Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Oj to niedobrze z tym zdrowiem :( Niestety w Polsce, jak chce się leczyć na NFZ to...trzeba mieć żelazne zdrowie do tego -.-

 

Biedny Robin...i to po kilku miesiącach, nie dziwota, że płacze. Przywróciłam go na stronę. On mieszkał na podwórku/w domu? Wiesz może jak się zachowywał na spacerach, w domu itp? 

Zmieniłam wiek Primowi na 8 lat.

 

A jak Happy? Wraca, czy zostaje w nowym domu ?

Link to comment
Share on other sites

Marzenko nie wiem nic gdzie mieszkał, wcześniej miał mieszkać w domu i na podwórku Trochę tu i tu.. Ale nie mogę się denerwować, to nawet nie wyszłam do nich, tylko Andrzej a on zabrał psa i tyle.

Happy nie mam wieści. 

NFZ masakra!  na dzień dzisiejszy rezonans magnetyczny, dostępny termin sierpień. A po wizycie u lekarza za 9dni , to pewnie będzie dopiero we wrześniu.

Link to comment
Share on other sites

Robin, smutny bardzo:( ciągle płacze.

Na spacerze z Felą i Joko. Fela się zrobiła fajna, daje się już głaskać i na spacerze zachęca do zabawy. Oczywiście umie chodzić na smyczy, ale jest puszczana, bo jest usłuchana.

A u Joko na policzku ciągle ten guzek:(

W boksach, to nie demolka zrobiona przez psiaki, tylko przez nas, by miały cieplej pod łapkami, porozwalaliśmy poduszki i kołdry.

 

 

IMG_4540 (800x533).jpg

IMG_4614 (678x759).jpg

IMG_4617 (800x631).jpg

IMG_4622 (800x441).jpg

IMG_4627 (761x800).jpg

Link to comment
Share on other sites

 Tak, to prze grzeczny prawie pekinek:) Najpierw go zaszczepimy, potem ogłosimy. Nie będzie problemu z domkiem. Nie potrzebuje specjalnej reklamy jak inne pieski, które czekają na dom latami....np. Joko 8lat

A z plaskatymi mam złe doświadczenia, kiedyś pekinek czekał  na zabranie 3 miesiące i w końcu sami go ogłosiliśmy i wydaliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Tak narzekałam, że nie mam psów .....to teraz mam za karę 11 w domu , w tym 8 dzikusów i tylko 3 proludzkie Abbę i 2 malutkie szczeniorki.

A teraz zaczynam przedstawienie po kolei...:

Zacznę od boksowych, bo też mamy 3 nowe.

 

Sunia ok 2 lata, urocza i słodka, lekko wystraszona...imię? to ta czarnulka .

 

Pies z nią kudłaczek, chudziutki , cały w mega kołtunach, wiek jutro..jak go będziemy retuszować a imię to Porki:)Waga ok 6 kg

Też lekko wystraszony, ale kochany:)

 

No i starszy bidulek, też jutro wiek ...waga ok 4 kg...mega chudy<  same żebra!!!! słodki i grzeczny. Imię Markiz:)

I jeszcze fotki Elfika:) 

Na koniec dzikie szczeniory z lisiej nory, ok 2 miesiące.  Będą duże.

Jedna dziewczynka czarna, nie ta mordka szorskowłosa, tylko druga z przodu.

Ten jasny z niebieskimi już rezerwacja, ale chyba najbardziej dziki.

Ogólnie, to nie wiadomo, czy ich borsuczyca nie wychowywała, bo z ich nory uciekła , kiedy małe były wydobywane.

Łapanka trwała 3 dni, ale jeszcze jutro jedziemy, by sprawdzić czy jest jakaś matka lub czy nie zostało jakieś małe.

Szczeniorka dziewczynka to ze strachu nawet do wody wskoczyła i pływała aż jej nie wydostali.

Masakra była, każde w inną stronę uciekało. Było od nas 3 ludzi i tak było ciężko. 

 

Jeszcze mam sukę dzikuskę w domu ( wygląda jak Kajo) z malutkimi 3-4 tyg córeczkami, ale zdjęcia jutro bo padam..

Też  są z nory . Podobno było więcej szczeniaków, ale coś je zjadło:(:(

 

 

 

 

 

IMG_4857 (514x800).jpg

IMG_4860 (800x534).jpg

IMG_4873 (800x534).jpg

IMG_4876 (800x643).jpg

IMG_4884 (800x666).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...