Jump to content
Dogomania

Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='Agata Balu']piechciu, wpisz w wyszukiwarce Fundacja Kastor - tam będzie wszystko[/QUOTE]

dziékujé Zosiu ze czuwasz :)

[quote name='stonka1125']ale Emilia na stałe w Irlandii, strach dzwonić....[/QUOTE]

hihi, Stonko, ale na miejscu jest Ela w Krakowie, na stronie www jest wszystko co potrzeba do faktury, ale nadal nie wiemy ile wynosic mialaby kastracja u weta którá Kastor mialby oplacic w wysokosci zblizonej do tej z akcji sterylizacji. Podaj nam cené, potem wyslij "metryczké" na maila, dopiero potem mozna brac na nas fakturé.

Link to comment
Share on other sites

Stonka - teraz to już pewnie za późno - chyba, że już udało się ustalić. Powinnaś ustalić koszt kastracji (bez operacji oczka) czyli ile w tej kwocie to będzie kastracja i poinformować o tym Fundację - Fundacja mogłaby wtedy pokryć koszty zamiast tych 120 zł może te kilka zł więcej. W lecznicy pytasz też o możliwość wystawienia faktury PRZELEWOWEJ na tą kwotę - a resztę płacicie Wy za operację oczka (operacja 2 w 1 oczywiście).

Mając te dwie informacje (jak znasz cene kastracji i wiesz, że dostaniesz fakturę przelewową na to)piszesz metryczkę na maila KASTORA (wzór był tu wklejany) i ze strony fundacji spisujesz sobie dane do Faktury PRZELEWOWEJ. Po operacji wysyłasz fakturę do Fundacji i oni płacą przelewem za kastrację Basika :)

Link to comment
Share on other sites

Stonko cytuje post Emilii:
[I]Stonko, teraz jest akcja sterylizacja, jesli ten wet bierze udzial, to za malego psa wg cennika z programu Arki jest 120zl. warto skorzystac. jesli on nie bierze udzialu, to zrób tylko oczko a weta poszukamy z akcji do jajek. Fundacja Kastor propaguje te marcowe tanie sterylizacje i pokryjemy kastracjé Basia w ramach akcji marcowej.

Poprosimy tylko o wypelnioná metryczké na maila: [/I] [I][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[FONT=sans-serif]Data[COLOR=black][COLOR=#1F497D][COLOR=black]i typ[/COLOR] [/COLOR]zabiegu[/COLOR]: 120zl (w ramach akcji sterylizacji za malego psa)
Imié psa i plec:[/FONT][/I] [I]
[FONT=sans-serif]Cena zabiegu:
Nazwa Gabinetu Wet:[/FONT][/I] [I]
[FONT=sans-serif]Miejscowosc:
Zdjęcia lub link do wątku:
Kto zgłasza (imié, nawzwisko, adres, telefon, nick z dogo):[/FONT][/I]

Czyli uzgadniacie, ze wet wystawia fakturę na kastrację na 120 zł a reszte płacicie z uzbieranych pieniędzy. Chyba tak bedzie dobrze? Dane do faktury na na stronie [URL="http://www.fundacjakastro.org"]www.fundacjakastro.org[/URL]. W fakturze zapis kastracja bezdomnego psa i jego dane.
Nie jestem pewna czy czegos nie pokrecilam więc mozesz napisac do emillki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub Elik: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Stonko cytuje post Emilii:
[I]Stonko, teraz jest akcja sterylizacja, jesli ten wet bierze udzial, to za malego psa wg cennika z programu Arki jest 120zl. warto skorzystac. jesli on nie bierze udzialu, to [B]zrób tylko oczko a weta poszukamy z akcji do jajek[/B].
[/QUOTE]

ale to nie jest dobre dla psa - dwa razy poddawać go narkozie żeby tylko zrobić kastrację u weta biorącego udział w akcji

Link to comment
Share on other sites

Viris, AgataBalu, dziékujé Wam za podanie info jak to sié robi :)

Malawaszko, to o jajkach osobno to byla sugestia na poczátku, ale potem byly ustalenia ze jednak razem to zrobic, tylko faktury osobno za te zabiegi, dokladnie caly proces opisuje Viris (dziékujé) a metryczké przekleila AgataBalu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ale to nie jest dobre dla psa - dwa razy poddawać go narkozie żeby tylko zrobić kastrację u weta biorącego udział w akcji[/QUOTE]

Jak ja kocham takie posty napisane bez przeczytania dalszych postów! :-( Coś przeczyta nie czytając dalszych lub wczesniejszych i JUZ ODPOWIADA!!! I to kto? Malawaszka która uważałam zawsze za sensowną osobę. :-)

Link to comment
Share on other sites

i to jedno zdanie sprawiło, ze zmieniłaś zdanie :lol: nie robię przecież awantury, Emilia odpisała bez obrazy więc po co to? wiem, ze atmosfera na dogo jest dość napięta, ale nie potrzeba tego na wszystkie wątki rozciągać ;)



edit: a w ogóle to zajrzałam tu z nadzieją, że są już wieści jak przebiegła operacja? :kciuki:

Edited by malawaszka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']...dokladnie caly proces opisuje Viris (dziékujé) a metryczké przekleila AgataBalu.[/QUOTE]
Pozwolę sobie wkleić zaktualizowaną metryczkę wraz z pełnymi danymi potrzebnymi do wystawienia faktury oraz pewnymi ważnymi informacjami.

