Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

nie wiem dlaczego nie było widać zdjęć Artu - ja je widzę, nawet nie będąc zalogowanym na stronie., mimo to dodałam jeszcze raz, mam nadzieję, że teraz będzie już ok.

 

Czy nowa sunia i psi staruszek mają imiona?

 

A Ashley mi jakoś umknęła...w jakim ona jest wieku? 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Nie mogłam wejść na Artu i jeden pan też...

A co do Ashley to ma ok roku.

 

Nowa sunia Delfa i dziadzio Veniu.

Dziwne...a teraz możesz ? Dodałam zdjęcia jeszcze raz i raz jeszcze zalinkowalam...mi wchodzi :( 

to jutro dodam w pełni Delfe i Venia - dziś trafili na stronę bez swoich podstron. Ale jutro przed południem będą już w pełni na stronie :)

mlody śpi...też idę spać, ostatnio mamy ciężkie noce i wczesne wstawanie, chyba Janek wie, że mama wraca od 15 lipca do pracy i trza ją na to przygotować ^^ ten czas strasznie ucieka 

Link to comment
Share on other sites

Adopcji niet:(

 

Dziadziu Veniu już czuje się dobrze i nawet odmłodniał:) został nawet zaszczepiony, ale najważniejsze łapka jest na chodzie!!!!:)

U Delfy guz, to może być duża przepuklina...wet sprawdzi ją przed sterylką. Zaczęła jeść:)

Nowe piesy:)

Urocza prawie onka ok 3 miesięczna, bardzo kochana, ale lekko strachliwa. Jeszcze chudzina, nawet po kilku dniach przekarmiania.Imię Arna!

Obok niej sunia Antolka ok 7-8 miesięczna, słodka i wesoła.

I jeszcze Lutek ok roczny, też do schrupania.

Same piękniochy!

 

 

 

IMG_5313 (800x533).jpg

IMG_5319 (800x533).jpg

IMG_5320 (800x658).jpg

IMG_5322 (800x533).jpg

IMG_5327 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Ojej zakochałam się w tej owczarce ...a tu brak miejsca :( no ale ślicznotka szybko znajdzie dom ;) Antolka i Lutek też super :)

my w trakcie remontu...z małym dzieckiem to idzie jak po gruzie...ale do końca tygodnia może skończymy.

Ale psiaki jutro wylądują na stronie :) postaram się jakoś rano już je dodać, najpóźniej wczesnym popołudniem. 

dobrze że Dafne i Veni już się "zadomowili" teraz tylko fajnie jakby znalazł się dom :( 

Link to comment
Share on other sites

Edytko dziś przepiękne zdjęcia przepięknych panien wylądują na stronie. Wczoraj nie dałam rady dokopać się do laptopa....niech ten remont się skończy ^°

Dafne jest piękna...na zdjęciach przynajmniej taka dostojna, spokojna, stateczna panna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...