Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

1 godzinę temu, andzia69 napisał:

Edi - Tola mi odpisała tam na wątku (   "

Mam wielki problem, wstawiam przez fotosik, ale teraz i tam problemy.

Bardzo dlugo trwa juz ta niedogodność na dogo, obawiam się, ze moze zostac na stale:(

Nie ma nawet jak i kogo zapytać, ile to jeszcze potrwa:(

"

Czyli chcą by dogo zamarło....może się spełnić ich marzenie. 

Marzenko wyślę Ci zdjęcia na maila

Link to comment
Share on other sites

Ojej Edi bardzo mi przykro że miałaś tak ciężko miesiąc :( Abbcia jest silna, bo ma tak silną opiekunkę. Mam nadzieję że poprawa jej zdrowia nie jest chwilowa i że jeszcze nacieszycie się sobą! 

Jutro dodam Etnę na stronę, czekam też zatem na maila że zdjęciami. Napisz jeszcze czy ktoś znalazł dom :)

Link to comment
Share on other sites

Biedny Boss :( powód oddania ? Niszczy? Ma lek separacyjny czy za dużo energii ? Jak się zachowywał w domu i na spacerach ? Jakbyś wiedziała to napisz, opisz się rozszerzy.

Jak brat Nordika pojedzie do domu to daj znać, dam go na stronę w dziale w nowym domu, a imię jakies ma? Żeby był porządek na stronie ;)

Po obiedzie dodam Bingo ma stronę. 

Link to comment
Share on other sites

Arktik, szybko nie pojedzie. Za jakieś 2 miesiące, bo to do mojej rodziny. Czeka na przeprowadzkę. 

Boss ma za dużo siły. Nie mogą go upilnować, przeskakuje wszystkie płoty i w ten sposób zagląda do sąsiadów a oni się go boją, bo duży pies.

Tak to jest do rany przyłóż,  zabawowy przytulak, tylko ucieknier i  niszczyciel, ale to niszczenie im nie przeszkadza, tylko ucieczki.

Nic nie mogą zrobić, nigdzie się ruszyć, bo on zaraz to wykorzystuje i zwiewa.

Na spacerach ciągnie nadal.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, słodkokwaśna napisał:

Tak to jest do rany przyłóż,  zabawowy przytulak, tylko ucieknier i  niszczyciel, ale to niszczenie im nie przeszkadza, tylko ucieczki.

Nic nie mogą zrobić, nigdzie się ruszyć, bo on zaraz to wykorzystuje i zwiewa.

Na spacerach ciągnie nadal.

A próbowali kontakt z innymi psami? Ewentualnie jakieś wybiegi dla psów? Zabawy, ćwiczenia umysłowe? 

 

3 godziny temu, słodkokwaśna napisał:

Tak, Etna jest urocza:) Na spacer to ona wyprowadza nas a nie my ją.

Uroki psiaka, którego nikt niczego nie nauczył, teraz też mam taką owczarke adoptowana, która na smyczy chodzić nie umiala wcale, nie wiedziała do czego służy trawa na spacerze, nie umiała też najzwyklejszego siad, a na widok ręki że smaczkiem, czy poklepanie tulila się zamiast się cieszyć, że jej się udało - przykre 

Link to comment
Share on other sites

Niestety atakuje inne psy.

2 godziny temu, iza121 napisał:

A próbowali kontakt z innymi psami? Ewentualnie jakieś wybiegi dla psów? Zabawy, ćwiczenia umysłowe? 

 

Uroki psiaka, którego nikt niczego nie nauczył, teraz też mam taką owczarke adoptowana, która na smyczy chodzić nie umiala wcale, nie wiedziała do czego służy trawa na spacerze, nie umiała też najzwyklejszego siad, a na widok ręki że smaczkiem, czy poklepanie tulila się zamiast się cieszyć, że jej się udało - przykre 

90% takich psów trafia do nas.  

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, iza121 napisał:

I to jest właśnie niestety przykre, w szczególności, w przypadku psiakow, które widać, że mają swojego korzenie gdzieś u przodków ras stworzonych do współpracy z człowiekiem 

Wiesz pies nie rodzi się z tymi cechami o których napisałaś wyżej. Poza tym masa psów bezdomnych, która do nas trafia nigdy nie miała do czynienia z człowiekiem, są wyłapywane z lasów lub często wykopywane z nor innych zwierząt to jak mogą siadać na komendę, albo chodzić na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...