Jump to content
Dogomania

Czipsy i alkohol czyli dogomaniacki sylwek 2006


Galja25

Recommended Posts

  • Replies 833
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szukajac gospodarstw agro na sylwestra obdzwanialam kilkanascie miejscowek i tylko w jenym miejscu mi powiedzieli ze bez psa a w dwoch ze oplata 5 zl / doba. reszta nie wyrazala zadnego sprzeciwu badz nawet smiali sie twierdzac ze doloza dodatkowa miske obok misek swoich psow:-)

mysle ze teraz, w dobie wiekszej konkurencji nie powinno byc problemu.

ja na sylwestra jade okolo 70 km od Wawy (zima nie usmiechaly mi sie dalsze podroze) i juz teraz sie ciesze na spacery po lesie z rozbrykana labka:-)

daj znac co znalazla/es?

pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Witaj Manu :D

Dzieki za linka, ale w Szklarskiej bylismy jakis czas temu, nawet stosunkow niedawno, z tym, ze jak jade w tamte strony to wole zacumowac w Harrahov czy w Liberec.

Dobrac-jeszcze nic sensownego nie znalazłam. Mam takie "swoje" gospodarstwo z końmi,ogniskiemitp.ale bylismy tam juz kilka razy, i czas na zmiane. Duzym plusem jest właśnie odległość(blisko w mierę domu,jakieś 50km), gdyż podonie jak Tobie w Sylwka daleko mi sie wybierać nie chce, zwazywszy na to, że 2 stycznia trzba by sie było pokazać w pracy 8)Ale to jest jakieś 350 km od Wa-wy :(

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Mam ogromną prośbę ! Szukamy fajnego miejsca na wyjazd sylwestrowy ,na narty .Może być w Polsce lub na Słowacji .Warunkiem oczywiście jest żeby mógł z nami pojechać Ozzy .Spędzilam wieczór przy kompie i jak znalazłam fajne miejsce to nie przyjmują z psami .Będę bardzo wdzięczna za pomoc . :D

Link to comment
Share on other sites

Byłam w tym roku w Szczawnicy, co prawda tylko z dzieciakami, ale poznaliśmy sporo ludzi, którzy byli z psami. Na Palenicy działa wyciąg i przygotowane są chyba trzy trasy o różnym stopniu trudności. Muszę tylko poszukać namiarów na domy wczasowe. A więcej o samej Szczawnicy można poszukać w internecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja podnosze temat. W tym roku juz za puzno na szukanie bo wszystko pewnie zajęte. Ale prosze dzielcie sie swoimi doświadczeniami i adersami miejsc gdzie chetnie przyjmuja z psami. Najchetniej jakies chatki w gorach pensjonaty. Moze byc Słowacja, Czechy...

Link to comment
Share on other sites

A my wybieramy się do Tresnej (powiedzmy okolice Bielska Białej, Żywca, Międybrodzia Bialskiego-generalnie góry). Dodam, że znaleźliśmy miejsce tydzień temu. :D :D :D

Oczywiście padło pytanie:

My: czy możemy z psem?

Pani: Duży?

My: To szczeniak ale nie będziemy pani oszukiwać bardzo duży szczeniak bo to dog niemiecki (no i już się boimy, że za duży, że koń, że bestia, że morderca i takie tam różne... :( )

Pani: to fantastycznie, zapraszamy serdecznie

My: :o :o :o :o :angel:

Myślałam, że tą panią ucałuję przez słuchawkę bo oczywiście to nie było pierwsze miejsce do którego dzwoniliśmy

Jak wrócimy to opowiemy jak było i damy namiary może skożystacie w lecie.

Zapowiada się świetnie. Teren wielki i ogrodzony, dom położony nad samym zalewem. Już nie mogę się doczekać.

