Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

To prawda, Abba ma masę cierpliwości i jest bardzo grzeczna:) Jak ja ją mogłam wydać....ciągle sobie to wyrzucam:(

A to kuzynki  lub siostry z kopalni, obie dzikawe, ale nauczyły się chodzić na smyczy. Z tym, że jakiś najmniejszy ruch lub coś nowego, to zaraz wpadają w popłoch.

Są w osobnych boksach, bo są z psami pro ludzkimi, by się otworzyć... chociaż wczoraj miały okazję być wspólnie na spacerze.

Lida, czarna pięknie odrosła...musicie mi uwierzyć, że ma oczy, na spacerze jest  z Liką.

 

 

IMG_6672 (800x672).jpg

IMG_6677 (800x716).jpg

IMG_6681 (800x799).jpg

IMG_6682 (800x800).jpg

IMG_6686 (800x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak zwykle śliczne psiaki ;) jutro zdjęcia wylądują na stronie i Kacperek oczywiście też :)

 

fajnie że mała księżniczka już w domu! Jej synek też pewnie szybko pójdzie :)

czyli ile dzikusków szczeniąt ci zostało ? :)

Link to comment
Share on other sites

I jak tam ? Jakieś adopcje ruszyły ? Jak Jordan i sunia?

Dostałam zakupione dla ciebie obroże i smycze...mam nadzieję że będą się Tobie podobać tak samo jak mi :D 

wyślę je w poniedziałek jak nie będzie padać. 

nie patrz na ceny na metkach, ja je kupiłam za naprawdę małe pieniądze - na bazarku dla katowickiego schroniska...w ten sposób pomogłam i im i Tobie troszkę :)

 

bede się starać jakiś bazarek stworzyć na dogomani, ale ciężko mi się zebrać :(

Link to comment
Share on other sites

<arzenko przepraszam miałam ciężki tydzień, Abbunia jest bardzo chora , chociaż wydaje mi się że już ma się lepiej. Przewraca się jeszcze i robi pod siebie siusiu, ale więcej jest świadoma i ma  troszkę więcej siły, na tyle, że jak się ją podniesie, to chodzi. 

Razem jesteśmy 24h, nawet śpię z nią , bo tak bardzo się o nią boję. W sobotę miała straszne ataki padaczki jeden po drugim////:(

Od tego się zaczęło ////do tego jej chore serduszko nie pomaga...a wręcz przeciwnie. Przez to jest słabiutka:(

Wyszło, że to jest encefalopatia wątrobowa. To pewnie moja wina,  bo to zależy od żywienia . Tylko nie mogę się z tym pogodzić, że to tak nagle...8miesięcy temu miała wyniki krwi wątrobowe rewelacyjne a tu nagle taki obrót ...

Nie wiem, może to zatrucie...3 dni przed atakiem odkleszczałam wszystkie psice, szczeniaki w domu również. Może któregoś wylizała....

Zaraz wstawię nowe psiaki ...

Adopcji nie było, bo wiadomo...

są nowe 4 suczki, zaraz ogarnę zdjęcia i wkleję.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ojej biedna Abbusia :( myślę, że jak najbardziej mogło to być po środkach antykleszczowych, ciężko przypilnować po podaniu czy się psy nie wylizują...też się zawsze boję że mi się zwierzaki pochoruja po podaniu środków, dlatego używam takich, co nie są trujące dla kotów - bo u mnie to psy z kotami spią j się bawią...no i teraz muszę też uważać by Janek nie głaskał psiaków po zakropleniu....

Trzymam kciuki by Abbusia poczuła się jeszcze lepiej i wróciła do zdrowia. Musiała Cię nieźle nastraszyć :( 

 

oby po świętach ruszyły adopcje ! Jak potrzebujesz ogłoszeń to daj znać, zrobię na olx

Link to comment
Share on other sites

Malutka Aka( chyba nie było) ok roczna. Słodka i urocza, lubi dzieci. Ok 4kg wagi..chociaż w ciągu kilku dni brzucho urosło...to pewnie ma już 5kg.

Potem przyjechały  3 panny zabrane z ulicy w Lisowie...pieron wie jak tam te słodycze się znalazły. Jedna ma obrożę łańcuchową. Wychudzone, tylko sierść je chroni na żebrach, jedynie czarnulka ma duży brzuch(obserwowany) może robale, ale w ich przypadku tabletki na odrobaczenie muszą poczekać kilka dni, bo miały na sobie tysiące kleszczy.

Do tego stopnia, że mój mąż myślał, że ta szczeniorka -czarnulka to dziadek z wykwitami . Na samej mordce miała ok 100 kleszczy.

Jeszcze troszkę zostało,  wyrywamy je, bo środek sam sobie nie radzi.

Mają na imię :

Czarnulka, ok 7-8 miesięcy Avena

Te jasne, to ta z obrożą Alana a bez, Ajana.

Wiek dopiszę ...

IMG_3497 (709x800).jpg

IMG_3499 (663x800).jpg

IMG_3503 (571x800).jpg

IMG_3504 (509x800).jpg

IMG_3506 (685x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...