Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

:) Iskierka ma już dom :)

I chyba to tyle z adopcji...wsio bez domku..

W domu mam demolkę i chciałam dzikie szczeniaki dać do boksu do psa, który by je troszkę nauczył miłości do ludzi, ( Abba się ich boi)ale okazało się, że w każdym boksie jest jakiś dzikusek:(  W jednych mniej w drugich więcej , ale jest.

To jakaś masakra!

Jak się podkuruję, to zrobię zdjęcia Lidy, bo na smyczy chodzi już dobrze, chociaż nadal boi się obcych ludzi na widok dostaje drgawek. 

Rita, musi poczekać jak wydobrzeję, to ją wyciągnę na 1 spacer...na razie uczy się smyczy w boksie. 

Ze szczeniakami bez zmian, tzn,  mnie jak najbardziej tolerują, ale jak widzą obcego, to kupkują ze strachu i biegną przed siebie ...nawet na kraty, nigdzie się nie rozglądając. Strach, to najgorszy ich przyjaciel"

Latek nie jest przychylny innym psom, niestety. Jak chciałam dać do niego szczeniorkę, to chcial ją zjeść, dobrze, że ma kołnierz, to nawet jej nie zaczepił. Ale to mendka taka do psów. Był na prześwietleniu...niby dobrze, ale jeszcze musi być łapka usztywniona.

A na koniec, sama słodycz:)
Malutka ok 3 kg, sunia z  różową obrożą. Komuś chyba zaginęła, ale nikt jej nie szuka.

Ma ok 2-3 lat, miała szczeniaki całkiem niedawno i nie ma czipa. Stan fizyczny panny jest bardzo dobry.

Podobnie jest z psychiką, chociaż mam wrażenie, że troszkę jest smutna.

Ale to sunia, typowo kanapowa: czysta i grzeczna. Do mojej domowej gromady nie ma żadnych zastrzeżeń, nawet do Abby.

Na smyczy chodzi pięknie i widać, że ją lubi.  Jak na razie bez wad! Do ludzi przytulanka:) Imię to może Rubi...

 

IMG_6396 (800x596).jpg

IMG_6399 (800x534).jpg

IMG_6401 (800x598).jpg

IMG_6402 (800x533).jpg

IMG_6404 (800x534).jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Marzenko miałam choróbsko takie., że na nic nie miałam siły:(

Gdyby nie Anitka, to piesy byłyby prawie bez opieki.

Ale dziś już wracam do siebie i troszkę napiszę co nowego.

Do domu poszedł  wcześniej też Robin, zapomniałam napisać.

Są nowe piesy, ale ich nie znam na tyle by coś o nich napisać...jutro dopiero zapoznam bliżej.

Widziałam je tylko na zdjęciach.

Poza tym nic nowego..nie było adopcji.

Link to comment
Share on other sites

No i nie mam szczęścia:( Znowu muszę szukać pracownika:(

Anitka, jest super i na prawdę świetnie się uzupełniamy...tylko spodziewa się dzidziusia.

Z jednej strony ogromnie się cieszę, ale z -drugiej nie mogę jej narażać. Wiadomo, ta praca nie należy do lekkich .

Tak jak dziś się przekonałam,  jeszcze jestem słabiutka po chorobie i musiałam przenieś na rękach Ritę( kupa masy) to ledwo dałam radę.

 Potem cały dzień mi krew leciała z nosa.

 Za to Rita zażyła pierwszy spacer w szelkach , na smyczy.

Mocno walczyła, to spacer był tylko ok 10min , ale nie było fatalnie .  Następnym razem będzie lepiej...

Na pierwszym spacerze były też bliźniaczki i tu było nawet znośnie. Dadzą radę i po kilku dniach będą śmigały na smyczy.

 

Rubi dostała cieczki i mam w domu wesoło...ciągle odgania się od Jordana, warczy i ma ochotę go zjeść:) To trochę śmieszne, bo ona jest 4 razy mniejsza od niego. Uwielbiam ją! Poza tym jest czyściutka i przegrzeczna.

 

A to nowe psice:

Suczka( ta czarno podpalana), mniejsza od owczarka ok 20kg , młoda. Zakołtuniona, ale fizycznie w dobrym stanie.

może Elza będzie ...nie pamiętam, czy była taka panna.

