Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

Ja ze spokojem podeszłam do zmiany, bo miałam nadzieję, że to się wszystko jakoś wyjaśni i będzie dobrze. Niestety nadal nie mogę się połapać co jest gdzie. Najbardziej mnie denerwuje, że nie ma żadnej informacji od administratorów, albo ja jej nie mogę znależć, dotyczącej nowych zasad/regulaminów itd. Nie wiem jak szukać bazarków, nie mam połowy wątków... Można było do wszystkich użytkowników wysłać przed zmianami informację o planowanych zmianach i nowych zasadach. Przepraszam Basiku, że się na Twoim wątku wywnętrzniam, ale zeżliłam się dzisiaj....

Link to comment
Share on other sites

no ale ja tak samo uważam. W swoich subskrypcjach mam teraz połowę obcych wątków, których nie znam, nie ma nawet opcji ich usunięcia.Kiedyś można było robić sobie 'porządek' usuwając stare i niepotrzebne. 

 

cały czas myślę nad bazarkiem, bo ma tonę rzeczy psich tylko szkoda mi mojej pracy jak nikt tu nie wchodzi :( a na fb nie umiem jakoś tego rozreklamować żeby szło :( jeszcze zastanawiam się nad allegro

 

zrobiłam zakupy dla Basika, dostanie na dniach 30kg karmy + 12 puszek gdyż ciocia Ania go rozpuściła i nie chce jeść suchego :)

 

DSC05058.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...