Jump to content
Dogomania

Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anett - nie przeceniam. Skromna jesteś. :) umiesz pomagać, a jak się za coś weźmiesz to robisz to od początku do końca... z głową.
nie kombinujesz i nie kłamiesz - to co mówisz i obiecujesz to tak rzeczywiście robisz. jak to się mówi "Twoje słowo droższe pieniądza...".:roll:

suni jakoś trzeba pomóc...

a konkretnie [B]chodzi o chwilowy dach nad łepetyną... bo vet'a i leczenie oraz jedzenie będzie miała[/B] od Stowarzyszenia, które ma ją pod swoją opieką.

A może tytuł wątku jakoś zmienić? Może takie coś...?

[I][B]Sunia z przerżniętym gardłem szuka BDT - vet'a i karmę ma zapewnione.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

hop do góry!!! co tu nikt nie zagląda ?

... ooo dobre wróbelki ;) wyćwierkały mi, że sunia ma na imię NATKA... :lol:

super! pasuje chyba do niej. :)

Zatem szukajmy DTdla naszej Natusi - leczenie i karmę ma zapewnione.

Bonsai - czekamy na wieści o malutkiej...:roll: wiemy już, że chwilowo ma przedłużony pobyt w lecznicy... niestety nie na długo... ale zawsze to coś... to parę chwil więcej na znalezienia czasowego lokum dla małej... dobre i to.:roll:

Link to comment
Share on other sites

DT spod Kalisza (ten z budą) potwierdził chęć wzięcia sunię na tymczas.
Odezwała się też osoba z Bydgoszczy - chętna na wzięcie na DT dla suni, ale tylko na miesiąc.
Być może zwolni się miejsce w DT u córki prezesa stowarzyszenia - z tym, że ona ma aktualnie 12 psów. ;)

Także mamy kilka opcji. :) Trzeba wybrać najlepszą dla suni.

Na zdjęcia nie zdążyłam wpaść, ale dziewczyny ze stowarzyszenia zrobią, albo ja za ok. 2 tyg. jak znowu będę w Kaliszu i jeśli sunia nadal tu będzie. I trzeba będzie się skupić na intensywnym ogłaszaniu Natki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']dla suni dobry byłby domowy dt bo sama Bonsai mówiłaś, że sunia krótką sierść ma a tu zaraz zastanie nas zima...

a np. jakby znalazł się taki Pani spod Kalisza mogłaby wziąć na tymczas inną sunię, która bardziej nadaje się do takich warunków jakie Pani proponuje.[/QUOTE]

Zgadzam się, więc raczej nie bierzemy pod uwagę dt w budzie. Na pewno znajdzie się inny pies na to miejsce...
DT w Bydgoszczy wydaje się w porządku - ale trochę*przykre by było, by po miesiącu musiała znów zmienić miejsce, a przecież nie ma pewności, że w ciągu miesiąca znajdzie DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merrickmayfair']A ja mała zachowuje się sama w domu? Piszczy, wyje, szczeka czy jest cichuteńko? :)[/QUOTE]

Podobno jest grzeczna, dostaje gryzaczka i sobie go w spokoju memła. :) Nie ma z nią problemów, jak zostaje sama, umie się sobą zająć. Ale ma dużo energii, uwielbia biegać i bawić się z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TEDI'][COLOR=gray]"Pan z Bydgoszczy się odezwał ponownie i wystawi Natce wyróżnione allegro"[/COLOR]

oj tam zaraz Pan :)Marek, miło mi :)Czekam z niecierpliwością na fotki Natki :)[/QUOTE]

Witam serdecznie! :) I jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc! :loveu: Mam nadzieję, że dziewczyny w Kaliszu załatwią zdjęcia - ja aktualnie przebywam w Warszawie. Najwcześniej będę miała okazję w przyszły weekend odwiedzić Natkę, gdy odwiedzę rodziców.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...