Nie da się dotykać, warczy i szczeka, widać że się boi. 

 Potem jest mała ok 5 kg suczka ruda, bardzo wystraszona. Siedzi w budzie w kącie i płacze :( Ale podobno miała szczeniaki ostatnio i ludzie rozebrali. Młoda ok 2lata.

Jak bym znalazła dom dla Rubi, to bym ją wzięła do domu.

 

A na koniec sama piękność z małym piękniochem ok 2 miesięcznym.

Oczywiście miała więcej szczeniaków, po cycusiach widać ,ale strażnicy tylko ją ze szczeniakiem z samochodu  wyjęli i zostawili. Całe szczęście ona jest pro ludzka i kochana, gorzej było złapać maluszka, bo wlazł pod samochód i nie można go było wyjąć. 

Sunia ma ok 1,5 roku i ma ok 6-7 kg.

 

 

 

 

IMG_6407 (800x603).jpg

IMG_6408 (800x547).jpg

IMG_6411 (800x690).jpg

IMG_6416 (800x533).jpg

IMG_6417 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Oj źle z tym Twoim zdrowiem :( grunt, że już trochę lepiej !

Jutro zaktualizuje stronę.

Czyli mała owczarka Elza. A pozostałe sunie ? 

Może młoda mamusia będzie Sisi ? Taka z niej mała księżniczka ....jakbym nie miała 5 w domu to bym ją chciała :p 

a rudy strachulec ma imię ? Jak nie to może Nela albo Nala. 

 

duzo zdrowia dla Anitki ! No i mam nadzieję, że uda ci się kogoś znaleźć równie dobrego do pracy. 

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, andzia69 napisał:

Ty chora, ona w ciąży :(  same nieszczęścia :(

Hehe dla jednego nieszczęście, ale dla drugiego szczęście:)

Długo się nią nie nacieszyłam a szkoda.

Ty tu nie marudź, tylko szukaj mi pomocy.

 

Andzia nikt tej mojej Rubi nie szuka na fb? 

Jutro wkleję jej zdjęcia . Dziś tylko kilka.

To taka identyko panna z charakteru jak ten mopsik z reklamy serdelek-spacerek.

Tak samo się zachowuje, bo nie lubi spacerów. 10sekund na siusiu i kupkanie i dyla do domu. A jak się chce iść dalej, to ona się zapiera.

Dziś ją zabrałam do lasu na chwilę i leżała w lesie na kocyku a my chodziliśmy. 

 

Zdjęcie robione przy drobnej  16 letniej dziewczynce. 

IMG_6517 (800x533).jpg

IMG_6531 (800x630).jpg

IMG_6563 (800x534).jpg

IMG_6568 (800x533).jpg

IMG_6570 (800x533).jpg

IMG_6590 (800x621).jpg

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam nie wyrabiam...

Nowego piesula dziś złapałam... taki niskopodłogowy, ale słodziak. Jak będę czasowa, to jutro fotki.

Marzenko zapomniałam Ci napisać, że Elza to jednak Elzo ....nadal w boksie warczy,  nie da się dotykać ,  wręcz ma pozę do ataku, ale przez kraty już mogę go głaskać po łebku i go wymacałam też od tyłu:P

 

A to zaległe fotki Dayi, Vayi i Rubi. 

Jutro jadą czarnulki na sterylkę, na smyczy chodzą już dobrze. Te zdjęcia są z soboty...kiedy były na 1 spacerze. To stress widać na zdjęciach zamiast przyjemności.

IMG_6517 (800x533).jpg

IMG_6531 (800x630).jpg

IMG_6532 (800x763).jpg

IMG_6533 (800x737).jpg

IMG_6538 (800x704).jpg

Link to comment
Share on other sites

Aaaa Edytko napisz mi tylko która jest która, bo ja ich nie rozróżniam :( ta w różowym to Daya? 

 

Jutro zaktualizuje stronę, Elzo również wyląduje w odpowiednim miejscu ;)

 

Będę po 13 kwietnia miała dla Ciebie paczkę ze smyczami i obrożami :D za bezcen udało mi się kilka fajnych na bazarku kupić, postaram się przed Wielkanocą Ci je wysłać :)

 

ide spać...Janek chyba już zasnął ...czort mały ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...