Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziękuję kochane, jestem ale czy wracam do zdrowia to sama nie wiem. Za 1,5tyg mam wizytę u lekarza i się okaże...

Na razie czuję się dobrze, psice też...jedynie Abbunia coś ostatnio robi pod siebie i to mnie martwi. Poza tym ona chyba czuje się dobrze.

Są zmiany u psiców.

Jordana nie przywieźli

 Elzunia, Neli, Hunter, maluch od Sini  i  czarne szczeniaki mają dom :)

Są 2 nowe sunie i mamy  prawie sunioland:) 

 

Luk, grzeczny slodziak . Na smyczy już chodzi dobrze. To taki przytulak. Zdjęcia robione jakiś czas temu, na pierwszym spacerze.

 

 

 

IMG_4495 (800x533).jpg

IMG_4512 (800x533).jpg

IMG_4503 (800x533).jpg

IMG_4573 (800x533).jpg

IMG_4574 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Mało mam jego zdjęć, bo miały to być zdjęcia dla jednej pani, która bardzo go chciała i co....kicha.  Jej córka się nie zgodziła, bo ma małe dziecko i boi się psa ze schroniska. Trudno....

A to Nala, która już chodzi na smyczy, jeszcze z oporem...ale chodzi. Niestety większość czasu nadal przesiaduje w środku, bo kiedy wychodzi na zewnątrz i widzi kogokolwiek, to się chowa.

IMG_4575 (800x533).jpg

IMG_4519 (800x800).jpg

IMG_4520 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Coś znowu się psuje   ta dogo:(

Na koniec nowe i piękne:)

Dela, to ta czarna( trafiła jakoś kilka dni temu), ok 2 letnia, była przywiązana do drzewa sznurkiem od snopowiązałki :(  Bardzo miała ściśniętą szyjkę, ledwo Anitka jej odcięła ten sznur, bo nic nie chciało pod niego wejść.

Siedziała tak pod drzewem i warczała na ludzi z bezsilności i  jak Andrzej ją odcinał, to się ostro  broniła.

ale teraz to aniołek:) Na wszystko pozwala i nawet lubi głaski. Na smyczy jakoś sobie radzi, ale widać, że to jej pierwsze z nią spotkanie.

Jest wyciszona i spokojna, z psami nie szuka zwady.

Jest już po odrobaczeniu i szczepieniu.

 

I piękniocha Perła:) tak ją dziewczyny nazwały, bo jej sierść lśni jak perła.

Ma ok 10 miesięcy i też trafiła  w piątek wylękniona a teraz to sama słodycz...sami zobaczcie!

IMG_4629 (800x534).jpg

IMG_4631 (800x464).jpg

IMG_4633 (800x534).jpg

IMG_4637 (800x476).jpg

IMG_4639 (800x545).jpg

Link to comment
Share on other sites

Cudnie że adopcje ruszyły ! Czyli Jordana zdjąć ze strony też ?

 

Abcia ma swoje lata...te popuszczania to częste? Pestce też się zdarza popuścić pod siebie :( ogólnie jej stan jest dobry, wyniki dobre, ale pęcherz już słaby widocznie ;)

 

W takim razie dalej trzymam kciuki by za 1.5 tyg wszystko okazało się dobrze !

 

Figunia dzięki za pamięć ;) Janek szaleje...kochany z niego urwis! Jeszcze trochę i będzie chodzić ;) tymczasem...jak się można było tego spodziewać...Janek zamiast cokolwiek sensownego mówić to...szczeka :D na każdego psa....i na każdą osobę która idzie w stronę naszego domu , albo wchodzi do mieszkania....szczeka piskliwie jak na szczeniaka przystało ;) Jak będę jutro stronę aktualizować to wstawię jego zdjęcie ;)

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie znalazł się :( kocurek...jakoś źle mi się napisało w wiadomości poprzedniej. Zaginął mój kochany kocurek Jack :( i nigdzie go nie ma. Szukamy, dzwonimy, wieszamy ogłoszenia j nic. Mam nadzieję że jednak się pokaże, że wróci, że jest cały :( to mój kochany kot, kot Janka....oni są świetnymi kumplami...

 

Zaktualizuje dziś stronę, za kilka chwil się nia zajmę tylko zjem obiad, od rana nic nie jedliśmy bo szukaliśmy kota :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Istar19 napisał:

Nie znalazł się :( kocurek...jakoś źle mi się napisało w wiadomości poprzedniej. Zaginął mój kochany kocurek Jack :( i nigdzie go nie ma. Szukamy, dzwonimy, wieszamy ogłoszenia j nic. Mam nadzieję że jednak się pokaże, że wróci, że jest cały :( to mój kochany kot, kot Janka....oni są świetnymi kumplami...

Marzenko dałaś na fb? Zadzwoń do schronu.... a może jest u któregoś z sąsiadów. Np. wszedł na balkon  nie może wyjść.

ojej...trzymam kciuki by się odnalazł.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, na fb jest na kilku grupach i na olx. Po okolicy wiszą plakaty, u weterynarzy najbliższych też i w sklepach zoologicznych. Sąsiedzi wiedzą, że szukamy kota. I żadnego odzewu :( a to już ponad 48 h. 

 

A to moja wina bo nie upilnowałam go. Nie zauważyłam od razu, że uciekł. Myślałam że gdzieś śpi, a go już w domu nie było :(

Link to comment
Share on other sites

Marzenko jak Ci pomóc?

U nas troszkę się pomerdało... miała Avena jechać do domu, ale jej nie dam, bo panna okazała się ponad przeciętną mądralą i tu jest problem:(

Wczoraj była wysterylizowana, czuła się dobrze, to ją zamknęłam w łazience i pojechałam do lekarza.

Wracam za 3h a tu drzwi od tarasu otwarte, łazienka również a ona pod boksami. Otworzyła wszystkie drzwi mądrala....potem jak ją zabrałam, to znowu miała manię szukania smyczy i noszenia jej w pysku. 

Co jej ją schowaliśmy, to ta znajdowała wszędzie i nam przynosiła...tak bardzo chciała wrócić do swoich blondynek.

Na noc Andrzej przysunął mega ciężki stół pod drzwi, by nie otworzyła....rano wstajemy a stół odsuniięty, drzwi otwarte a ona pod boksem, ze smyczą.

Niestety tylko mogę ją wydać do domu  z Alaną lub dwiema, bo będzie uciekała i to każdą drogą.

Kali  i Pola mają nowy domek:)

 

A to nowy piesol zabrany z cieczki,  Boss jest młody, ale jeszcze nieufny i nie da się dotykać. Podwarkuje i szczeka na nas.

Chociaż czasami ciekawsko podejdzie do krat powąchać jak pachnę. Będzie z nim dobrze, tylko musi nas trochę poznać.

 

IMG_4731 (800x792).jpg

IMG_4732 (440x685).jpg

IMG_4733 (800x533).jpg

IMG_4734 (800x533).jpg

IMG_4735 (800x774).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...