Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

na olx Eska i Emka mają sporo wyświetleń, ale odsłon tel tylko jedną ...

 

Sticz też ma dużo wyświetleń...i Bystry...szkoda, że o nich się ludzie nie "biją" 

Uzzka Funia i Messi mają ponad 200 wyświetleń...a telefonów a nich brak...ale przyjdzie czas, kiedy niemal każdy psiak znajdzie dom ;)

Link to comment
Share on other sites

co u Was słychać?

był choć jeden telefon z ogłoszeń ?;)

 

Melduje, że pomimo tego, że musiałam w pracy zostać dziś dłużej... i psiaki były same 10 h, to NIC nie zrobiły ;) Znaczy napaskudził mi ktoś na kafelki w kuchni, ale po tylu godzinach to zrozumiałe ;) Nic nie zjedzone, nie nadjedzone i nie zniszczone..albo tak dobrze ukryły swą zbrodnię, że jeszcze nie zauważyłam :D

Link to comment
Share on other sites

Znowu trochę adopcji i trochę rozczarowań.

Niestety te rozczarowania bolą bardziej niż się to wydaje a psy chyba to wyczuwają,  jakoś są bardziej smutne. Tak jest z Bostonkiem....znowu kicha:(

 

Dobrze,że chociaż niektóre adopcje cieszą szczególnie :)

 

Tak jest w przypadku Emki i Eski:)

 

To z domciu dziewczyny nas już pozdrawiają...wspólnego:)

 

 

 

 http://oi65.tinypic.com/20ighuo.jpg

 

 

Marzenko ze szczeniaków zostały 2 chłopaki niebieskie i biała szczeniorka:)

 

A to Nora,  zrobiłam jakiekolwiek  zdjęcia bo nie  ma od dawna . Tylko takie mało widoczne.

Sunia w domu jest , ale tak jakby jej nie było.

Siedzi cichutko w swoim kąciku, nic nie niszczy , zachowuje czystość i płacze tylko jak nikogo nie ma...czasami. Nie wiem o co chodzi, ale nie zawsze.

Daje przy sobie wszystko robić . Na rękach zamiera ze strachu, ale lubi jak ją wieczorem biorę na kolana i głaszczę.

Rano i kiedy do domu wracam... radość, tańce i skowyczenie jest kilkuminutowe a potem cisza.

Od psów raczej trzyma się z boku, ale  z Fibi  pod koniec jej pobytu u nas szalała w zabawie .

Malutko je..jak ptaszek. Kiedy ją wypuszczam przed dom, to się załatwia  i szybko leci na około domu , na taras i puka aby ją wpuścić . Na smyczy tak jak na rękach zamiera.

Ogólnie najlepszym dla niej domem , byłby dom tak jak u mnie. 

Nie wiem czy kiedyś zrobię jej ładne zdjęcia, bo boi się aparatu i wszelkich nowych rzeczy ...nawet innych zachowań niż dotychczasowych.

 

 

nie mogę wklejać zdjęć:( o co chodzi??/

Link to comment
Share on other sites

Super że Eska i Emka mają się dobrze !

 

może jakaś awaria znowu mała na dogo..spróbuj jutro ;) albo 3-4 zdjęcia podeślij mi na maila

 

biedny Bostonek nie ma szczęścia :( ale znajdzie się coś dla niego!

 

dobrze, ze szczeniaczki się "rozeszły", jutro uaktualnię stronę :)

 

szczeniaczek, który był u mnie ten niecały jeden dzień, pojechał dziś po 8 rano. Umowę mam podpisaną, ona wam od razu jest potrzebna, czy może poczekać na następny transport psiaków do Katowic? :) Jak jest potrzebna od razu, to wyślę pocztą.

 

Transporter przetarłam, kocyki wyprałam...znaczy pralka wyprała ;) więc teraz czeka wszystko spokojnie na odbiór.

Link to comment
Share on other sites

śliczna Nora :)

ona jest jak moja Masza ! Nie dość, że podobna, to na zdjęciach wygląda jak bity pies ;) Masza ma takich 80% zdjęć...serio...zrobić "pozytywne" zdjęcie Maszy graniczy z cudem...Norze pewnie jeszcze gorzej, skoro małą peszy aparat...

zaraz dodam zdjęcia na stronę i zmykam spać.

