Jump to content
Dogomania

Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.


Bonsai

Recommended Posts

Dziewczyny czy zgłosiłyście ten przypadek Policji - jako znęcanie sie nad zwierzętami? Toż to okrucieństwo.

Znam przypadek suczki długowłosej, któej dzieci niefortunnie nałożyły gumkę recepturkę na szyję - nic nie było widać, aż po kilku dniach rodzice podczas głaskania wyczuli obrzęk i sie wydało, ale tutaj --- postaniowny pies jako szczeniak na łańcuch i nikomu nie przyszło do głowy żeby poluzować zacisk !!!!!!!!!!! DEBILIZM

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Wiadomo jaki ma stosunek do psów/suk?[/QUOTE]
Dowiem się. :)

[quote name='kaszanka']Dziewczyny czy zgłosiłyście ten przypadek Policji - jako znęcanie sie nad zwierzętami? Toż to okrucieństwo. [/QUOTE]
Tak, zgłoszone. Chociaż ostatnio zapadł wyrok w sprawie faceta, który wyrzucił psa z auta, po czym po nim przejechał. Warunkowe umorzenie. Facet nawet nie stawił się na ogłoszenie wyroku.

Link to comment
Share on other sites

a dziewczyny... choc na miesiac do hoteliku ? moze przez ten czas znajdzie sie dt/ds ?
Schronisko... zawsze na to jest czas.. i ostatecznosc.
Choc na ten jeden miesiac nie nazbieramy ? wplaciclam na sunie pare zlotych. Cos jeszcze wyskrobie.
Moze bazarek jakis ?
Allegro cegielkowe robilam juz, ale fundacja udostepniala mi konto by wplaty szly do nich bezposrednio.
Jesli macie taka fundacje, ktora by uzyczyla - to zrobie cegielki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobciu']a dziewczyny... choc na miesiac do hoteliku ? moze przez ten czas znajdzie sie dt/ds ?
Schronisko... zawsze na to jest czas.. i ostatecznosc.
Choc na ten jeden miesiac nie nazbieramy ? wplaciclam na sunie pare zlotych. Cos jeszcze wyskrobie.
Moze bazarek jakis ?
Allegro cegielkowe robilam juz, ale fundacja udostepniala mi konto by wplaty szly do nich bezposrednio.
Jesli macie taka fundacje, ktora by uzyczyla - to zrobie cegielki.[/QUOTE]

[B]zapytajcie cioteczkę anett[/B] z OTOZ w lublińcu. to ZŁOTA ciotka i jest w stanie pomagać psiakom nawet na drugim końcu polski,
jeśli sytuacja tego wymaga. ja mogę spróbować sprzedawać wirtualną miskę karmy na allegro.
jednak muszę mieć najpierw zgodę anett na wykorzystanie konta OTOZ.

Link to comment
Share on other sites

Rany Boskie... Jeszcze czegoś takiego nie widziałam. A wydawało mi się, że to co ludzie potrafią zrobić już mnie nie zdziwi...

Nie mogę nic więcej, poza jedną drobną wpłatą. Ale ziarnko do ziarnka.... Mam na myśli 10,00 zł. Jeśli może być, to bardzo bym prosiła o nr konta na pw. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, przepraszam, że nie pisałam, ale wiozłam odebranego z adopcji psa.

Sunia nadal nie ma DT. Choć pojawiła się iskierka nadziei, bo zadzwoniła kobieta mieszkająca pod Kaliszem, zastanawiając się nad daniem suni DT - co prawda na dworze (a sunia ma sierść jak jamnik), ale zawsze to coś. Jednak to jeszcze nic pewnego - ma dać znać w poniedziałek lub wtorek. Nie może trafić do schroniska, bo przypałętało się tam parwo i nie przyjmują psów, trwa odkażanie, etc. by nie padło więcej psów... :( Strasznie się boję o "moje" psy.... :(

Natka lubi inne psy, choć ze względu na szwy ograniczano jej kontakty z psami (chce się bawić, a szyję łatwo by jej uszkodzić w trakcie zabawy). Na koty i dzieci też reaguje pozytywnie - chce być przytulana, uwielbia pieszczoty.

