Jump to content
Dogomania
słodkokwaśna

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona

Recommended Posts

na olx Eska i Emka mają sporo wyświetleń, ale odsłon tel tylko jedną ...

Sticz też ma dużo wyświetleń...i Bystry...szkoda, że o nich się ludzie nie "biją" 

Uzzka Funia i Messi mają ponad 200 wyświetleń...a telefonów a nich brak...ale przyjdzie czas, kiedy niemal każdy psiak znajdzie dom ;)

co u Was słychać?

był choć jeden telefon z ogłoszeń ?;)

Melduje, że pomimo tego, że musiałam w pracy zostać dziś dłużej... i psiaki były same 10 h, to NIC nie zrobiły ;) Znaczy napaskudził mi ktoś na kafelki w kuchni, ale po tylu godzinach to zrozumiałe ;) Nic nie zjedzone, nie nadjedzone i nie zniszczone..albo tak dobrze ukryły swą zbrodnię, że jeszcze nie zauważyłam :D

Znowu trochę adopcji i trochę rozczarowań.

Niestety te rozczarowania bolą bardziej niż się to wydaje a psy chyba to wyczuwają,  jakoś są bardziej smutne. Tak jest z Bostonkiem....znowu kicha:(

Dobrze,że chociaż niektóre adopcje cieszą szczególnie :)

Tak jest w przypadku Emki i Eski:)

To z domciu dziewczyny nas już pozdrawiają...wspólnego:)

http://oi65.tinypic.com/20ighuo.jpg

Marzenko ze szczeniaków zostały 2 chłopaki niebieskie i biała szczeniorka:)

A to Nora,  zrobiłam jakiekolwiek  zdjęcia bo nie  ma od dawna . Tylko takie mało widoczne.

Sunia w domu jest , ale tak jakby jej nie było.

Siedzi cichutko w swoim kąciku, nic nie niszczy , zachowuje czystość i płacze tylko jak nikogo nie ma...czasami. Nie wiem o co chodzi, ale nie zawsze.

Daje przy sobie wszystko robić . Na rękach zamiera ze strachu, ale lubi jak ją wieczorem biorę na kolana i głaszczę.

Rano i kiedy do domu wracam... radość, tańce i skowyczenie jest kilkuminutowe a potem cisza.

Od psów raczej trzyma się z boku, ale  z Fibi  pod koniec jej pobytu u nas szalała w zabawie .

Malutko je..jak ptaszek. Kiedy ją wypuszczam przed dom, to się załatwia  i szybko leci na około domu , na taras i puka aby ją wpuścić . Na smyczy tak jak na rękach zamiera.

Ogólnie najlepszym dla niej domem , byłby dom tak jak u mnie. 

Nie wiem czy kiedyś zrobię jej ładne zdjęcia, bo boi się aparatu i wszelkich nowych rzeczy ...nawet innych zachowań niż dotychczasowych.

nie mogę wklejać zdjęć:( o co chodzi??/

Super że Eska i Emka mają się dobrze !

może jakaś awaria znowu mała na dogo..spróbuj jutro ;) albo 3-4 zdjęcia podeślij mi na maila

biedny Bostonek nie ma szczęścia :( ale znajdzie się coś dla niego!

dobrze, ze szczeniaczki się "rozeszły", jutro uaktualnię stronę :)

szczeniaczek, który był u mnie ten niecały jeden dzień, pojechał dziś po 8 rano. Umowę mam podpisaną, ona wam od razu jest potrzebna, czy może poczekać na następny transport psiaków do Katowic? :) Jak jest potrzebna od razu, to wyślę pocztą.

Transporter przetarłam, kocyki wyprałam...znaczy pralka wyprała ;) więc teraz czeka wszystko spokojnie na odbiór.

śliczna Nora :)

ona jest jak moja Masza ! Nie dość, że podobna, to na zdjęciach wygląda jak bity pies ;) Masza ma takich 80% zdjęć...serio...zrobić "pozytywne" zdjęcie Maszy graniczy z cudem...Norze pewnie jeszcze gorzej, skoro małą peszy aparat...

zaraz dodam zdjęcia na stronę i zmykam spać.

