Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

ja będąc w ciąży nawet nie zdecydowałabym się na trzeciego psa...ale wyszło, jak wyszło ;) faktem jest, że nawet mając małe dziecko (tak do lat dwóch) nie zdecydowałabym się na szczeniaka, czy kociaka...bo to jakby mieć dwoje bardzo małych dzieci 

Link to comment
Share on other sites

ja będąc w ciąży nawet nie zdecydowałabym się na trzeciego psa...ale wyszło, jak wyszło ;) faktem jest, że nawet mając małe dziecko (tak do lat dwóch) nie zdecydowałabym się na szczeniaka, czy kociaka...bo to jakby mieć dwoje bardzo małych dzieci 

Czy dobrze zrozumiałam..../?

 

W takim razie Gratuluję Marzenko:) Aby  maleństwo było takie jak Ty:)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. trochę źle napisałam - ja byłam w ciąży, już nie jestem, ot kaprys losu...co nie znaczy, że od nowego roku nie będziemy się starać o powiększenie rodziny ;)

I tak..moje dziecko będzie wychowywać się w stadzie zwierząt ;) i będzie najwyżej szczekać jak Holi i Licho :P ale to za rok - dwa, jak świat da :)

Link to comment
Share on other sites


 

Marzenko proszę dopisz,że w przypadku Livi zapraszamy po nią  do nas na miejsce.

 

po takie psy to trzeba jakies minimum kurna wykazać, a nie tylko dowoz, dowoz i łaska, ze adoptują

 

Po Andzię przyjechali z W-wy w sobotę, była już u weta, będzie rehabilitowana. Po prostu ludzie jak marzenie ! :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie przepraszam za gafę Marzenko....

 

Nie napisałam Ci jeszcze o Szili , bo myślałam ,że nic z tego nie będzie. Ale ludzie posłuchali moich rad i pracują z sunią. Bardzo ją pokochali i chcą  pomóc tej szalonej , pięknej zazdrośnicy.

Po prostu Szila na widok innego psa dostaje mega siły i nawet 2 osoby z trudem ją utrzymują....tak wyrywa i ciągnie pobudzona do ataku.

U nas już była spokojniejsza i potrafiłyśmy zapanować nad jej emocjami, ale na nowym miejscu przy nowych psach znowu powstał problem.

Poza tym ona chyba też się boi psów i to trochę ze strachu te jej ataki.

W takim przypadku potrzeba z nią pracować nad wyciszeniem emocji i odwróceniem uwagi na coś innego. 

Cieszę się,że robi postępy:) Ale dajmy jej  a może lepiej jej opiekunom czas na potwierdzenie,że to ich wymarzony pies:)

Link to comment
Share on other sites

Nic się nie stało :)

 

 

Trzymam w takim razie za Szilę mocno kciuki ! I za wytrwałość jej rodziny.

 

I zmykam zmęczyć psy..a potem do pracy...Jak ok 23 nie będziesz jeszcze spać i będziesz miała siłę gadać, to możesz dzwonić. A jak nie to zadzwoń rano...gdzieś tam koło 12 planuje dłuższy spacer, ale wcześniej raczej nie będę wychodzić. To bym jutro porobiła wieczorem ogłoszenia :) A jak nie jutro to w piątek mogę ogłoszenia zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Andzia to daj znać, jak będziesz mieć jeszcze jeden taki cudny domek dla mojej Abbusi:)

 

Dziś trafił młodzik husky////cieszyć się czy płakać////?

Niby ładny, niby łagodny ale gdzie go dać???

Andzia Ty pamiętaj o mnie jakbyś na swoją Husky miała mnóstwo ;) fajnych domków.

 

Małe obsrajciuchy fajne i mega ruchliwe. Chciałam im sama zrobić zdjęcia , ale wymiękłam po 20 min;(

Krysia mi pomogła je jakoś poskromić, ale i tak po skończeniu byłam cała mokra.

Rozłaziły się szybciej niż mój aparat robił zdjęcia.

 

24g930g.jpg

 

2zehvef.jpg

 

2i8u0y8.jpg

 

nbtzpj.jpg

 

1ghb3n.jpg

Link to comment
Share on other sites

"

UWAGA !!!!
Dnia 09.11.15 (poniedziałek) ok. godz. 19 w okolicach Bilczy zaginęła mała czarno-brązowa suczka. Wabi się Fifi. Ma ok. 5 lat, dłuższą sierść, jest wesoła i ufna w stosunku do ludzi.
W chwili zaginięcia miała czerwoną skórzaną obrożę.

