Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

vipnvt.jpg

 

 

Jeszcze jedna panienka, która u nas jest tylko tymczasowo do wtorku. Została jedynie odrobaczona. 

Nie znam imionka..jak dziewczyny nic nie wymyślą, to może Warka ...lub Wolta, bo mega energiczna jest ta panienka.

Jest chuda i na początku na jedzenie się rzucała , ale dziś już przebierała w misce ..no i w nocy  i rano były wymioty .

Może się przejadła..:(Po południu zjadła wszystko i nawet trochę leżała...j.w na zdjęciach.

Ma ok 3 lata. Jest piękna:)

 

r7j537.jpg

 

33w84g9.jpg

 

fok4jq.jpg

 

2r2q69e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze się spytam czy nasz Szaggi to czasem nie cairn terrier? a nie mix sznaucer?

 

 

No i hicior na koniec dnia:)

Zadra już wydobrzała po sterylce i dziś pojechała do swojego domku:)

Niestety na podwórko, ale ma koleżankę...piękny, nowy  kojec  z nową budą  futerkami wyłożonymi.

A jak się troszkę przyzwyczai, to razem z koleżanką będą biegały po podwórku.

 

zafra3.jpg

 

 

Zadruniu , urocza złośnico bądź mądra a będziesz szczęśliwa!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem robiłam zdjęcia Funi  dla jednej pani i mi aparat zmarzł na tyle,że odmówił mi całkowicie posłuszeństwa. A dziś nim robiłam zdjęcia 3 psiakom, miały być ładne i masakra ...:( Na 76 zdjęć tylko 8 jest widocznych. 

Ja się załamię... Andrzej mnie z domu wyrzuci, bo na nic nie wydaje pieniędzy tylko co chwile naprawiam l kupuję aparaty :(

A to te nieszczęsne zdjęcia:(

 

 

Nobel, tylko jedna focia...

 

syqm3p.jpg

 

Ross, fajny psiak. Ładnie chodzi na smyczy . Jest towarzyski do psów i suk . Do ludzi również. Tylko mało kontaktowy. Nie wie chyba, że to on jest

Ross . Bo trzeba długo go wołać, aby zareagował.

Ale może to nie jego wina, może za rzadko do niego  mówi się  po imieniu.

fuoxhw.jpg

 

1z2d3ic.jpg

 

 

A to już Pluton, tak jak się obawiałam ....ma chorą trzustkę:( niestety leczenie jest długie i kosztowne :( 

Dostaje już leki, tylko po Hektorze  mam pesymistyczne myśli i raczej nie wierzę w szybkie ozdrowienie.

 

33dfskj.jpg

 

xnuvjm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Do tego od wczoraj Abbunia dostaje leki na serce cardisure i furesemid. :( Zaraz czeka ją  2 operacja :(

A potem jeszcze leczenie spondylozy ją czeka... :(

Marzenko jak możesz  ruszyć z bazarkiem za jakieś 2 tyg, bo nie damy rady finansowo, to byłoby super. 

Ja już fanty moje i mojej Asi szykuje ostro...będzie też dużo nowy ciuchów z allegro co okazały się nie dobre rozmiarowo.

 

A teraz na poprawienie humoru zdjęcia z piątku Mury i Urana:) Uran , bardzo zrównoważony psiak. Świetnie gra w piłkę i chodzi na smyczy.

Z psami nie wszczyna kłótni .

 

6pb8sp.jpg

 

 

2zqzcx1.jpg

 

2z5uo34.jpg

 

2pyyebq.jpg

 

dy4w3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Biedne te chore psiaki ...

 

Edi na koncie jest jakoś 670 zł z groszami, dokładnie ile to Ci na maila swego czasu pisałam. Napisz mi czy mam Wam to przelać? albo wetowi fakturę zapłacić? Bo jakbym miała wyjąć z konta i dać przy okazji Andrzejowi to muszę wiedzieć z 2-3 dni wcześniej - bo nie mam karty do tego konta i muszę przelewy robić :)

 

z bazarkiem oczywiście ruszę, jak najszybciej jak dostanę rzeczy. Opisy i zdjęcia zajmą mi pewnie ze dwa dni..plus dzień na wystawienie na forum. Ostrzegam tylko, że grudzień to ja mam cały pod znakiem pracy - w sklepie sajgon, praca po 10 h dziennie...więc bazarek zrobię, ale zaproszenia, podnoszenia itp to ktoś by mi musiał pomóc :(

Jutro zrobię zdjęcia tych ciuszków które już od Ciebie mam, plus sobie posegreguje co jeszcze na bazarek wystawić ze starych rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

Buńka będzie mieć ode mnie puzzle, jak nie zapomnę jej przekazać przy okazji..to za to mogłaby pozapraszać ludzi :D

 

w opisach najgorsze jest mierzenie/szukanie jaki to materiał...bo wszystko to muszę wpisywać bo i tak się dopytują :( jakby stwierdzenie "rozmiar M" nie starczało :D musi być pełen opis - to najwięcej czasu zajmuje, ale dam radę :)

 

