Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

kurcze od czasu tych nieudanych remontów i zmian na dogo zupełnie zapomniałam o tym miejscu :(

 

a co u Basika? raczej bez zmian, jemu tam dobrze i nigdzie się nie wybiera i szczerze mówiąc bardzo mnie to martwi bo po raz pierwszy tak naprawdę osiągnęliśmy dno finansowe jako fundacja i mocno muszę pokombinować aby znaleźć pieniądze na przyszły miesiąc :(

 

żeby on nie był taką cholerą to mógłby biegać sobie razem z psami i zostałby tam, a tak to musimy bulić miesiąc w miesiąc. Nawet nie chcę liczyć ile to już jest kasy przez tyle lat :(

 

postaram się jakieś fotki znaleźć 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

W związku z wygraniem przeze mnie sprawy w sądzie dla Warszawy - Mokotowa o zapłatę za leczenie psa Basika w klinice SGGW, która ciągnęła się trzy lata, występuję z wnioskiem do moderatorów forum, którzy zbanowali mnie właśnie za" bezprawne" wyłudzanie pieniędzy od  właścicielki psa Magdaleny P. o przywrócenie mojego konta na forum i nicka: patrycja ostrowska, gdyż sąd nie podzielił zdania moderatorów forum i przyznał mi rację prawomocnym wyrokiem. Pozdrawiam wszystkich, również piechcię i stonkę, która wykończyła Basiowi nerki, bo w czasie pobytu u mnie żadnych śladów kamieni na usg i rtg nie było widać. To może ta kuracja waszą cudowną suchą karmą tak podziałała...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jak dawno mnie tu nie było, łojeju, czegoś tam na dogo szukałam to i tutaj zajrzałam, u Basia wszystko gra, zdrowy i wesoły, nerki też pracują idealnie.

Magda rzeczywiście musiała pokryć koszty kliniki SGGW, nie chce mi się tego nawet komentować. Basik jest u nas strasznie długo, a ona cały czas REGULARNIE płaci za jego pobyt. Ostatnimi fotkami Was poczęstuję i uciekam bo widzę, że wraca tu złooooooo :P

Basio z Magdą i bez :)

Brudny ale szczęśliwy, głowa mnie bolała jak się ściskali :)

 

https://plus.google.com/photos/100720366837556242361/albums/6177328147733875345?sview=26

Link to comment
Share on other sites

DSC07503.JPG

 zobaczcie jaki to cudny zwierzak :) ZDROWY WESOŁY :) skakał jak mały baranek :)

 

kochani zapewniam was, że Basikowi nic nie jest i czuje się jak najlepiej i nie dajcie się prowokować. Kto psa prawie wykończył dobrze wiemy. Te kilka lat wiele nerwów i przede wszystkim zdrowia mnie kosztowały. Żałosne przepychanki sądowe przypłaciłabym życiem. Ale spoko, żyję :)

 

Patrycjo chciałaś kasy to masz, wpłaciłam ci wszystkie swoje oszczędności, bo z psich pieniędzy nie miałam sumienia brać.Cenię sobie święty spokój. Duma cię rozpiera jak widać, bo to było do przewidzenia że przylecisz tu jak dzieciak się pochwalić. Gratulujemy. Tylko uprzejmie cię proszę nie pojawiaj się tu więcej bo my smrodu nie lubimy. A do moderatora to pisz osobiście a nie na forum się żalisz. PO za tym sąd wypowiadał się odnośnie płatności za fakturę a nie zbanowania twojej żałosnej osoby.

 

Przez te wszystkie lata nie pisałam o tej rozprawie sądowej bo nie chciałam już tu siać zamętu. Teraz już wiadomo o wszystkim, wyjaśnione. Basik czuje się świetnie poza tym, że nadal nie ma swojego człowieka i przejdźmy do porządku dziennego. 

Jutro jak nie zapomnę wstawię wam filmik z Basikiem :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Basika z wizytą. W końcu po tylu latach. Wiedzie mu się fajnie :) Hoteli przeprowadził sie bliżej mnie stąd pomysł na odwiedziny :) zawsze to 80km a nie np. 120 :)

Basio ma swój osobny duży kojec, ale i tak najszczęśliwszy jest przy ludziach. On jest niesamowitym pieszczochem ale raczej na swoich warunkach. Jego terierowaty charakterek nie opuszcza go :) Basik lubi się przytulać i to od decyduje kiedy będzie koniec. Nie cierpi czesania a tym bardziej obcinania, dlatego niestety mimo prób wszelkie zabiegi kończą się lekką narkozą. Teraz czeka go obcinanie. Niestety przy każdej próbie czesania czy nawet wyjęcia słomy z jego filcującej się sierści kończy się kłapnięciem zębami :( dlatego tez może wygląd ma niezbyt reprezentacyjny. 

Macie pomysł jak oswoić psa z czesaniem? Bo on naprawdę jest nieprzewidywalny i nie wiadomo kiedy kłapnie zębami. Nawet jak tyle nogi zaplątały mu się w smycz to musiałyśmy kombinować jak je odplątać, żeby nie oberwać od księciunia. Pod tym kątem ma podły charakter. 

Jest mega stęskniony za człowiekiem. Na podwórku radzi sobie całkiem nieźle. Czasami wpada na jakieś przedmioty ale ogólnie radzi sobie. No i nadal pała agresją do wszystkich zwierząt. Okropny jest !!! o ile łatwiej by mu się żyło gdyby nie był taką podlizną.

No i chyba tyle z wieści o Basiku. Jest mega kochanym pieszczochem. Jak on się cieszył ze spaceru, skakał jak baranek, uwielbia zabawki, piłki, kostki. Wszystko.

https://www.youtube.com/watch?v=rrmT8DGXKoA&feature=youtu.be

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

ogłoszenia te podstawowe ma, resztę jak przychodzą mi aktualizacje to robię na bieżąco. Wiecie co...ja już chyba straciłam nadzieję :( bo pieniądze już dawno :( gdyby nie był taką cholerą, mógłby u Ani zamieszkać z innymi psami, koszta byłyby mniejsze albo i wogóle. Ale on niestety jest nieobliczalny i jest  w stanie zaatakować psa w każdej chwili :( 

 

sorki, że tu nie wchodzę nie piszę, no ale co tu pisać :( Basio jest na swój sposób szczęśliwy. Mógłby mieć lepiej, raj na ziemi gdyby nie jego paskudny charakter. Trudno...ale problem w tym, że niestety rzeczywistość jest brutalna, płacić trzeba a Basik tryska zdrowiem i jest nadal młodzieniaszkiem :) 

 

noo dziewczyny ! koniec tej gierki...:) bierze go któraś z was do swojego domu i mamy 'problem' z głowy :P więc która?? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...