicie głowy do zaproszeń :( Plus dogo mi nie działa, jak należy i wszelki format tekstu muszę wpisywać sama, a to trwa...łatwo zrobić błąd itp...

Moje zaproszenia teraz wyglądały tak ( do dwóch pierwszych bazarków)




kula_gir01.jpg

* Ho Ho*

Serdecznie chciałam zaprosić na dwa bazarki (wysyłka łączona), z których dochód przeznaczony zostanie na potrzeby Słodkopsiaków z Lisowa
o Słodkopsiakach można poczytać tutaj: http://przygarnijpsa.pl/

Pierwszy bazarek, na którym znajdziecie zabawki, coś do domu, coś dla siebie oraz ciuszki - w tym ładne kreacje na Święta oraz sylwestra:
http://www.dogomania.com/forum/topic/334025-zapraszam-zabawki-sukienki-na-sylwestra-co%C5%9B-do-domu-i-do-ubrania-na-s%C5%82odkopsiaki-z-lisowa-do-1912-godz2100/

Drugi bazarek, na którym są ciuszki zimowe oraz ładne sukienki dobre na sylwestra oraz Święta:
http://www.dogomania.com/forum/topic/334087-aneks-do-bazarku-wsp%C3%B3lna-wysy%C5%82ka-sukienki-na-sylwestra-ciep%C5%82e-ciuchy-i-nie-tylko-zapraszam-dla-s%C5%82odkopsiak%C3%B3w-do-2112-godz-2100/


* Pamiętajmy, że liczy się każda złotóweczka! A także podrzucanie bazarku :) To jest również w wielkiej cenie ! *

Pozdrawiam serdecznie
Marzena



0_0_productGfx_150336280cbe29ce139b3e7db

Link to comment
Share on other sites

No i super dziewczyny:) Właśnie tak myślałam. 

Bunia jest fajna i też dobry ludź, ale Marzenka jest już długo na dogo i dużo osób ją zna . Dlatego ma większą siłę perswazji.

 

Sunia Sani  jest piękna ...też tak myślę :)

Jutro napiszę które psiaki znalazły dom przed świętami:)

Bo dziś  jeszcze czekam na odbiór jednego pięknego piesa .

Link to comment
Share on other sites

Buńka to raczej kiepski okres na zakupy - wiele osób ma albo dziurę w portfelu albo brak czasu na wiecznie psujące się dogo..albo obie z tych rzeczy, znam to z doświadczenie ^^' nie ma w tym Twojej winy :)

Skopiuj skopiuj tylko dodaj jeszcze link to nowego bazarku :) najlepiej jako pierwszy - a potem te dwa pozostałe.

Link to comment
Share on other sites

Bunia czy mogłabyś mi wysłać linka do wydarzenia Celika na fb. Bo wcześniej wysyłałam kilku osobom lub prosiłam o zaglądanie  na nie , ale teraz gdzieś mi  to wydarzenie umknęło .Niestety  będę musiała  się zarejestrować i go  podnosić....może wtedy ktoś go zauważy...

 

Szkoda mi tego psiaka...bardzo. To typowy kanapowiec a święta będzie musiał spędzić w boksie.

 

Do domciu pojechały takie psice :

 

Piękny Balto:)

 

balto3.jpg

 

Urocza Erin:)

 

erin3.jpg

 

Słodziak Trop:)

 

trop2.jpg

 

Wesołek Sticz:)

sticz3.jpg

oraz charakterny Nobel:)

 

nobel3.jpg

 

 

Tylko pięknych dni , cudownych chwil i szczęścia w domowych pieleszach:)!

Link to comment
Share on other sites

Edytko - wydarzenie Celika

https://www.facebook.com/events/626653284144517/

 

ja go udostępniam i nic, a co z Celikiem było nie tak na Śląsku, że jednak wrócił?

Dziękuję Halinko:) Kochana jesteś:) 

 

 

Niby płakały jak go oddawały, ale coś mi się wydaje że to do końca tak nie było jak mówiły.

 Powodów oddania było mnóstwo ...nawet , że smutny, nie je, warczy(nigdy go warczącego nie widziałam)itp.... ale najważniejszy to, podobno córka pani dostała uczulenia ...miejsca gdzie on ją lizał miała zaognione:(

Link to comment
Share on other sites

Taaak, jakby był "kompletny" i jeszcze z rodowodem, to "alergię" można by było przeżyć. Może psinka trafi wreszcie na swoich, kochających ludzi, bidulek

No właśnie Halinko...tak jest.