Link to comment
Share on other sites

hi hi Olund ale dla Ciebie to chyba żadna frajda przejechać do Tresnej na ferie lub wakacje (jeżeli dalej mieszkasz w Rybniku)

Nie mniej jednak nasz dog przetrze szlaki i mam nadzieję podbije serce pani wlaścicielki i na kolejunego sylwestra będziecie mogli pojechać ze swoim dogiem (bo chyba już będzie) albo jeszcze lepiej: umówimy się i pojedziemy z dwoma :D

Link to comment
Share on other sites

Temat pojawil się na innym topiku. Na 100% mozna przyjechać z psiakami:

Fruziu porzuc Tatry i ruszaj w Beskidy -czekamy tu niecierpliwie

ps bo ja to bezczelnie polecam domek mojej teściowej-niejeden psiak już u nas bywałhttp://e-zawoja.pl/podcuplikiem/ a my w końcu nie musiałybyśmy chodzić same na spacery!!!

A co do Zakopca to chyba bedę roboczo od 9 to może wreszcie się z wami

I jeszcze takie:

W Górach Stołowych gorąco polecam:

http://www.noclegi.naskarpie.prv.pl/

byliśmy tam w maju - 3 sypialnie 2-osobowe + kanapa w salonie. Fajne warunki, dobrze wyposażona kuchnia, czyściutka nowiutka łazienka. Cały domek jest nowy i czysciutki - jest taras i trawka do dyspozycji gościi... Jak sie jedzie w 6 osób to juz się opłaca!

A w Bieszczadach w Wetlinie polecam pensjonat Pod Berdem - ale tu już ciut drożej.... za to widoki na Połoninę Wetlińską

http://www.bieszczady.pl/podberdem/

Link to comment
Share on other sites

Kasiaak musi juz byc, ma byc w maju przyszłego roku wiec na tego sylwestra 2005/2006 mozemy sie wstepnie umówic :D .

A z Rybnika to gdziekolwiek pojechac to jest frajda , byle sie z tego blokowiska wyrwac. Ja uwielbiam całe beskidy juz całe mam obłażone. Ja wczesniej mieszkałam w Cieszynie, a z tamtad to dopireo rzut beretem i juz człowiek w górach jest :D .

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

No to sie zbliża Sylwek a ja z mężem mamy rebus, chcemy wyjechać gdzieś na Kaszuby by tam witac nowy rok. Mamy małego goldka i aż żal sie z nim rozstawać. Ale gdzie mozna pojechac na Sylwestra z psem?! Może byliście, znacie takie miejsca i lokale, gospody czy zajazdy z noclegiem dla nas i psiaka?

Link to comment
Share on other sites

witam
wiesz jest bardzo duzo takich miejsc na kaszubach np.osierodek w dębrzynie za kościerzyna nie wiem czy dziala musisz zadzwonic oglaszaja sie na interku poza tym poszukac w internecie
a ja chyba pojade z psem na slowacje las domek z kominkiem i pelno sniegu juz sie ciesze mam nadzieje ze wypali
pisz co znalazłas to moze bede znala ten osierodek

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buddy']Klub Milosnikow Goldena organizuje dla milosnikow tej rasy Sylwestra z goldenem w Skomielnej Czarnej :) Wiecej : [url]www.klubgoldena.com[/url]
Mysle ze inne rasy tez moga cos takiego zorganizowac. psiakom sie to bedzie podobało :)0[/quote]
Gdzie sa informacje o tym??

A w ogole moze ktos ma info o jakichs sylwestrach organizowanych przez psiarzy??

Link to comment
Share on other sites

ASICA ponieważ nie posiadamy miejsc noclegowych, a stajnia jest pod Gdańskiem raczej nie planujemy uczestników z zewnątrz, ale np. w Białogórze jest stajnia, hotel i domki. Nie wiem czy coś planują, ale zawsze coś się dzieje i ładnie tam jest :) (0-58) 774-17-11 akceptują zwierzaki, morze na wyciągnięcie ręki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...