Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Kajo się zapadł pod ziemię:(  

Jednak Markiz to sunia, z kołtunami...i do tego zaciążona. Zaraz umawiam weta.

Czyli Markiza, ale zmienimy imię...tylko muszę pomyśleć.

Macałam sama osobiście, ale miałam ją na rękach i gromada dzikusów szczenoirów z Abbą obok, to mnie chyba pogięło. Jednak kołtuna za siusiorka wzięłam.

Najgorsze, że nie mam miejsca w domu:( a tu 2 suki po aborcyjnej będą do mnie musiały trafić, bo jeszcze złapała się dzika sunia zaciążona do klatki, czyli nie matka tych dużych szczyli a jeszcze inna...ale z tego samego miejsca.

No i najgorsze, że teraz jak mam lekarzy poumawianych, to tyle psów trafiło..i do tego problematycznych:(

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, słodkokwaśna napisał:

Na środę sterylki. Prima i Nesca już były.

Może...Kika, Lika...nie wiem... Gutka...tyle już było suczek....i chyba wszystkie fajne imionka już były.

 

 

To Prima i Nesca musiały być zanim zaczęłam robić stronę ;)

Lika ładnie, nie było.

A Gutka może być dla dzikuski co jeszcze zdjęć nie robiłaś ;)

To jeszcze imię dla MArkizy ( jeśli nie Maska) i mogę do końca zaktualizować stronę 

Link to comment
Share on other sites

poszukiwana jest od listopada sznaucerka 7 letnia z padaczką i slabym tatuażem w pachwinie

ZAGINĘŁA !!:( KIERLIKÓWKA /GMINA TRZCIANA

06.11.2018r po 23:00

Suczka sznaucer miniaturka czarno-biała. Suczka wabi się Avena ma 7 lat, przyjazna, niegroźna lecz na pewno wystraszona.
Choruje na padaczkę 1f641.png:(! Nie ma czipa, ma średnio widoczny tatuaż na pachwinie.
Każda informacja na wagę złota!!! 
Dla znalazcy nagroda
tel: 14 613 70 75

 

sunia nie ma 2 przednich gornych zębów

 

46064638_869172136614409_4646950354217336832_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Andzia to nie ona, ta moja to ciniutka jest .wygląda jak ratlerek szorstkowłosy.

Nowa sunia, dzikuska co się złapała na klatkę łapkę to podobna raczej do Rony, tylko mniejsza:) 

A to rodzinka z mojej łazienki:)

Rita ( mama) i 2 sunie ok 3-4 tyg. pieronice a nie sunieczki:) Pełno ich wszędzie i niczego ani nikogo się nie boją:) 

Do schrupania!!!

Te duże szczeniory to nie mają szans w zabawie, te małe je terroryzują:)

Przez noc i pół dnia są osobno, te duże śpią na wiatrołapie, bo Rita musi odpoczywać . A tak to jest sajgon!

Rita jest czysta i źle się czuje w łazience, bo nie chce się załatwiać przy szczeniakach. Ale to dzikuska, to na razie tak musi się męczyć...

Może jutro wezmę je do dużego boksu, jak będzie cieplej....tam będą mieć lepiej. 

 

IMG_20190128_105958_1 (600x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...