Być może uda mi się ją jutro odwiedzić, jestem akurat w Kaliszu - to porobię jej nowe zdjęcia! asl - póki co nie zbieramy na hotel, PDT - nie do mnie należy decyzja w tej sprawie. Nie wiem co zrobią, jeśli się nic nie znajdzie, z tego co rozmawiałam ze znajomą nie ma szans na dalszy pobyt tam, gdzie jest. Być może bardzo awaryjnie trafi do DT jednej dziewczyny ze stowarzyszenia, ale tam jest już kilkanaście psów, więc to jest bardzo awaryjne wyjście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai'] ... PDT - nie do mnie należy decyzja w tej sprawie. Nie wiem co zrobią, jeśli się nic nie znajdzie, z tego co rozmawiałam ze znajomą nie ma szans na dalszy pobyt tam, gdzie jest. Być może bardzo awaryjnie trafi do DT jednej dziewczyny ze stowarzyszenia, ale tam jest już kilkanaście psów, więc to jest bardzo awaryjne wyjście.[/QUOTE]

... to w zasadzie jakiej pomocy oczekujecie ? skoro nie do was nalezy decyzja o DT...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']... to w zasadzie jakiej pomocy oczekujecie ? skoro nie do was nalezy decyzja o DT...?[/QUOTE]

Nie [B]do mnie [/B]należy decyzja, a [B]do stowarzyszenia[/B], które odebrało psa temu facetowi. Szukają bezpłatnego domu tymczasowego (dając jedzenie, opiekę wet), a że raczej dość sceptycznie podchodzą do kwestii płatnych domów tymczasowych czy hoteli, to trudno mi się za nich wypowiadać co do tej kwestii. Będę rozmawiała z nimi jutro - wtedy dowiem się czy biorą pod uwagę taką opcję, wtedy moglibyśmy pomóc zbierając deklaracje, etc. W tej chwili nie mogę podjąć za nich decyzji, że umieszczamy sunię w np. hotelu. Staram się rozsyłać wątek, może znajdzie się ktoś, kto może wziąć sunię chociaż czasowo do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Nie [B]do mnie [/B]należy decyzja, a [B]do stowarzyszenia[/B], które odebrało psa temu facetowi. Szukają bezpłatnego domu tymczasowego (dając jedzenie, opiekę wet), a że raczej dość sceptycznie podchodzą do kwestii płatnych domów tymczasowych czy hoteli, to trudno mi się za nich wypowiadać co do tej kwestii. Będę rozmawiała z nimi jutro - wtedy dowiem się czy biorą pod uwagę taką opcję, wtedy moglibyśmy pomóc zbierając deklaracje, etc. W tej chwili nie mogę podjąć za nich decyzji, że umieszczamy sunię w np. hotelu. Staram się rozsyłać wątek, może znajdzie się ktoś, kto może wziąć sunię chociaż czasowo do siebie.[/QUOTE]

OK - rozumiem. [B]Czyli najbardziej potrzebny jest BEZPLATNY DOM TYMCZASOWY - a Stowarzyszenie, które opiekuje się sunią zapewnia vet'a
i karmę. Tak ?[/B] No to szukamy. Może anett coś wymyśli... - jak mówiłam ona potrafi czarować na całą Polskę. może dałaby radę coś wykombinować... zapytajcie ją.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']OK - rozumiem. [B]Czyli najbardziej potrzebny jest BEZPLATNY DOM TYMCZASOWY - a Stowarzyszenie, które opiekuje się sunią zapewnia vet'a
i karmę. Tak ?[/B] No to szukamy. Może anett coś wymyśli... - jak mówiłam ona potrafi czarować na całą Polskę. może dałaby radę coś wykombinować... zapytajcie ją.[/QUOTE]

Tak, właśnie tak - okej, to piszę do anett. :) Dzięki. :)

Link to comment
Share on other sites

biedna mała :/
proszę banerki podlinkowane
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217102"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8319/beznazwy1yj.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/217102"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5417/natkao.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...