Jump to content
Dogomania

Wroclawskie pieski proszą o domy !!


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

potrzebna ci data nadania - kiedy wysłała i nr nadania listu-paczki i info czy wyslana byla poczta - jesli tak to czy jako list polecony czy jako paczka? często listonosz nie zostawia awizo i przesyłka moze byc na poczcie - wtedy jak podasz Pani z poczty info czy list czy paczka + nr to ci Pani na poczcie powinna sprawdzić.
poza tym pocztą od daty nadania może iść 14 dni.

Link to comment
Share on other sites

Witam. Znalazłam na hubach suczkę białą sznaucerkę, nie określę wieku, bo się boi. Cieczkowa. Była kryta przez psa na osiedlu. Przy czerwonej obroży ma znaczek od szczepienia z tamtego roku, z gabinetu na ul centralnej (Brochów). Z numerem tego szczepienia, także dane własciciela będą, ale na razie lecznica ma wyłączony telefon. Nie ma czipa. Szukam kogoś kto ją przenocuje- ja mam jeden pokój i 2 swoje psy;/.
Proszę o telefon, jeśli ktoś może. 509 301 967
Kasia Borkowska

Link to comment
Share on other sites

ojej, przenocuje i co dalej?
no moze ktoś ma miejsce... i możliwości..
Kasibor to ona nocuje u Ciebie dzis?
trzeba zrobic ogloszenia i porozwieszac, wtedy znajdzie się właściciel! i to od razu dzisiaj trzeba było zrobic, a jak nie to jutro

Link to comment
Share on other sites

Tak, nocuje u mnie- dogaduje się z moimi papillonkami, także na razie zostanie. Sznaucer średni biały- dość rzadki. Suka ma tatuaż -jak się okazało -był mało widoczny- chyba z zagranicy- wygląda na Rosję, ale mogę się całkowicie mylić. Tatuaż jest bardzo duży tzn cyfry mają z 3 cm wysokości, ciemny- chyba jakimś "pisakiem" robiony.
Jutro skontaktuję się z lecznicą- tzn pojadę tam, bo telefonu nie odbierają i odwiozę ją do właścicieli. W lecznicy na pewno mają dane właściciela, bo ma ten numer szczepienia.
Jakby jutro mój plan z jakiś powodów się nie udał, dam znać. Ale wydaje mi się, że będzie ok. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][SIZE=3][COLOR=Red][B]PILNIE POTRZEBA PRZETRZYMAĆ 6 M-CZNEGO DUŻEGO SZCZENIAKA[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Red][B] OD JUTRA DO NIEDZIELI !!! [/B][/COLOR][/SIZE][B]TO TYLKO 2 NIECAŁE DNI[/B]

[B]W sobotę przywiezie go Kikou, a w niedzielę wieczorem przejmie go Demi[/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]W PN ma pilną wizytę u okulisty na AR![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][B] BŁAGAM O POMOC![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][B] Jeżeli nikt go nie przetrzyma, piesek nie będzie miał szansy trafić do specjalisty, a bardzo potrzebuje[/B][/COLOR][/SIZE]
[/LEFT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"]http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA!!-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix'][LEFT][SIZE=3][COLOR=Red][B]
[B]W sobotę przywiezie go Kikou, a w niedzielę wieczorem przejmie go Demi[/B]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]W PN ma pilną wizytę u okulisty na AR![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][B] BŁAGAM O POMOC![/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=Red][B] Jeżeli nikt go nie przetrzyma, piesek nie będzie miał szansy trafić do specjalisty, a bardzo potrzebuje[/B][/COLOR][/SIZE]
[/LEFT]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA%21%21-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA"]http://www.dogomania.pl/threads/184927-TYDZIE%C5%83-DO-U%C5%9APIENIA!!-dzieciak-6-m-cy-mix-owczarka-belgijskiego-z-kaukazem-URAZ-OKA[/URL][/QUOTE]


fajnie czasem sie czegoś dowiedzieć:lol: i ja mam z nim na ar jechać? czy jak bo nic nie wiem, powiedziałam tylko xmartix że ew moge go wziąć na pare dni. Powie mi ktoś coś wiecej :razz:? bo szczerze sie zdziwiłam.:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']w Oławie jest przytulisko ... ktoś ma namiar? moze trzeba wypytać jak u nich sytuacja?[/QUOTE]

diuna, o to Ci chodzi? jeśli tak, to zaraz przy Odrze jest.

[I]olawa[/I].schronisko.net
0 504 211 752 - Marta Aksman
0 501 106 007- Wojciech Aksman

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Ul. Rybacka 31
55-200 Oława

widok z wczoraj z Oławy - od 2'56"
[url]http://www.video.banzaj.pl/film/5623/stan-powodziowy-na-dolnym-slasku-olawa-i-wroclaw-zagrozone/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny trzymam kciuki, żeby faktycznie woda nie dotarła do schroniska, ale u nas też wody miało być mniej, a zalało dwie wioski, Ziempniów, Gliny, katastrofalna sytuacja jest w innych. Nie mówiąc już o Sandomierzu, który zalany jest cały i Tarnobrzeg :( Proszę Was pomyslcie nad jakimś planem "na wszelki wypadek", jakby woda była ogromna, w Krakowie sie udało. W Mielcu jeszcze takiej wody nie widziałam, zaraz jadę na Wisłokę zobaczyć czy coś się zmieniło. Jest czas jeszcze, miejcie jakiś plan jakby co, błagam, w Kędzierzynie nie mieli :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...