Jump to content
Dogomania

Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bira']Zeszłam... biedna sunia. Gdzie ona aktualnie przebywa? Co u niej słychać?[/QUOTE]

Dzwoniłam do znajomej - sunia przebywa tam, gdzie dotąd. Być może będzie tam jeszcze tydzień - dwa. Pani spod Kalisza (ta z budą) zastanawia się nad Natką... ale nad adopcją. Może gdyby sunia miała ocieploną budę, to by dobrze się tam czuła? Ogródek dla siebie... Tu już zdecyduje stowarzyszenie.

Natka była ze znajomą u weta, jest odrobaczona, zaszczepiona, wszystko ładnie się goi. Niestety znajoma zapomniała zrobić zdjęć. Jeśli pani spod Kalisza zdecyduje się na adopcję Natki i pomyślnie przejdzie wizytę przedadopcyjną, to nie będzie potrzeby ogłaszania suni. Znajoma ma mi dać znać jak potoczą się sprawy i w razie czego, dorobić zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

''Jeśli pani spod Kalisza zdecyduje się na adopcję Natki i pomyślnie przejdzie wizytę przedadopcyjną, to nie będzie potrzeby ogłaszania suni'' a nie warto jej jednak ogłosić?Ja również myślę, że szkoda jej do budy.... tym bardziej, że tyle już przeszła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT][B]Natuniu wybacz.[/B] Ale to malenstwo potrzebuje pomocy.
Pluto, znaleziony 31.10 na cmentarzu, operowany mial peknieta przepone i jelita w plucach. Tydzien temu mial druga operacje.
Fundusze psiaka na ogromnym minusie. Oto bazarek maluszka, gdyby, ktoras cioteczka zechciala cos wspomoc :
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218948-Różności-dla-PSA-i-KOTA-do-10.12.-Na-leczenie-szczeniaka-z-jelitami-w-płucach?p=18143884&posted=1#post18143884"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2189...1#post18143884[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Glupio sie czuje, ze ja znowu z bazarkiem..

Cioteczki nie pogniewacie się ?

[B]ZAPRASZAM BARDZO SERDECZNIE DO BAZARKU NUTKA i ADIEGO !!!
[/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811"][COLOR=#4444ff][B]http://www.dogomania.pl/threads/219294-BAZAREK-ROZNOSCI-(CD-DVD-ciuszki-błyskotki)-dla-NUTKA-i-ADIEGO.-ZAPRASZAM-!?p=18210811#post18210811[/B][/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja wiem, ze buda to nie szczyt naszych marzen.. Szczegolnie dla Natki, ktora swe dotychczasowe zycie spedzila na krotkim lancuchu..
Ale nie kazda buda jest zla.. jesli ciepla. Jesli jest kontakt z czlowiekiem, pelna miska. Mizianko za uchem choc raz, dwa razy dziennie..
Spuszczenie na noc po obejsciu..
To nie jest tak zle.. Prawda ?
Licze, ze ktos kto ja wzial do budy i widzi te rany, blizny po operacji majacej na celu usunac wrzynajacy sie sznur/lancuch w szyje... traktuje Nate poblazliwie, z wyrozumialoscia, oby z miloscia..
Natko... jesli Twoim domem jest znowu buda, oby byla ciepla, miska pelna, a lancuch lekki i dlugi. A czlowiek kochajacy..
Bede zagladac nadal na watek.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Lobaria']Nie mogę zrozumieć tego, że sunia po takich przejściach ZNÓW trafiła na łańcuch... W głowie mi się to nie mieści...[/QUOTE]

Ona podobno poszła do budy, ale nie na łańcuch. Na ile to prawda - nie wiem, bo nie mam już kontaktu z wolontariuszką, która prowadziła tę adopcję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ona podobno poszła do budy, ale nie na łańcuch. Na ile to prawda - nie wiem, bo nie mam już kontaktu z wolontariuszką, która prowadziła tę adopcję.[/QUOTE]
To warto ten kontakt odnaleźć, mieszkam pod Kaliszem i mogę sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...