 

A maluszek był u nas grzeczny. Znaczy w transporterze nie siedział, bo wtedy udawał ( z wielkim powodzeniem) syrenę alarmową....ale bawił się z naszymi psami, kotami...obszczekał Patryka kiedy ten wrócił do domu :D Ogólnie biegał za Holi i resztą i kiedy one szczekały to on stał parę kroków za nimi i też szczekał :D Noc spędził na podusi pod kocykiem, zaraz obok łóżka...a ja spędziłam noc z zwisającą z łóżka ręką, bo co zabierałam dłoń to mały zaczynał skamleć....póki go głaskałam był spokój ;) Niestety mam wredne suki ( dosłownie :D ) i nie chciały one z maluszkiem spać ;)

 

Jutro, jak mi z głowy nie wyleci, to napiszę sms'a do pani Anny z pytaniem, jak malec :)

Link to comment
Share on other sites

Jejku myślałam, że straciłam już wejście na dogo....

 

Nie mogłam się zalogować:(

 

Do tego byłam bardzo chora a....

U psiaków  chyba bez zmian.....

Jedynie Racja rozpacza po adopcji szczeniaków ....mam nadzieję,że jej przejdzie bo nie chciałabym szukać dla niej szczeniaków na pocieszenie.

 

aa Kross ma już domek:)kross.jpg

 

Szczęścia  skaczący i radosny  psiaku ! 

 

 

Jeszcze Ross zaraz po kastracji wróci i Nobel pojechał do weta na poprawkę zabiegu. Drut mu wylazł:(

 

Ostatnio też odwiedzają nas dzieci ze szkoły. Przychodzą na pogadanki odnośnie,, zachowania względem bezdomnych psów''

Jakiś program muszą w szkołach(odbębnić) przerobić , co im Unia nakazała i przychodzą....tylko czy to coś da?//

Jak i tak rodzice i nauczyciele są antypsiowi:(

Link to comment
Share on other sites

oj z tym dogo...

 

w wolnej chwili potwierdź proszę, że kasa dotarła ;) :

1. http://www.dogomania.com/forum/topic/333519-zako%C5%84czony-rozliczam/page-17#entry16633056

2. http://www.dogomania.com/forum/topic/333562-zako%C5%84czony-rozliczam/page-7#entry16628617

 

 

to jakieś szczeniaczki u Ciebie zostały, czy wszystkie znalazły już domy? bo się w tych maluchach pogubiłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj trafiły 3 Onki a przedwczoraj jedna Onka.

Wszystkie piękne ,łagodne ... tylko niedożywione.

 

Zaczynam od pary . Prawdopodobnie mogą być z jednego domu. Zostały znalezione w tej samej miejscowości i zachowują się tak jakby się znały długo.Jedzą z jednej michy.Są po wszystkich weterynaryjnych zabiegach.

 

Sunia młodziutka i chudziutka ok 8-10 miesięcy . Jest mała jak na Onkę , ale energiczna i pyskata:) 

Chyba pojedzie do Mundiego...do Pani Teresy.

Imię Menda;) żartuje.....ale może coś podobnego do Mundiego....np. Mura

 

A pies może Uran..?

Ma ok 2 lat i jest opanowany i dosyć spokojny, ale niedawno miał kastrację. Może dlatego?//

Jest dosyć postawny i najlepiej odżywiony.

 

Mura:)

i4rg9z.jpg

 

169hxtc.jpg

 

16gykr6.jpg

 

bgtg6o.jpg

 

2hdr9fd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Teraz największa chudzina , nie wiem jak to zrobiłam ,,...ale zdjęcia nie oddają stanu faktycznego. Bardzo chudy i ma zanik mięśni. Z tego powodu trudno mu utrzymać równowagę , łapy mu jakoś uciekają:(

Mam nadzieję,że to tylko wynik niedożywienia a nie choroby. Obserwuje go wnikliwie a potem go wybadamy jak  samo jedzenie nie pomoże.

Apetyt  na razie mu dopisuje:)

Ma ok 2-3 lata i jeszcze brakuje mu kastracji do szczęścia;)aby mieć wszystko za sobą . Niestety, musi się poprawić.

Może będzie Pluton>../?

Do ludzi fajowy a do psów nie.

 

ild16e.jpg

 

2z80y0x.jpg

 

2zsqvcy.jpg

 

vqtzsz.jpg

 

5b1rox.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...