To dopytaj weta, jak coś to nr konta niech da, a wam potem wystawi fakturę? Dopytasz to się dowiemy jak zrobić :)

Link to comment
Share on other sites

Oj Cioteczko Istar ja za puzzelki chciałam przelewik zrobić :D Dalej mam parcie na ostre układanie :D 
Choróbsko mnie rozłożyło, z łóżka nie wychodzę to oczywiście zaproszonka będę mogła rozsyłać ;) Więc jak coś to dawajcie znać i się wezmę do roboty ;) 

Link to comment
Share on other sites

Oj Cioteczko Istar ja za puzzelki chciałam przelewik zrobić :D Dalej mam parcie na ostre układanie :D 
Choróbsko mnie rozłożyło, z łóżka nie wychodzę to oczywiście zaproszonka będę mogła rozsyłać ;) Więc jak coś to dawajcie znać i się wezmę do roboty ;)

to się możemy umówić, że przelejesz na słodkopsiaki ile będziesz chciała, jak już puzzle do Ciebie dotrą ;) muszę tylko pamiętać o nich ! i poszukać jakiś fajnych :)

 

a zaproszenia będziesz wysyłać charytatywnie :P bazarku jeszcze nie ma..będzie za niedługo, ale mam nadzieję że już wtedy chora nie będziesz ! CHoróbska są złeee

Link to comment
Share on other sites

Robiłam dziś zdjęcia rzeczą do bazarku które mam i chce wystawić (trochę starych plus te od Ciebie, co ostatnio dałaś i jeszcze koleżanka mamy dała parę fatałaszków) tak więc w czwartek/piątek ruszy jeden bazarek, a potem będzie drugi :) się pokryją, na jedną wysyłkę będą itp, ale może już za ten czas coś się sprzeda :)

Link to comment
Share on other sites

jutro popołudniu wyślę zdjęcia na picasso, to Ci na maila napiszę, które numery potrzebują wyceny - zrobię listę ;) dziś już zbieram się spać, mam pobudkę o 4 rano do pracy...nie wiem o której z niej wyjdę...ale do 17/18 powinnam wyrobić się z mailem :)

Link to comment
Share on other sites

Od kilku dni  poświęcam troszkę czasu aby obadać tą wstrętną chorobę jaką jest

Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki

 Plutonek dostaje teraz gotowaną pierś z kurczaka z warzywami i ryżem oraz w małej ilości karmę Hills Canine i/d Low Fat na niewydolność trzustki.

Dostaje 3 posiłki dziennie i jednocześnie dostaje enzymy kreon 25000 przed każdym posiłkiem.

Musi dostawać jedzenie niskotłuszczowe z małą ilością surowego włókna.

 

Ale mam pewne wątpliwości , bo weci i różne źródła mają różne opinie odnośnie stosowania enzymów. Jedni mówią,że  30min przed  , jeszcze gdzieś wyczytałam ,że 4 h przed posiłkiem .Dużo wetów twierdzi , iż w trakcie posiłku a wet Dragusia , co był u nas i też miał tą samą chorobę  (2 lata temu a obecnie jest zdrowy:) twierdzi , iż po posiłku podawać?/ 

Sama nie wiem co robić i komu ufać???/

 

Tak bardzo się boję,że znowu będzie jak z Hektorkiem.:(

 

 

Teraz dla lepszego nastroju :) Erin, co prawda była stremowana i nie wiedziała co oczekiwać...ale i tak była urocza. Tym bardziej,że w sobotę miała sterylkę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=T00Te0Be350

 

https://www.youtube.com/watch?v=bgReEhyoVSs

 

Marzenko możesz dać na stronę, ale radzę oglądać bez głosu;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj trafił do nas mały ok 30cm piesek . Ma ok 6-7 miesięcy i talent muzyczny. Śpiewa niczym husky ...tylko altem.

Duduś do niego dołączył i chłopaki bardzo się polubiły, bawili się i merdali ogonkami przez pół dnia.

2ecn30x.jpg

 

 

Dziś było super ze względu na Burbonka:) Nasz groźny piesol dał się ujarzmić i był dziś na spacerze na lince.

Nawet nieźle sobie radził, patrząc na to jak było na początku z jego gryzieniem, to poczynił mega duże postępy:)

Jeszcze 2 tyg temu przy zakładaniu mu obroży, trochę mi się oberwało, chociaż rozkłada się i daje brzusio na sam nasz widok. 

To mądry pies, (tylko skrzywdzony przez człowieka)  widział jak inne  psiaki spacerowały i on też spróbował....wreszcie:)

Tylko trochę mnie ciągnął i kręcił się jak w ukropie....ale po spacerze bez problemu wszedł do boksu.

Jutro zrobię mu zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

a psiaczek jak ma na imię?

 

Edytko Patryk w niedziele ma wolne, więc będzie w domu cały dzien :) Mogą fanty przyjeżdżać ;) a przy okazji oddamy transporter i dam na przechowanie te ciuchy letnie.

Plus bym przekazała te puzzle dla Buńki :)

 

a teraz idę spać, jutro znów pobudka o 4 rano...a potem 10 h pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...