Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Ale się dziewczyny piękne zrobiły ! Avena chyba najbardziej się zmieniła ;) wczesnym popołudniem zaktualizuje stronę, teraz powoli zbieramy się na spacer :)

co do rasy to Avena przypomina trochę border collie, a Alana i Ajana...jakieś psy pasterskie tylko teraz wyleciało mi z głowy...

Edit: trochę jak owczarki maremma albo pirenejskie psy górskie, czy czuwacz słowacki, nawet do podchalana można by je podciągnąć - tylko wtedy kolor nie pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Istar19 napisał:

Edytko bo mi FB pokazał że do schroniska w dyminach trafił taki psiak i to podobno nie była jego pierwsza ucieczka...czy to nie jest Elfik?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3045612115511490&type=3

 

ja się właśnie zastanawiałam jak go ktos 1 raz wrzucił, ze się błąka, że gdzieś tego psa widziałam :( w każdym razie jest baardzo podobny do Elfika

https://www.facebook.com/groups/ZaginioneKIELCE/permalink/400021773975986/?hc_location=ufi

a to podobno właścicielka https://www.facebook.com/ewa.jakobik.1?hc_location=ufi

 

image.png.507ee703c4cfdd325428df65eeb52892.png

Link to comment
Share on other sites

Elfik, ale dawno jest już w domu.

Pani pojechała za granicę i jej przyjacielowi nie chciało się z nim wychodzić na smyczy, to go wypuszczał przed dom.

Obiecali mi, że ma chodzić tylko na smyczy i ogrodzenie naprawić.

No niestety, to taki mały uciekinier. U nas też go nie puszczaliśmy, bo nie słuchał i uciekał.

 

Marzenko na stronie są pomylone Alana z Ajaną.  Alana to ta w czerwonej chustce .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas bez większych zmian...

są 2 nowe księżniczki:) obie 7-8 miesięczne. Ta mała, biała bandziorka to Ptysia ok 4 kg. i znam ją troszkę lepiej, ponieważ trafiła przed długim wekendem i była z nami na wyjeździe, bo dostała cieczki i nie chciałam zostawiać dziewczynom kłopotu.

Panna jest mądra, cwana i mega przytulanka. kocha dzieci ale nie specjalnie jest towarzyska do innych psów. Rządzicielka skacze nawet do Abby. Zazdrosna o człowieka.

Na smyczy już nieźle sobie radzi, ale jeszcze nie jest to ideał. Za to utrzymuje czystość w domu. Reaguje na wołanie, ale ma tendencję do łazikowania.

Ogólnie to całuśna morda! która z miłości kąsa  i szczypie jak małpka.

A czarnulka, nie ma ogonka i ma na imię Roxi i waży ok 3 kg.Troszkę lękliwa, na smyczy ani troszkę nie potrafi, ale wczoraj trafiła.

Jest ustępliwa, ale przy misce przysmaków potrafi na Ptysię zawarczeć.

Pierwszy dzień ich znajomości był straszny. Ptysia ciągle ją gnębiła, teraz to przyjaciółki.

Jak wrócę wkleję fotki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...