Uczciwego znalazcę proszę bardzo o zwrot pieska. Suczka choruje na padaczkę i wymaga stałego leczenia. Może ktoś ją widział, znalazł, lub wie gdzie aktualnie przebywa, proszę o kontakt. 504-652-004; 519-773-667
Na znalazcę czeka nagroda!
PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE!"

 

12208450_10206605379908059_2654363113225

 

12227669_10206605380428072_2411631520210

 

12191656_10206605380828082_1503186648268

 

 

to nie od Ciebie suczka? bo taka siakaś podobna

Link to comment
Share on other sites

Dziś Licho zjadła nam...kwiatka, kawałek sznurka z rolety..i INTERNET ! mogło być gorzej...

nie wiem, co ją tak napada...kilka dni był spokój, były same i NIC nie było zniszczone..a dziś bah...dobrze, że mój Patryk zna się na rzeczy i mieliśmy do tego dodatkowy kabel internetowy, to poskładał wszystko, jak należy..a jutro będziemy zabezpieczać gniazdko internetowe metalową puszką po cukierkach...będę mieć ładne serduszko na ścianie :D zrobię zdjęcie jak już zawiśnie :P

 

szczeniaczki dodam na stronę jutro :)

 

Edit: ile jest tych szczeniaczków? które psy, które suczki ? ^^ - rozumiem, że niebieskie kokardki i chustki to psiaki, a różowe suczki..a żółte ? ;) czy one nie mogą być podpisane na czole :D

 

Edit 2: dopatrzyłam się...i doczytałam, że jest ich szóstka :) czyli są trzy pieski i trzy sunie? 

Link to comment
Share on other sites

Licho dziś doznała obrażeń bojowych...tak bawiła się z rocznym psem od kolegi, że oboje mają pokaleczone łapy...Fado stopę, a Licho ma dziurę po kle w łapie :] ale zabawę mieli przednią! nawet nie zauważyli obrażeń...

Liszka ma opatrunek na łapce, zagoi się pewnie szybko, bo dziura malutka. Teraz grzecznie śpi i jak na razie opatrunek jej nie przeszkadza..a założony mało fachowo, bo nie mam wprawy z zawijaniu bandaży ;)

 

DSC_0478.JPG

 

dumna posiadaczka rany bojowej

DSC_0479.JPG

 

a tak teraz sobie śpi ;)

DSC_0481.JPG

 

za to Patryk skończył nam zabezpieczać internet :] kabelek, co wychodzi z puszki jest zawsze łatwy do wymiany..a to co łatwe nie jest znajduje się w puszcze :)

a Holi nadzorowała jego pracę!

DSC_0480.JPG

 

i w końcu mogę zabrać się za dodawanie szczeniaków i zagubionej suni na stronę, bo już mi internetu Patryk wyłączać nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia dla Livi ( Na Kraków), Abby (Warszawa) i Werika (na Katowice? ) zrobię jutro albo w piątek pewnie.

 

 

Ogłoszenia na gumtree i olx mają:

 

Na Katowice: Uszka, Funia, Boston, Karim, Teo, Celik, Messi, Sticz, Nobel, Burbon 

Na Kraków: Reni, Bystry

Na Kielce: Joko, Zadra, Eska i Emka, Placek, Sajmon, Kajo, Wedel, Reksio

 

alegratka mi znów nie działa...więc nie wiem, czy mam jeszcze robić na jakimś innym portalu? czy olx starczy będąc podparty gumtree ;)

 

A teraz idę pograć w coś z rodziną :)

Link to comment
Share on other sites

Ojej Marzenko, ale masz pomysłowego męża:) Pięknie to wygląda:) Wieczne walentynki:)

 

A Licho ...wie;)

Może to troszkę nauczka dla niej.

 

A na koniec najważniejsze...Bardzo dziękuję za ogłoszenia:)

 

No i Szilę możesz zdjąć ze strony...zostaje w swoim domu. Chyba by się zapłakali jakby musieli ją oddać, to pracują z nią i pracują......

Kazali ją zdjąć ze strony , to zdejmuj...

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, dzięki Licho mamy ładne serduszko na ścianie ;). Patryk często ma dobre pomysły...ale rzadko kiedy się chce mu cokolwiek robić..ale internet zawsze będzie chronić :D

 

Dobrze, że nie robiłam jeszcze ogłoszeń Abbuni, piękna ma teraz zdjęcia ! Więc jutro jej na olx i gumtree zrobię no i  Livi i Werikowi.

 

No i nie ma za co dziękować, powiedziałam, że będę robić to robię ! 

 

Super, że Szili trafili się tacy właściciele ! Tylko pozazdrościć ;)

 

 

Balto i nowe zdjecia Abby wylądują na stronie jutro, dziś bym jeszcze coś pomieszała niechcący..dopiero co z pracy wróciłam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...