Jump to content
Dogomania

Drago adoptowany!


Olja

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Biedny Drago...nic o tym nie wiedziałam:( On niestety już od jakiegoś czasu był cięty na większość psów...dlatego wybieg w jego przypadku to rzeczywiście średnio dobry pomysł:(
Myślę, że to, że ugryzł człowieka nie wynika z agresji do ludzi!!! zaatakował psa i pewnie nawet nie zauważył kiedy ugryzł człowieka....Biedaczek:(
Mam nadzieje, że domek po niego przyjedzie..tak mi go szkoda, bo to super psiak!

Link to comment
Share on other sites

Drago nie ugryzł mnie bo tak chciał, tylko podczas walki z innym psem pociągnełam go za obroze i był tak naładowany, ze odwrócił się i mnie chapnął... niestety P.Ania powiedziała, ze wycofuje go z wolontariatu... ale jako, ze on mnie ugryzł, to będe próbowała ją przekonać... P.Ania wie, ze to z winy wolontariuszki, nie psa. Nawet miałam później do siebie pretensje, ze w ogóle poszłam opatrzyć tą rękę, ale nie dało rady inaczej, krew się lała, a nie miałam apteczki przy sobie...
Mam nadzieję, ze Drago jednak pójdzie do domu...

Link to comment
Share on other sites

Kończąc dyskusję, osobiście uważam, że jeżeli już mamy mówić o winnych, to jest to kilka osób, z tym, że istotnie Paula akurat do nich nie należy.
Droga saphiro, byłabyś łaskawa nie ciskać na prawo i lewo oskarżeń i umoralniających tekstów (nie pierwszy raz Ci się to zdarza), bo nie do końca chyba wiesz o co chodziło i tu przyzwoitość nakazuje zachować milczenie. Z mojej perspektywy - psujesz tylko atmosferę w grupie. Nota bene - rzeczywiście ciekawe jest, że inne psy, które gryzą i ludzi, i inne psy - wychodzą. W tej konkretnej sytuacji był to Roki.

A wszystkich ciekawskich powiadamiam - Drago znalazł kochający dom.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe wieści, brawo Drago :multi::multi::multi: :roll:

A co do nieporozumień, myślę, że wszyscy jesteśmy tu dla psiaków, i to jest najważniejsze :) Jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia jakieś błędy, ale dla dobra piesków myślę, że wszystkie te błędy można wybaczyć i puścić w zapomnienie :)

Link to comment
Share on other sites

Ano właśnie!


[quote name='aeriel']Wspaniałe wieści, brawo Drago :multi::multi::multi: :roll:

A co do nieporozumień, myślę, że wszyscy jesteśmy tu dla psiaków, i to jest najważniejsze :) Jesteśmy tylko ludźmi, każdy popełnia jakieś błędy, ale dla dobra piesków myślę, że wszystkie te błędy można wybaczyć i puścić w zapomnienie :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Droga Olgo, nie będę zaśmiecać wątku Drago, ale jestem wolontariuszem dłużej niż ty i w porównaniu do ciebie szanuję zasady wprowadzone w schronisku i nie wprowadzam złej atmosfery... co do oskarżeń to ty zaczęłaś począwszy od bazarku oskarżając Marzenę na forum grupy, niesłusznie- odtąd cię chyba boli, że napisałam to co myślę i tyle na wątku
jak masz mi coś do powiedzenia to nie przez monitor, ale w schronisku (bo jakoś nigdy nie miałaś mi nic do powiedzenia prosto w twarz)

Pozdrawiam wszystkich
Drago powodzenia w nowym domu:)!

Link to comment
Share on other sites

No miałaś nie zaśmiecać, a zaśmiecasz. O bazarku dawno zapomniałam i to nie ja się zaczęłam wrzucać dwuznaczne teksty na ten, czy inny wątek. Ale co do tamtej sprawy - jak się coś robi za pieniądze, to powinno się to robić porządnie i bez szkody dla klienta - vide bezpieczeństwo w sieci. Co do rozmowy twarzą w twarz - mogę zadać dokładnie to samo pytanie. Dziewczyno, ile ty masz lat?! I bardzo Cię proszę o następną odpowiedź w realu.

Link to comment
Share on other sites

No ja się baaaardzo cieszę! No i cieszę się, że z Tobą wszystko w porządku :) Niedługo dostanę zdjęcia, to wrzucę na grupę.

[quote name='pralinka94']Dziewczyny, trzeba się cieszyć, ze Drago w nowym domu! To jest najwazniejsze i bardzo się z tego powodu cieszę! :multi:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...