Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Zimno zimno...za zimno

przepraszam za opóźnienia na stronie...ale nie dość, że w pracy źle (sobie kierownictwo dziś zażyczyło zebranie o 21.00 dla wszystkich pracowników...ciekawe czy jutro będę jeszcze mieć pracę...) to jeszcze cała szczęka mnie boli bo się nabawiłam zapalenia dziąsła :( spaaać przez to nie mogę...

 

Zaraz na maila pójdzie baner :)

 

a ..i mam jeszcze jakiegoś wrednego wirusa komputerowego, co mi w przeglądarce miesza...ja się do elektroniki nie nadaje ....

Link to comment
Share on other sites

Marzenko nie ma sprawy. Dzięki za baner, ale coś Asi nie pasi, bo już wstawiła zdjęcie Skauta i teraz nie ma tyle miejsca.

Może jak będziesz miała czas, to coś nam podpowiesz lub poprawisz ....

Wracaj szybko do zdrowia....

 

Nowy psiak ma właściciela, ale na razie  go nie dostanie dopóki  warunki nie będą należyte. Jutro przyjedzie pani do niego w odwiedziny.

Link to comment
Share on other sites

No i była jego pani . Szczęścia i radości było mnóstwo a potem płaczu jak pojechała, ale Lucky(bo tak ma na imię) zostaje  na razie u nas. W niedzielę mój Andrzej jedzie do nich obgadać  jak zabezpieczyć podwórko, aby Lucky nie uciekał. 

Pewnie trzeba mu zrobić kojec i porządną budę, aby mógł w nim siedzieć na czas pracy swojej pani, bo uciekał m.in też dlatego,że ona wychodziła na pół dnia. A on cwaniak jak już podłapał gdzie, to potem codziennie uciekał i biegał po miejscowości gdzie jego pani pracuje. Prawdopodobnie czekając na nią.

Ale grunt, że psiak jest  już bezpieczny a potem będzie bezpieczny na swoim podwórku....mam taką nadzieję.

Rodzina nie jest majętna i dlatego pewnie kojec sami mu wybudujemy...co do budy to się zobaczy.Dobrze,że jest kochany i on też bardzo kocha swoją panią.

To najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

Które psisko?

 

Właśnie pani dzwoniła i powiedziała,że  cały, dzisiejszy dzień poświęcili na budowę odpowiedniej budy i kojca dla Luckiego:)

Jutro Andrzej jedzie na sprawdzenie.

 

Marzenko, Oda i nowa sunia już po sterylce. ...możesz dać na stronę.Tak jak myślałam Ruda była zaciążona:( całe szczęście,że to dopiero początki. 

Link to comment
Share on other sites

Będę się dziś brać za dodawanie nowych psin i aktualizację. Póki miałam zawirusowany komputer nie chciałam logować się na stronę by tam mi czegoś nie zainfekowało...teraz powinno być już ok, mój kochany TŻ do 1 w nocy siedział i walczył z moim komputerem ;)

 

będę też ruszać z bazarkiem, postaram się dziś, trochę tego mam do zrobienia, ale powinno się udać :) o ile mnie gorączka nie zmorzy, albo ból szczęki...ja nie wiem, jedno małe zapalenie a tyle z tym kłopotów^^

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, nie miałaby pani nic przeciwko, jakbym nie przyszła w niedzielę? Bo miałam wczoraj urodziny i mnie koleżanki chcą zabrać na jakąś imprezę w sobotę  :roll: Może Pani Krysia by mnie zastąpiła, zeby psiaki nie ucierpiały i miały normalnie spacerki :)

 

 

Uuuuuu o urlop proszą  :klacz:  ja się za Tobą wstawiam!! Edi daj wolne dziewczynie!!! :megagrin:  :laugh2_2:  :ghost_2:

 

Aaa i miałam zapytać czy ta sunia o której mi mówiłaś onkowata co zaginęła i Pani szuka to w Radlinie zginęła i miała chore łapki?

Link to comment
Share on other sites

Uuuuuu o urlop proszą  :klacz:  ja się za Tobą wstawiam!! Edi daj wolne dziewczynie!!! :megagrin:  :laugh2_2:  :ghost_2:

 

Aaa i miałam zapytać czy ta sunia o której mi mówiłaś onkowata co zaginęła i Pani szuka to w Radlinie zginęła i miała chore łapki?

 Dzięki Pasji masz Karola urlop:)

 

Pasja co do suni ,to tak ...wszystko się zgadza i  te chore łapki też.

 

 

Marzenko kochana dziękuję za bazzarro:) rewelka jak zwykle!!!

Co do psiaków, to mamusia ok roku i imię ma Ama....a ruda sunia zapomniałam...jak sprawdzę to dopiszę..

Link to comment
Share on other sites

A mi wczoraj chodziło o tego psiaka co to ma właściciela... bo mam budę dla małego psa na zbyciu ocieplaną od środka styropianem, dwuspadową. Ale dla małego pieska. I musiała bym jeszcze w razie co zobaczyć w jakim  ona stanie jest... bo na pewno do odmalowania na nowo. 

Link to comment
Share on other sites

Marzenko proszę daj małego na stronę, bo ja odsyłam ludzi aby go zobaczyli na stronie i cisza....chyba wczoraj z 5 osób odesłałam a dziś 2.

Teraz patrzę a go nie ma, to sobie pomyśleli, że chyba  walnięta jestem:(

 

Nie ma też jego mamy a Lesio już znalazł dom, proszę abyś go zdjęła.

 

 

Jeszcze jakbyś mogła dać na stronę link do naszej strony na fb:)

 

https://www.facebook.com/pages/Bezdomne-psy-do-adopcji-w-Lisowie-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie/1529238623986156?fref=ts

 

 

(w końcu ktoś się zlitował i tam nas przedstawił:) Asia:)

Link to comment
Share on other sites

Marzenko już nie musisz szczeniaka dawać na stronę. Pojechał już do domku.:)

Wiem ,że za wcześnie ,ale ludziska bardzo dobrzy...pod stałą opieką weta bobo będzie . No i już dzwonili,że je bez problemu i nawet nie piszczy....tylko biega po domu z podniesionym ogonkiem .

 

Szkoda mi go było jak tu na dworze za mamcią biegał, bo ta nie chciała z nim w środku siedzieć. Tylko ona w  okrywie długich włosów a on bidoczek prawie goły i taki malusi... a teraz siedzi w ciepełku i mu dogadzają :)

Link to comment
Share on other sites

czyli Ama też już w domu, tak ?:)

 

Lesia zdjęłam, Rudej nie zrobię podstrony, póki nie poznam jej imienia ;)

 

Reszta powinna być aktualna, i teraz już na bieżąco będę wszystko robić..jak na razie mój sprzęt chodzi całkiem znośne (odpukać) :)

 

Za jakiś tydzień półtorej, będę też zmieniać stronę na zimowo - świąteczną :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...