Co prawda  dbały o niego, bo nawet dostał na odchodne czerwoną apaszkę, ale chyba myślały, że to będzie piesek pluszaczek...a tu nie :(Celik jest z krwi i kości ...z potrzebami normalnego psiaka.

 

Dobrze, że są  jeszcze dobrzy ludzie na świecie i czekamy na nich...

 

A pro po ....dobrych ludzi;)

Co tam słychać u naszej  i Twojej  pannicy Tyci?

Co z oczkami , bo pewnie jak wiesz u nas jest też sunia Uszka z podobnym problemem...tylko z innym charakterem;)i może mogłabyś coś podpowiedzieć...np. Czy coś Tyci pomogło.

Link to comment
Share on other sites

ja dziś tylko z doskoku, cały dzień nie miałam kiedy usiąść na dłużej niż 20 minut do obiadu...wigilia już POJUTRZE, a myśmy dziś dopiero wieszali szafkę w łazience..potem sprzątanie, pakowanie prezentów..a jutro trzeba coś podgotować, bo w czwartek też pracuje .
obiecuje, że jutro znajdę chwilę, by ściągnąć psiaki ze strony. Dziś już lecę spać, jestem na nogach od 3.40 rano..a jutro pobudka o tej samej porze ;)

Link to comment
Share on other sites

Edi - potrzebna pomoc. Trza odlowić i przechować suczkę huską :( miejscowość Tomaszów gminna Pińczów. Suczka łagodna itd...ale oczywiście wieśniaki nie mają zamiaru ani jej przechować, ani zlapać, ani kurna nic! Sunię chcą pod swoje skrzydla wziąć ludzie od husiorków. Sama bym po nią pojechała, ale wiesz, że nie mam jak :(

 

10382179_883374635116456_701817338341507

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za życzenia:)

 

Przepraszam, ale przed świętami dopadła mnie straszna odmiana grypy i nie byłam wstanie nic robić :( Nikomu takiej badziewnej choroby nie życzę!)

A niestety musiałam .....bo jak zwykle w święta jesteśmy sami z psiakami i im nie wytłumaczę , że mam wysoką gorączkę i wszystko mnie boli...bo psice głodne.

Jak można się domyślić spacerów nie było:(

Na nieszczęście mój Andrzej też był chory i do tego przez 3 dni łapał psa, co pogryzł 2 ludzi :( to zostałam sama z całym psim dobytkiem.

Psiak już złapany jest na obserwacji ., Ale wygląda na fajnego a nie agresywnego piesa, to może to był tylko prezent dla nas na święta?;(

 

Jutro zrobię mu zdjęcia...

 

Andzia zadzwonię jutro do Ciebie...

Link to comment
Share on other sites

A kto ją zabrał? to może nie wyszło źle... jak ma dom.

 

Co do kota , to chyba jest kastratem, bo Ela go kastrowała ...cosik mi się kojarzy. Jutro dopytam

 

Andzia już mi dużo lepiej...tylko katar i kaszel został, ale grunt, że mogę chodzić....bo było tak ,że i stać dłużej niż 2 min. nie mogłam:( 

Nawet brałam leki na serce, ale  co to za badziewie mnie dopadło to nie wiem ....jakaś odmiana grypy lub anginy ze strasznym bólem połowy ciała.

To pilnujcie się dziewczyny , bierzcie probiotyki i ciepło się ubierajcie !!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś trafiły 4 szczyle...zrobię im zdjęcia jak wstaną i trochę odpocznę, bo po wielkich płaczach i szaleństwach padły....na szczęście .

Nora przypomniała sobie, że nie dawno też takie miała i szczekała im wtórując równo...istne wariactwo!

A to już nowy piesio na obserwacji...chociaż chyba to nie potrzebne , bo Gadżet jest bardzo grzecznym psem.

Niestety takie są przepisy .

Ma ok 2-3 lata. 

 

59sqqh.jpg

 

20kvpmw.jpg

 

71kbk0.jpg

 

 

Co do kota , to podobno jest brytyjski długowłosy i jest wykastrowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...