A maluszek był u nas grzeczny. Znaczy w transporterze nie siedział, bo wtedy udawał ( z wielkim powodzeniem) syrenę alarmową....ale bawił się z naszymi psami, kotami...obszczekał Patryka kiedy ten wrócił do domu :D Ogólnie biegał za Holi i resztą i kiedy one szczekały to on stał parę kroków za nimi i też szczekał :D Noc spędził na podusi pod kocykiem, zaraz obok łóżka...a ja spędziłam noc z zwisającą z łóżka ręką, bo co zabierałam dłoń to mały zaczynał skamleć....póki go głaskałam był spokój ;) Niestety mam wredne suki ( dosłownie :D ) i nie chciały one z maluszkiem spać ;)

Jutro, jak mi z głowy nie wyleci, to napiszę sms'a do pani Anny z pytaniem, jak malec :)

Jejku myślałam, że straciłam już wejście na dogo....

Nie mogłam się zalogować:(

Do tego byłam bardzo chora a....

U psiaków  chyba bez zmian.....

Jedynie Racja rozpacza po adopcji szczeniaków ....mam nadzieję,że jej przejdzie bo nie chciałabym szukać dla niej szczeniaków na pocieszenie.

aa Kross ma już domek:)kross.jpg

Szczęścia  skaczący i radosny  psiaku ! 

Jeszcze Ross zaraz po kastracji wróci i Nobel pojechał do weta na poprawkę zabiegu. Drut mu wylazł:(

Ostatnio też odwiedzają nas dzieci ze szkoły. Przychodzą na pogadanki odnośnie,, zachowania względem bezdomnych psów''

Jakiś program muszą w szkołach(odbębnić) przerobić , co im Unia nakazała i przychodzą....tylko czy to coś da?//

Jak i tak rodzice i nauczyciele są antypsiowi:(

oj z tym dogo...

w wolnej chwili potwierdź proszę, że kasa dotarła ;) :

1. http://www.dogomania.com/forum/topic/333519-zako%C5%84czony-rozliczam/page-17#entry16633056

2. http://www.dogomania.com/forum/topic/333562-zako%C5%84czony-rozliczam/page-7#entry16628617

to jakieś szczeniaczki u Ciebie zostały, czy wszystkie znalazły już domy? bo się w tych maluchach pogubiłam ;)

Wczoraj trafiły 3 Onki a przedwczoraj jedna Onka.

Wszystkie piękne ,łagodne ... tylko niedożywione.

Zaczynam od pary . Prawdopodobnie mogą być z jednego domu. Zostały znalezione w tej samej miejscowości i zachowują się tak jakby się znały długo.Jedzą z jednej michy.Są po wszystkich weterynaryjnych zabiegach.

Sunia młodziutka i chudziutka ok 8-10 miesięcy . Jest mała jak na Onkę , ale energiczna i pyskata:) 

Chyba pojedzie do Mundiego...do Pani Teresy.

Imię Menda;) żartuje.....ale może coś podobnego do Mundiego....np. Mura

A pies może Uran..?

Ma ok 2 lat i jest opanowany i dosyć spokojny, ale niedawno miał kastrację. Może dlatego?//

Jest dosyć postawny i najlepiej odżywiony.

Mura:)

i4rg9z.jpg

169hxtc.jpg

16gykr6.jpg

bgtg6o.jpg

2hdr9fd.jpg

Teraz największa chudzina , nie wiem jak to zrobiłam ,,...ale zdjęcia nie oddają stanu faktycznego. Bardzo chudy i ma zanik mięśni. Z tego powodu trudno mu utrzymać równowagę , łapy mu jakoś uciekają:(

Mam nadzieję,że to tylko wynik niedożywienia a nie choroby. Obserwuje go wnikliwie a potem go wybadamy jak  samo jedzenie nie pomoże.

Apetyt  na razie mu dopisuje:)

Ma ok 2-3 lata i jeszcze brakuje mu kastracji do szczęścia;)aby mieć wszystko za sobą . Niestety, musi się poprawić.

Może będzie Pluton>../?

Do ludzi fajowy a do psów nie.

ild16e.jpg

2z80y0x.jpg

2zsqvcy.jpg

vqtzsz.jpg

5b1rox.jpg