[COLOR=black][FONT=Arial]M[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][COLOR=black]et[/COLOR]ryczka, którą należy wypełnić i przesłać na adres Fundacji: [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#000000][FONT=Arial][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0066CC][email protected][/COLOR][/EMAIL][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=Arial]

[/FONT][/COLOR][FONT=Calibri]Data i typ zabiegu:
Imię psa / płeć:
Cena zabiegu:
Nazwa Gabinetu Wet.:
Miejscowość:
Zdjęcia lub link do wątku: [/FONT]
[FONT=Calibri]Nazwisko i imię zgłaszającego / nick z dogo: [/FONT]
[FONT=Calibri]E-mail zgłaszającego: [/FONT]

[COLOR=#000000][FONT=Arial]Proszę powiedzieć wetowi, że na fakturze ma być napisane, że to za kastrację psa i imię tego psa, a nie jak zwykli pisać Usługi weterynaryjne.[/FONT][/COLOR][B][COLOR=#000000][FONT=Arial] Musi być wyraźnie napisane, że to za kastrację i imię psa.[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#000000][FONT=Arial] Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na:

Fundacja KASTOR
ul. [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Siewna 23//23
31-231 Kraków
NIP 9452164992

Metryczkę proszę wypełnić i przysłać jak najszybciej. [/FONT][/COLOR][B][COLOR=#1F497D][FONT=Arial]
Ważne: Faktury będą honorowane tylko po uprzednim zaakceptowaniu przez Fundację ceny zabiegu podanej w metryczce.[/FONT][/COLOR][/B]
____________________________________________

Link to comment
Share on other sites

No raczej za późno już, sory ale ja nie jestem w stanie ogarniać takich rzeczy, Basio już po wszystkim, bez jajek i bez oczka, zdezorientowany i nieszczęśliwy. Cały zasiusiany biedak, kąpiel będzie potrzebna jak się chłopak zagoi. Szwy śródskórne załozone więc nie ma nic do zdejmowania, na razie wygląda to ok, Basio z powodu bólu i zdezorientowania w nastroju gryzącym, założyłam mu kaganiec bo nie chcę kolejny raz spotkać się z jego zębami. Mam nadzieje że teraz mu ulży i będzie spokojniejszy. Zdecydowanie lepiej będzie wyglądał bez oczka a i jajka żegnamy bez żalu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Biedaczysko - trzymam :kciuki: za szybkie gojenie! boleć go nie powinno teraz - prędzej to gryzienie to ponarkozowe zdezorientowanie - uważajcie na siebie[/QUOTE]

Tak, to zdezorientowanie, Basio potrafi capnąć jak czuje sie niepewnie, juz jak narkoza zaczynała działać to nie wiedział co się z nim dzieje i zaczął atakować, kurcze on nie widzi więc nie wie co, kto i dlaczego, nie musi byc zadowolony, oby sie pięknie goiło to będzie wszystko ok :)

Link to comment
Share on other sites

nie mogę się dodzwonić do stonki bo stoneczka ma wyjątkowy talent do konferencji telefonicznych:D
ale wydaje mi sie że z ta fakturą jest już musztarda po obiedzie, bo ten wet jest 50km stąd, więc nie będa jechali po fakturę. Chyba że uda się z nim dogadać telefonicznie i zgodziłby się wysłać ja pocztą. Dlatego chodziło mi o to aby załatwić i dogadać to wczoraj.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj lepiej, jest spokojniejszy, najgorsze jest to, ze jak wychodzę z nim na dwór to muszę go wynosić na rekach a on wtedy nie jest zadowolony i powarkuje, a u Basika od powarkwiwania krótka droga do gryzienia:/ Ale czuje się zdecydowanie lepiej, kołnierz zdejmuje sobie w mniej więcej pół minuty. Dostał nową karmę, rzucił sie do miski i...odszedł, ale potem ja przeprosił i zjadł, nie wszystko ale zjadł. No i wygląda przecudnie, to znaczy urodą on nie grzeszy ale wygląda zdecydowanie lepiej bez tego wiecznie zdziwionego teleskopu.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=royalblue]Witam. Jestem nowa na wątku Basikowym.
Mam nadzieję, że Basik czuje się dobrze. Teriery są twarde.
Proszę o nr konta na pw. Chciałabym wpłacić pewną sumkę na chłopaka i zadeklarować comiesięczne wpłaty.
Pozdrawiam.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...