Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Dziś były na pierwszym spacerze Pola i Kali, oboje dają radę, chociaż Kali zachowuje się jak pies łańcuchowy a Pola jest jeszcze troszeńkę niepewna, ale chodzi delikatnie i z gracją:)

Wcześniej była uczona w boksie, bo bała się smyczy. 

 

A to nasza księżniczka niesamowitej urody i energii....mała, szalona prawie sznaucerka:) 

Z nią na zdjęciach nowy szczenior znaleziony w lesie...bardzo proludzki i kochany . Razem z rudą stanowią parę nie do ogarnięcia:)

Wiek ok 3 miesięcy.

 

Nie mogę dodać zdjęć:( co jest????? nawet tych co dodawałam wczoraj

 

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia przez zewnętrzny serwer można dodać bez problemowo ( np z google zdjęcia, czy jakiś fotosik). Albo możesz mi na maila wysłać :)

moze jutro da rade dodać zdjęcia bezpośrednio...już ostatnio był z tym problem, ale się naprawił na jakiś czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Edytko dostałam maila ze zdjęciami. Dodam je na stronę jak tylko mi Janek pozwoli. Zaliczamy właśnie pierwsze przeziębienie w jego życiu i ciężko go nawet odłożyć na 5 minut :( borok mój malutki. Ale typowy facet ..katar, stan podgorączkowy i może ból głowy a ten marudzi jakby co najmniej miał 39 temperatury...no ale biedak nie wie, dlaczego się źle czuje,eh.

 

Tak czy inaczej najpóźniej wieczorem, jak wróci z pracy Patryk, zdjęcia będą na stronie :)

 

Link to comment
Share on other sites

DSC_5084.jpg.4621fc2d64afca4834101a0e23ee49a3.jpg

Imeczka pozdrawia, wpadłam dać znać co u niej, bo niestety nie jest dobrze. Wątroba już wróciła do normy, ale okazało się, że Imka ma ogromną śledzionę ze zmianą guzkowatą, koło śledziony zaczął się zbierać płyn z brzuszku, więc szykowaliśmy się do operacji i usunięcia śledziony, bo nie ma co czekać, ona tam uciska narządy, ale na wypisie od Waszego weta było o bloku II stopnia podczas narkozy, więc dziś pojechałam z nią na echo i padłam niemal trupem :( ten wet nie kazał zrobić diagnostyki kardio? ten blok II stopnia to potężna arytmia, jutro Imka będzie miała założony holter na dobę i zobaczymy, ale to jest poważny stan i absolutnie nie mamy od kardiologa zgody na narkozę i operację :( trzymajcie kciuki, żeby jednak wyniki tego badania nie były takie przerażające. Ona pewnie dlatego jest taka malutka, bo to serduszko ledwo zipie :( także tak :( nieciekawie u nas, ale nie dajemy się tak łatwo

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Marzenko do adopcji poszedł szczeniak biało czarny szorściak i Zyzio oraz Porky.

Telma poszła na sprawdzenie, bo nie wiadomo czy da radę sama w mieszkaniu zostawać, ale dziś pan dzwonił, że na razie jest dobrze.

 

Trafiły 2 sunie młode, co biegały po ulicy.

Ktoś zgłosił, że to szczeniaki, ale wg mnie raczej młode sunie 8-10 miesięczne.

Zdjęcia potem...

Łapka Latka się goi, ale dopiero prześwietlenie za 3 tyg wszystko ujawni. Troszkę  młody płacze, bo widzi inne psiaki na spacerach a on-bida siedzi za kratami:(

Link to comment
Share on other sites

a nowa sunia w ubranku będzie mieć jakieś imię? Ciekawe...raczej komuś zwiała chyba niż ją ktoś wyrzucił...raczej nie wyrzuca się w ubrankach...na razie dodam ją jako bezimienną, co by na stronie już była

 

Trzymam kciuki za Telmę, daj znać, kiedy ją zdjąć :)

Link to comment
Share on other sites

Musiała być u kogoś na podwórku, że uciekła. Może będzie Vaya .....Daya albo te 2 czarnulki tak będą miały na imię..

 

edit

Już nie potrzeba jej dawać na stronę....

Tak jak myślałam sunię wydał najgorszy wet jakiego znam, Szczepski. Właścicielka dzwoniła , że ma po nią przyjechać za 2 h

Podobno wypuścili ją wieczorem na dwór, by pobiegała.

a sunia przyszła tu ok 6km . Ma mieć zdjęte szwy na dniach. 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Musiała być u kogoś na podwórku, że uciekła. Może będzie Vaya .....Daya albo te 2 czarnulki tak będą miały na imię..

 

edit

Już nie potrzeba jej dawać na stronę....

Tak jak myślałam sunię wydał najgorszy wet jakiego znam, Szczepski. Właścicielka dzwoniła , że ma po nią przyjechać za 2 h

Podobno wypuścili ją wieczorem na dwór, by pobiegała.

a sunia przyszła tu ok 6km . Ma mieć zdjęte szwy na dniach. 

 

 

 

 

o super , że znalazła się właścicielka :) Sunia na pewno się ucieszy !

 

to nowe będą Vaya i Daya - fajne imiona :)

Link to comment
Share on other sites

A to na spacerkach przepiękna Pola i pocieszny Kali:)

Pola, to prawdziwa dama. Wszystko robi z klasą i dystynkcją :) Jest chyba lekko w typie włoskiego charcika . 

Jak było można dać taką sunię na łańcuch a potem wywalić, bo nie szczekała...u nas szczeka.

Jest mądra i wrażliwa! Lubi przytulania i kontakt z człowiekiem, ale specjalnie się nie narzuca .

 

Kali, to taki troszkę lekkoduch, ale pocieszny i skupiony na człowieku.

Na spacerach cały czas szuka kontaktu z człowiekiem:) i widać, jak człowiek jest dla niego ważny.

Oboje bardzo ładnie przytyli a u Kaliego odrasta sierść. Tyle przeszły te bidy i nadal takie ufne.

IMG_6139 (800x533).jpg

IMG_6141 (800x533).jpg

IMG_6146 (800x800).jpg

IMG_6149 (612x800).jpg

IMG_6166 (800x555).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...